Алоу, БУБЕ, събуди се, че ти крадат мненията!!!

  • 4 067
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
Направо ви се чудя,как може да си губите времето и да изпишете три страници с такива глупости.  newsm78
Явно нямат работа хората....

Нямат и от скука изпростяват.
 Mr. Green
И как стигна до този извод  Thinking

Като ви четах темичката.

Направо ви се чудя,как може да си губите времето и да изпишете три страници с такива глупости.  newsm78
Явно нямат работа хората....

Нямат и от скука изпростяват.
 Mr. Green

Дойде, изсра се и сега можеш да си хоодиш спокойна, нали?
Е това е доказателство за ширещата се простотия!

# 61
  • Мнения: 3 153
Без да съм чела и чула такова мнение, първото, което ми идва на ум като чуя Тарзан е дървото, така че не виждам за кво крадене става въпрос. А и да го е прочела и повторила-What's the problem?? Shocked

# 62
  • Мнения: 5 622

Хората ти казаха за чаршафите от цитати, ама главата ти не увира, нали?  Пусто остроумничене.......  hahaha

# 63
  • Мнения: 5 622
За мен тази тема е спам...ама абсолютен спам. Туй с кражбата на мненията може и на кю да си го обсъдите.
И ви моля като пишете постинг не пльосвайте един цял чаршаф за да сложите една емотиконка отдолу.

Абе няма никаква кражба  Peace Както казах и в началото на темата- това е темичка от типа "да си полафим дружно"  Wink

Не виждам нищо странно в това двама души независимо един от друг, да кажат две едни и същи неща, ако щете даже и по едно и също време  Wink

# 64
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Боже леле, Буба, пробвала ли си понякога, ей тъй да не отговориш на нещо, на нечия реплика, ами да си свирнеш и да продължиш нататък. Бих приела нещата прекрасно, ако не ми отговориш.  Peace

# 65
  • Мнения: 5 622
Боже леле, Буба, пробвала ли си понякога, ей тъй да не отговориш на нещо, на нечия реплика, ами да си свирнеш и да продължиш нататък. Бих приела нещата прекрасно, ако не ми отговориш.  Peace

Да, редовно не отговарям  Wink Даже хората ми се сърдят  Crazy

Явно се сърдят и когато отговарям и когато не отговарям...няма угодия. Тук съм- пиша, не съм тук- не пиша..Просто и ясно  Peace

# 66
  • Мнения: 4 390
Полафихте си достатъчно - заключвам темата.

Общи условия

Активация на акаунт