БУРГАС, морето и неговите прелестни майки (10)

  • 16 154
  • 308
  •   1
Отговори
# 180
  • у нас
  • Мнения: 5 730
Сладкарски цех "Ани" вече са на нов адрес - новата кооперация на Мастерс в к-с "Славейков", бл. 88 ( ако не се лъжа това беше номера) в партера. това е срещу "Тих труд"
а з Таня и Виктория бяха до Родевата къща.
И едните и другите живеят над нас, тъй че като си поръчаме ни ги носят в къщи Grinning

Последна редакция: чт, 17 авг 2006, 17:51 от sinara

# 181
  • Мнения: 1 111
 Ехоооо... Grinning
 Здравейте бургаски майки!Ние се завърнахме след двадесетдневно гостуване извън Бургас.Изкарахме страхотно, вкл. и първия РД на малкия.То било много хубаво да има някой да те отменя в грижите за децата, нали тук сме си сами LaughingМежду другото тортата ни беше от Роза, с течен шоколад я поръчах, беше вкусна и симпатична, с едно лъвче отгоре, релефно, малко на таралежче приличаше, ама добре беше като цяло.Сподед мен в Роза правят най-симпатичните торти.Засега това от мен, айде! smile3503

# 182
  • Бургас и някъде на изток в Лондон
  • Мнения: 147
Здравейте момичета аз отдавна не съм писала,но ми се струпаха малко неприятности.Искам да попитам майчетата които скоро са раждали или тези които ще раждат скоро.По колко пъти са ходили,ще ходят на консултации в 8 месец защото аз ходих последно на 27.7 и следващата ми е чак на 31.8. което ми се струва доста дълъг период  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms.

# 183
  • Мнения: 2 577
Привет на всички  smile3503
за цеховете - и "Ани" и "Таня и Виктория" се преместиха, "Т&В" последно бяха в складова база Бутед, това с/у бившата 4-та поликлиника, малко по-надолу от Елкабел има вулканизатор и с/у него е входа за тази база. Аз лично бих предпочела от тези двете - Ани. Марс - категорично не. Роза също става, на Виенския са по - скъпи, но си заслужава - много вкусни торти правят
Обърках ли те?  с две думи - или Виенския или Ани

alex126, аз още съм в седмия и незнам, но предишния път помня че излезеш ли от седмия ходиш на всеки две седмици. Може да са променили нещо с тая каса. знам ли?

# 184
  • Мнения: 1 298
Алекс аз ходих 1 път в месеца на ЖК.И 1 път в месеца на частен видеозон.На различни дати обаче.Само в 9-тия трябва да ходиш всяка седмица.  Peace

Аз поръчвах за моя РД от Амадеус. Не исках да има сметана а само крем.И много съм доволна поръчах мусова торта.Зависи от твоят вкус.Отиваш и казваш какво предпочиташ и те ти препоръчват или ти правят.  Peace

При Илиана ходя 6-та година нямам база за сравнение и не мога да коментирам.Имам кичури в най-долният пласт коса в момента.

Нарина какво става с теб  Thinking няма те.

# 185
  • Мнения: 48
alex126, и аз ходих само веднъж месечно, но като гледах "Такъв е животът" в София мамите ходеха на всеки две седмици през осмия и на всяка седмица през деветия месец. Така, че поразпитай повече в касата.

# 186
  • Мнения: 1 035
мами,днес видях братовчед ми....исписали са го и го срещнахме в центъра пред църквата Св.Кирил и Методи....ходил е да запали свещичка за здраве...
казали са му,4е пове4е немогат да направят тук за него...изправили са го на крака,но трябва да замине най-скоро в София и там да се лекува,че не се е оправил окончателно....
мн съм щастлива,че е по-добре,леля ми и тя е тук,дойде от Гърция зарад него,че не беше никак обещаващо състоянието му,но да се надяваме,че до отиването му в София,ще е добре.

ние пък днес с мъжо се почерпихме в Китайския ресторант  Mr. Green
вчера пък бяхме в Сл.брях и там също се почерпихме...
та общо взето доста се почерпвахме тез дни и заплатата му замина  Crazy
добре,че преди това ми купи едни чехълки  hahaha

еми това е от мен...айде организирайте се да си спретнем една срещичка де....цункам ви  Hug

# 187
  • Мнения: 1 701
Вече и аз имам снимка на бебето.
Най-красивото бяло петно, което съм вижадала някога!
Толкова съм щастлива, че мисля, че ще се спукам от щастие!
Махаше с ръце и крака...
Моето бебе! Simple Smile

Обаче, забравих да питам доктора изследванията, които ще спи правя - кръв и урина на гладно ли се правят или няма значение кога. Вие можете ли да ми кажете?

# 188
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Wish честита ти първа снимка за албума! Изследванията ги прави на гладно - помня, че кръв като взимат не трябва да си ял, ама не помня защо.
tedka* и ние вчера махахме крачоли из Сл. бряг - ей голям кеф беше. Дано братовчед ти се оправи  Praynig
alex126 ако всичко ти е наред няма да те викат да ходиш всяка седмица, най-много тонове да искат да слушат. Аз ходих на 2 седмици веднъж в 8-я хем бях рискова и един път за запис на тонове, за 9-я не знам, защото изкарах само 3 дни.

# 189
  • Мнения: 393
Чак на мен ми се прииска да отида при нея, но ми е много далеч. Аз живея в центъра, а тук цените на кичурите рядко са под 50-60 лв. Simple Smile Имам вече спешна нужда от фризьор, но ще почакам да спра с повръщането! Wink
Когато се пооправиш, заповядай, може да пием и кафенце!  Mr. Green

# 190
  • Мнения: 595
Здрасти сладури!!!
вчера пък бяхме в Сл.брях и там също се почерпихме...
ние вчера махахме крачоли из Сл. бряг - ей голям кеф беше.
пък аз се чудя кви са тия бебета, тия колички из Сл. Бряг... Mr. Green
и ако ме срещнете там да свиркате ей!!!
Бачкам баш на центъра.
Много ми липсва Дени ама вечер си го гууууууууууууууууууууушкам до насита
пък той вече се кикоти, гука много, бърбори............ абе пълна програма
Целувки на всички!
А, забравих да пиша че ставам за срещи вече само в неделя но тази неделя съм заета - чакаме гости от С-я и ще ми носят лятна количка Laughing

# 191
  • Мнения: 5 713
Мами от Славейков, имате ли вода? Или гадовете от входа са я спряли.

# 192
  • вкъщи
  • Мнения: 2 461
ние имаме вода,в 55 блок сме

# 193
  • Мнения: 9 793
Момичета, търся детегледачка за бебока от средата или края на септември. Ако имате познати, които си търсят такава работа, моля пишете.  bouquet

# 194
  • Бургас
  • Мнения: 302
Обаче, забравих да питам доктора изследванията, които ще спи правя - кръв и урина на гладно ли се правят или няма значение кога. Вие можете ли да ми кажете?
На гладно се правят, само ако трябва да изследваш кръвна захар иначе няма проблем. На мен даже ми препоръчваха, ако изследвам кръвната захар, вечер след 20 часа нищо да не ям.

Общи условия

Активация на акаунт