Подарък за 1-вия Рожден ден?!?!

  • 2 144
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 932
не си спомням ние какво точно му подарихме, следователно е било нещо практично, от което сме имали нужда, но получи колело и надуваема къщичка от бабите...

# 31
  • Мнения: 1 114
Такава кола също е добра идея.

Купих му я, когато беше на 10-11 месеца. Може да се ползва като walker, а сега си я бута с крачета.

Анда, кога започнахте да използвате къщичката? Аз купих такава отдавна, миналото лято - за подарък за 1.РД едно момиченце и на нашия взех, но ми се струва малък още да си играе. И до каква ли възраст ще се ползва? Thinking

# 32
  • Мнения: 1 860
Аз си избрах тази палатка за подарък на Габи. Мисля, че е подходяща за възрастта и ще и се радва.

# 33
  • Мнения: 8 769
Кетито, има едно много хубаво надуваемо "замъче"-в Хиполенд тук във Варна струва 64 лв. Страхотно е, там може да подскачат децата. Има и малък баскетболен кош от едната страна и три мънички топки. Абе супер е, моите хлапета много го харесват, коагот отидем в посочения магазин. Само дето ние няма къде да го сложим това чудо.... Grinning Ако намеря картинка, ще сложа.

Последна редакция: вт, 08 авг 2006, 12:34 от Аурелия

# 34
  • Мнения: 8 769
И на двамата купихме триколка с възможност да се бута от родителя. И двамата бяха много щастливи от подаръците. Е, дребен нещо иска вече голямото колело на сестра си, но това е друга тема Joy

# 35
  • Мнения: 3 932

Чудех се за тези къщичките като палатки, дали са практични и дали заемат много място newsm78

Практични са и още как, малкият дори си пикаше тайничко вътре... Laughing

# 36
  • Мнения: 5 183
по това време й купихме камионче за бутане и сядане, беше голям хит.
 

И ние това. И до днес си го ползва.

# 37
  • Мнения: 545
Кола тип люлка - имаше си поставка, върху която като се поставеше ставаше люлка (като конче-люлка), а като се махнеше можеше да я "кара", бутайки с крака. Ползва я повече от 3 години и много си я обичаше. Дори една зима я ползвахме като шейна по снега (с поставката за люлеене).

# 38
  • Мнения: 1 680
Празникът предстои, но съм се насочила към това:
http://pakostnik.com/pics/7470823451.jpg

# 39
  • Мнения: 194
Една идея и от мен-купихме надуваем басейн.Слагаме го на терасата на слънце и така си правим "домашно море" Grinning.И тъй като синът ми е роден в началото на лятото,покупката се оказа много успешна.

# 40
  • Мнения: 5 877
Празникът предстои, но съм се насочила към това:
http://pakostnik.com/pics/7470823451.jpg
Да, Самсара, точно такова нещо. Много е добро!

# 41
  • София
  • Мнения: 2 967
От мен и тати  и баба /моята майка/ имаше подаръци камионче и конче, което става на люлка и може да се вози, от баща ми лятна количка, от свекъра и свекървата триколка колело, а от леля ми и чичо ми люлка.

# 42
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Постелка за игра 1.60Х1.60м. Като олекотена завивка в шарен пачуърк за лицето.
Играе на нея вече няколко години. Кога разгъната за каране на коли, кога нагъната само да му пази коленцата от твърдия и студен под /ламинат/. Много си го обича подаръка. Има си име даже Simple Smile

# 43
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Постелка за игра 1.60Х1.60м. Като олекотена завивка в шарен пачуърк за лицето.
Играе на нея вече няколко години. Кога разгъната за каране на коли, кога нагъната само да му пази коленцата от твърдия и студен под /ламинат/. Много си го обича подаръка. Има си име даже Simple Smile


Това е супер....и аз искам, но ще почакам още малко.........
Много си сръчна Арт мама....страхотни неща правиш, толкова пипнати от всякъде.......

# 44
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Мерси!
Но и  да не е съвсем изкусурено, като е от мама и е красиво и хубаво винаги ще е чудесно.

Общи условия

Активация на акаунт