Съседите от горните етажи тупат ли върху прането ви?

  • 5 735
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Правилно си постъпила . Като не се досещат сами . Моят съсед алкохолик не тупа но пепел от цигари има редовно по дрехите ни  Close

# 61
  • Мнения: 899
Наболяла тема..
Съседката над нас, всяка божа сутрин тупа всички завивки, покривки и изтривалки. Не е върху прането, защото имаме вътрешен простор, но всичко влиза през прозореца в хола - гледам прах и косми как се озовават в стаята. А аз съм алергична към прах.
Мъжът ми я помоли да не тупа, обясни защо, тя се извини и каза, че повече няма да прави така. Точно една седмица. После пак отново. Викам аз отдолу, обяснявам, че ми усилва алергията, че у нас гледам прах да няма, а тя ми вкарва допълнително...Тц, гробна тишина и на следващата сутрин  пак. Отделно всеки ден си изсипва боклуците от цветята на нашата тераса. А аз след нея мета.
Няма оправия, не знам какво толкова и пречи да тупа на етажната площадка, която е направена и за това...Но вече ми дойде до гуша  Confused

# 62
  • Popovo
  • Мнения: 571
Аз имах проблеми с една съседка и децата и докато живеех във Варна, реших проблема след като баща ми един ден хвана губера и, както си го тупаше върху току що простряното ми пране и и каза, че няма да го пусне ако не обещае да не се повтаря.

# 63
  • Мнения: 7 106
Да тупат. И не само тупат покривки с трохи и черги потънали в прах, ами си режат и ноктите, решат косата и хвърлят космите надулу, та където паднат, на терасата си намирам най-редовно обелки от лук, печени чушки, кокали от пиле, влакна от китеници и какво ли още не. На първи етаж сме, а над нас са още 3 етажа, сещате се за какво става на въпрос. Но най-големите проблеми имам с дядката и жена му които са точно над нас. Говорено е хиляди пъти с тях, но те просто го правят нарочно (щото мъжа ми бил бизнесмен и така му се падало  Rolling Eyes),това ми го казва друга съседка.....
Не се съобразяват, че на терасата са проснати бебешки дрешки или спално бельо. Даже не веднъж се е случвало да простирам на балкона или да си пия кафето и върху главата ми да се изступва черга или покривка....
Простотията по хората ходи.... Rolling Eyes.

# 64
  • Мнения: 4 733
Над нас  има само един етаж, но " тупат " е меко казано #Cussing out Най-любимото ми е като си изтърсва от парапета пръста от саксиите и тя се посипва върху току що простряните ми чаршафи #2gunfire Или както си пуша на терасата връз мене да се  изсипе един рояк трохи от изтупана покривка, всъщност намирала съм чак в терасата ми разни боклуци от това бабе над нас, като например половин глава лук, някакво смачкано фолио, вестници много обича да ни пуска жената, а пък като вземе да полива тия ми ти мушкати направо ни мие семейно очите ако сме извадили лошия късмет да сме и тримата на Собствената си тераса #Cussing out

Простотия му викам на това Confused

Между другото забравих да спомена,че и е страст да си изтупва претъпканото чорапче от прахосмукачката направо през терасата, но тогава страда целия блок,защото тоя прах дето се е набил вътре от незнам си кога, докато се разнесе.....какво повече да кажа Sick

Последна редакция: ср, 16 авг 2006, 13:49 от Kasidy

# 65
  • Мнения: 497
Над нас живеят дядо със сина си, който е доста голям вече! Нпарво не побъркват. Тупат всякакви неща върху прането ми - пътеки, черги и все такива прашни неща! Една сутрин си изтупа и чергата върху мен докато простирах  #Crazy
Ама каква врява вдигнах, ако знаете  #2gunfire
Но те пак си го правят НЕРАЗБРАНИ хора ужас е Twisted Evil #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт