Не се смейте! Сериозно е.

  • 4 552
  • 64
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 924
Онзи ден снимах един неиндефициран обект, проучващ вероятно кварталната ни църква:)
Засякох го да се показва едновременно със слънцето, явно за да остане незабележимо:)



 После взе да се прелита около нея,




 










Както се забелязва на снимките я огледа от всички страни, но не знам с каква цел- търговска или се канеше да си открадне нещо:)
 После слънцето изгря и НЛО-то стана май прозрачно, поне не го засякох да излита, освен ,ако малките зелени човечета не са влезли в църквата ,за да  запалят по  някоя свещичка:) Да,ама къде са паркирали превозното средство?
Аз поне не го откривам на снимката:)


Там някъде се намира и тяхната планета вероятно. Тук им хванах следите най-накрая:))


Това в кръга на шегата.
 Аз вярвам ,че има живот и на други планети. Не знам в какъв облик са,по склонна съм да вярвам ,че не ни приличат, а и защо трябва да ни приличат. Не знам дали съм виждала НЛО, може би да. Но едва ли съм разбрала ,че е. Ако са дотолкова интелигентни и напреднали технически ,за да дойдат на земята,то те биха направили така ,че да останат незабележими ,сливайки се с околната среда предполагам:)

# 61
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Представете си нашите първи проучвания на чужда планета, с  що- годе интелигентни обитатели........

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 23 710
Хипатия, това ми прилича на отражения в лещата на обектива. Thinking

# 63
  • Мнения: 191
Не съм виждала,но мисля, че е възможно да видя-вярвам в чудеса!!! newsm03

# 64
  • Мнения: 1 462
Аз видях едно НПО - Неидентифициран Плуващ Обект.  Няма да ви кажа къде го видях да плува!  Само ще вметна, че нямах никакво желание да го идентифицирам и много бързо пуснах водата.

Общи условия

Активация на акаунт