Развалихте клюкарника със спам

  • 11 655
  • 245
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Явно тук трябва да се отговори на върпоса...какво е спам.
Напълно подкрепям мнението на авторката. Само ще допълня, че девойките на са двайсетина...много по-малко са Crazy
Вярно е че това е Клюкарник..ама клюкарник не значи спамаджийница бе хора Mr. Green

# 16
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Аз викам да се остави една закована тема "Буба си лафи с всички" и така. Нищо лично, не е единствена, и аз там ще ходя да лафя, явно е заразително

# 17
  • Sf
  • Мнения: 808
Явно тук трябва да се отговори на върпоса...какво е спам.
Напълно подкрепям мнението на авторката. Само ще допълня, че девойките на са двайсетина...много по-малко са Crazy
Вярно е че това е Клюкарник..ама клюкарник не значи спамаджийница бе хора Mr. Green
Какво е спам?
Под спам в Интернет се разбира натрапването на нежелана информация на потребителите, най-често под формата на електронни писма. Понякога повече или по-малко шеговито, със същата дума означават всякаква нежелана информация, ако човек бива затрупван с нея, докато търси по коректен начин нещо друго в Мрежата. Тук ще имаме предвид само спам под формата на нежелана електронна поща.

Така че...  Joy

# 18
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Чудо голямо е станало снощи!  ooooh!

Голяма раобта като има 1-2-3 теми, в които не се обсъжда нещо конкретно, а се закачаме и бъзикаме - не го правим нарочно, получава се от само себе си, от скука ако щете.

Тези теми рано или късно отминават на по-задна страница, защото в един момент просто се изчерпват.

И няма нужда чак от генерални решения като заключване и тем подобни.

# 19
  • Sf
  • Мнения: 808
Чудо голямо е станало снощи!  ooooh!

Голяма раобта като има 1-2-3 теми, в които не се обсъжда нещо конкретно, а се закачаме и бъзикаме - не го правим нарочно, получава се от само себе си, от скука ако щете.

Тези теми рано или късно отминават на по-задна страница, защото в един момент просто се изчерпват.

И няма нужда чак от генерални решения като заключване и тем подобни.
Гузен негонен бяга  Joy

Kiss Heart Eyes за Киса и  Peace

# 20
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Въобще не съм гузна.  Crazy

# 21
  • Мнения: 5 370
Ми аз снощи толкова се старах, например, да поддържам темата на ТЕМАТА ми-ама те го обърнаха на Мел гибсън какво му се печало на д-то и накрая просто не ми се занимаваше.....и си легнах, все пак.
Принципно съм съгласна с Каспър, и то много даже. Peace

# 22
  • Sf
  • Мнения: 808
Ми аз снощи толкова се старах, например, да поддържам темата на ТЕМАТА ми-ама те го обърнаха на Мел гибсън какво му се печало на д-то и накрая просто не ми се занимаваше.....и си легнах, все пак.
Принципно съм съгласна с Каспър, и то много даже. Peace
Права сте! Съгласна съм Simple Smile Винаги така става, всяка една тема започва, обсъжда се, после към последните си страници, ако доживее такива, темата се измества и си чешим клавиатурите. Но все пак си мисля, че отиваме прекалено сериозно Simple Smile Да не ти казвам последните страници от иначе интересната  hahaha тема за г-н Карузо за какво бяха Simple Smile Хохо, пак го връщам в играта Simple Smile Нали е клюкарник Simple Smile

Ама сега чакаме да се появи Кейси  Joy

# 23
  • Мнения: 4 390
Цитат
Голяма раобта като има 1-2-3 теми, в които не се обсъжда нещо конкретно, а се закачаме и бъзикаме ...

1-2-3 теми? Crazy
И аз харесвам закачките и бъзиците, обаче, амнайсет страници спам
ми идват прекалено, а и досадно, непрекъснато да се налага
да се "оправят" темите, изтривайки страници безсмислици.

# 24
  • Мнения: 5 577

Принципно съм съгласна с Каспър, и то много даже. Peace

Образно казано - аз също.
Не съм чела новите актуални спам теми, но имам натрупан опит в областта на спама  Blush , и мога да кажа, че наистина простотията (вкл.моята) понякога достига драстични размери.  Shocked

Тази тема е с много хубаво, и точно заглавие.
Вчера казах на Бейбиту даже, че имам няколко свободни минути и искам да почета нещо "нормално" - а то нямаше. Навсякъде глупости и тъпотии и простоии до шии.  Close

На едната ми ръка се броят тези, които спамят на място, точно, ясно и готино.

Последна редакция: нд, 06 авг 2006, 14:02 от инж. Македонска

# 25
  • Мнения: X
Абсолютно подкрепям, Каспър!
Евала за темата!

Беше интересно и забавно преди в клюкарника - сега е най-скучният подфорум! Двайсетина девойки си разменят иронични "ха-ха", "хи-хи", трупат пост след пост и популярност, стремят се да са на всяка манджа мерудия и се считат за особено забавни и  интересни. Не можеш да прочетеш една нормална тема, защото дори тя да е за нещо различно от секс, свирки, духалки и т.н, което си е живо изключение, пак се появяват гореспоменатите девойки и почват да си разменят безсмислени лафчета, които спокойно могат да си  пишат и на лични, или icq, че и по-бързо ще стане. Но не! Те отново и отново ни заливат с емоционалните си, никого не засягащи словоизлияния.

Просто отврат.......  Предлагам да си направим нов подфорум - седянката на /тук се изброяват имената, които в момента няма да изброявам, но ако решите мога Mr. Green/.

# 26
  • Мнения: 310
Наистина стана малко досадно напоследък...с този спам...
В клюкарника вече няма и 5 смислени теми

ППС: Не ми пречи ако има и спамарски теми, но те да не са много...просто става натрапчиво иначе... Peace

# 27
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Периодът е такъв, за жалост.
Съгласен съм с Каспър. Не ми се нрави скукотата, чакам по-добри дни. Иначе и аз съм спамър, но по-рядко. Ко да прая - смесвам се с тълпата.  Crazy
Като свършат отпуските, като започнат ясли, градини, училища, работа, всичко ще си дойде на мястото. Ще дойдат нови потребители, стари ще си отидат, въртележка, кръговрат..

# 28
  • Варна
  • Мнения: 10 790
.......  Предлагам да си направим нов подфорум - седянката на /тук се изброяват имената, които в момента няма да изброявам, но ако решите мога Mr. Green/.

Подкрепям! Защото явно има нужда от нещо подобно - ако щете и Кокошарник го кръстете.  Mr. Green

# 29
  • Мнения: X
.......  Предлагам да си направим нов подфорум - седянката на /тук се изброяват имената, които в момента няма да изброявам, но ако решите мога Mr. Green/.

Подкрепям! Защото явно има нужда от нещо подобно - ако щете и Кокошарник го кръстете.  Mr. Green



Не е важно името, ще го оставим свободно избираемо, проблемът е, че това едва ли ще ни освободи от така постоянното и натрапчиво присъствие......

Общи условия

Активация на акаунт