БУРГАС, морето и неговите прелестни майки (10)

  • 16 213
  • 308
  •   1
Отговори
# 165
  • вкъщи
  • Мнения: 2 464
интервюто мина добре,одобриха ме,ама се чудя ,че имам и други възможности.а и нещата,които ми казаха са физмата ме отблъскват.фирмата е същата,в която работеше мъжът ти до скоро.ако имаш време ми пиши дали са коректни на лични.а за кичурите ми взе 40 лв,ама мойта коса е много гъста и бая се озори,а и ме подстрига супер.как е беба.нещо не съм ви засичала из парка.

# 166
  • Мнения: 439
Здравейте Мили Мамчета,за първи път пиша при вас.Ние през октомври ще празнуваме една годинка живот и здраве и по този повод искам да ви попитам къде в Бургас освен в Марс мога да поръчам страхотна торта за моето съкровище?
Предварително благодаря!
Желая ви весели летни дни и целувки на бебчовците!

# 167
  • вкъщи
  • Мнения: 2 464
ние и двата пъти сме поръчвали от виенския салон и розата.на виенския салон са страхотни на вид,а ако поръчаш с виенски вкус,направо ще си оближеш пръстите.на розата на вид са средна работа,на вкус са ужасни,поне нашата беше такава.а на марс въобще не ми харесват на вид,на вкус всичките им са с обикновен блат с бяла сметана.сега има една фирма ани,която също прави торти за рождени дни,но нямам впечатления от тях.

# 168
  • у нас
  • Мнения: 5 736
хубави торти можеш да си поръчаш и от "Таня и Виктория " или от сладкарски цех "Ани". Много са вкусни. Марс също правят хубави, при всички има  с картинки от Дисни newsm10

# 169
  • Бургас
  • Мнения: 3 553

Радвам се, че Илианка те е направила добре, в което не съм се съмнявала и невярвам да ти е взела повече от 30 лв, а не както някой тук от форума твърдеше, че хубавите кичури струват 60лв.

Аз го казах, понеже познавам на Илияна работата от времето когато отвори салон в Бургас.
Тя правeше кичурите на две мои приятелки, сега те ходят при друга фризьорка и разликата е очебийна.

# 170
  • Мнения: 1 035
майчета,някоя от вас знае ли сайта на ВХТИ и по-то4но ме интересува колежа по туризъм към него. Thinking

никой ли не знае  newsm78

# 171
  • Мнения: 63

Радвам се, че Илианка те е направила добре, в което не съм се съмнявала и невярвам да ти е взела повече от 30 лв, а не както някой тук от форума твърдеше, че хубавите кичури струват 60лв.

Аз го казах, понеже познавам на Илияна работата от времето когато отвори салон в Бургас.
Тя правeше кичурите на две мои приятелки, сега те ходят при друга фризьорка и разликата е очебийна.


Аааа може, може , винаги има доволни и недоволни, навсякъде е така, различни хора , различен вкус.
Приятна вечер.

Последна редакция: ср, 16 авг 2006, 21:31 от uma

# 172
# 173
# 174
  • Мнения: 393
Аз го казах, понеже познавам на Илияна работата от времето когато отвори салон в Бургас.
Тя правeше кичурите на две мои приятелки, сега те ходят при друга фризьорка и разликата е очебийна.
Познавам Илианка от почти 4 години, а салонът в Бургас е от още повече време. За тези години доста се е усъвършенствала. Постоянно прави кичури, при това перфектни.  Wink

# 175
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 758
Добро утро скоро май не съм се разписвала втемичката.Ама то много празници ни се насъбраха.Правихме на малката прощъпулник и си хвана протмонето може някоя мама от славейков да мее видяля как тичам с питката.И именния ден на Мария празнувахме и не остава много време за компютъра.ние поръчвахме на малката тортата в Амадеуса виенския салон  много беше хубава и на вид и вкус .Знам също че на ..Ани ,,са хубави.Въпрос на вкус.

# 176
  • Мнения: 1 701
Познавам Илианка от почти 4 години, а салонът в Бургас е от още повече време. За тези години доста се е усъвършенствала. Постоянно прави кичури, при това перфектни.  Wink

Чак на мен ми се прииска да отида при нея, но ми е много далеч. Аз живея в центъра, а тук цените на кичурите рядко са под 50-60 лв. Simple Smile Имам вече спешна нужда от фризьор, но ще почакам да спра с повръщането! Wink

# 177
  • Мнения: 82
Здравейте Мили Мамчета,за първи път пиша при вас.Ние през октомври ще празнуваме една годинка живот и здраве и по този повод искам да ви попитам къде в Бургас освен в Марс мога да поръчам страхотна торта за моето съкровище?
Предварително благодаря!
Желая ви весели летни дни и целувки на бебчовците!
Ние преди месец си поръчахме от АМАДЕУС със виенски вкус - малко по-скъпичка от обикновенния вкус, но беше страхотна. newsm10

# 178
  • Мнения: 1 035
аз пък винаги съм си поръ4вала от РОЗА-та и съм оставала доволна....
не всеки знае,4е може ълнежа на тортата да си го изберете какъвто искате и затова има недоволни,понеже по принцип са сметанови вси4ки детски торти.  но не за първи път обяснявам тук,4е може да си изберете някой вид паста и да кажете да ви направят плънката на тортата такава.  препоръ4вам пасти МОЦАРТ,НАСЛАДА и БРЮЛЕ.  Peace

# 179
  • Мнения: 439
Благодаря ви много момичета,много сте мили.А къде се намират сладкарски цех Ани и "Таня и Виктория"? Embarassed
Приятен ден от нас! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт