АГ Селена - 20

  • 47 353
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 609
Както са казали и другите момичета, всеки преглед при др Минев се заплаща по 70лв. Няма пакетни цени за следене на бременност.

# 721
  • Мнения: 911
70лв е, когато е включен и вагинален преглед + УЗИ.
55лв е УЗИ.

# 722
  • Раковски
  • Мнения: 10
55 лв е прегледа при д-р Минев. Той предпочита преглед с ехограф. А когато има и вагинален преглед тогава е 70 лв

# 723
  • Мнения: 63
Момичета, някой има ли информация за цена за раждане секцио в селена, никъде не намирам цени...благждаря предварително...❤❤❤

# 724
  • Мнения: 1
Момичета, някой има ли информация за цена за раждане секцио в селена, никъде не намирам цени...благждаря предварително...❤❤❤
   
Здравей!До колкото знам по последна информация окола 1800,като включва операцията,нощувките ,всичко за бебчето(дрешки за там,храна,преглед,пямперси и т.н.). За себе си носиш само багаж(чехли и тоалетни принадлежности). Повече инфо мога да дам след Понеделник живот и здраве. Simple Smile

# 725
  • Мнения: 192
Секциото е 1800 лв, правят и тест за Ковид при постъпване 45 лв, мисля че е задължителен. Стават около 1850 лв.
Аз платих повече, тъй като ми се наложи кръвопреливане.

# 726
  • Мнения: 591
Секциото е 1800 лв, правят и тест за Ковид при постъпване 45 лв, мисля че е задължителен. Стават около 1850 лв.
Аз платих повече, тъй като ми се наложи кръвопреливане.
И ако се наложи да полежите повече от 4 нощувки заради бебето се плаща по 50 лева на нощувка.
+50 лева по желание за преглед от ортопед

# 727
  • Мнения: 63
Благодаря Ви момичета, радвам се , че Ви има❤❤❤

# 728
  • Мнения: 130
Здравейте! Прочетох доста по темата за епидуралната анестезия. Разбрах, че като негативни последици може да има продължителни главоболие или болки в кръста. Първото ми раждане беше естествено, без епидурална упойка, но със слаба родова дейност. А разбрах, че при тази анестезия понякога напъните се забавят и раждането се удължава. Насочила съм се за раждане в АГ "Селена" - Пловдив и затова искам да помоля родилите с епидурална упойка там как се чувствахте по време на раждането и след това? Наложи ли се епиозотомия? Колко дни беше възстановителният период и имахте ли главоболие и други оплаквания след анестезията?

# 729
  • Мнения: 2 484
Ако ви предстои планувано секцио или раждане в Селена,  си направете да имате ПСР тест за Ковид.
Дойдох да раждам по спешност. Взеха бърз тест за Корона и се оказа положителен. Тока поне казват, аз със очите си не съм видяла теста. От там нататък не ти дават детето. Нито на теб, нито на бащата да го види дори и през прозорец. Отделят те в Ковид сектора им. При теб влизат само във специално облекло. Персонала е от млади момичета, много любезни и работни. ДАЖЕ НЕЗТАМ КАК Я РАБОТЯТ ТАЗИ РАБОТА
Но това е живо наказание за една майка и едно новородено бебе - да са отделени.
Аз нито съм болна, нито имам семптоми ,нито вярвам на този бърз тест. Вчера взеха ПСР, но лабораторията не работела събота и неделя и шанса е в понеделник , да излезе, и ако и да е отрицателен,  пак нямало да ти го дадат, щото вече си бил в Ковид сектора.
Пълна трагедия и гавра е това. Усвояване на пътеките за Ковид е за Мен!!!

Това е, който може да си подготви тест да си има на лице.

# 730
  • Мнения: 71
Кураж, здраве и тъпрение Ви пожелавам! Не мога дори и да си представя как се чувствате! 😞

Ако ви предстои планувано секцио или раждане в Селена,  си направете да имате ПСР тест за Ковид.
Дойдох да раждам по спешност. Взеха бърз тест за Корона и се оказа положителен. Тока поне казват, аз със очите си не съм видяла теста. От там нататък не ти дават детето. Нито на теб, нито на бащата да го види дори и през прозорец. Отделят те в Ковид сектора им. При теб влизат само във специално облекло. Персонала е от млади момичета, много любезни и работни. ДАЖЕ НЕЗТАМ КАК Я РАБОТЯТ ТАЗИ РАБОТА
Но това е живо наказание за една майка и едно новородено бебе - да са отделени.
Аз нито съм болна, нито имам семптоми ,нито вярвам на този бърз тест. Вчера взеха ПСР, но лабораторията не работела събота и неделя и шанса е в понеделник , да излезе, и ако и да е отрицателен,  пак нямало да ти го дадат, щото вече си бил в Ковид сектора.
Пълна трагедия и гавра е това. Усвояване на пътеките за Ковид е за Мен!!!

Това е, който може да си подготви тест да си има на лице.

# 731
  • Мнения: 192
Здравейте. Нека да дам и аз инфо за моето скорошно раждане в Селена. Изкарах Ковид в 9тия месец и буквално няколко дни преди да влеза да раждам оздравях. Не бях правила тест, но по симптомите бях почти сигурна, че е коронавирус. Като постъпих в Селена ми направиха кръвен тест и излезе IgG положителен, IgM отрицателен, т е антитела за прекаран Ковид. Аз също бях в Ковид отделението, но при мен пък детето беше нон стоп до мен от първия ден. При него също IgG e положителен и отказаха да го съберат с другите деца, въпреки че е напълно здрав. Изобщо не можех да се обадя на детска стая да го вземат. При мен се наложи секцио, след операцията пък направих тежка анемия и мина време докато ме стабилизират. И в такова състояние и с бебето при мен... Изобщо не можах да си почина поне през нощта. С молби от моя страна го взеха акушерките два пъти за по 2-3 часа.
Иначе всички са много мили, доволна съм от отношението.
Исках също да ви вдъхна кураж, че не е толкова страшно ако се заразите с Ковид по време на бременността. Моето бебче е напълно здраво и доносено, роди се 3,6 кг, 50 см.
Успех и нека всичко да мине леко!

# 732
  • Мнения: 2 484
Това казаха и на мен, обаче при мен бебето е здраво и не го дават, сега поисках да ми покажат резултата. При мен е Igm положително.  Означавало, че може да съм го карала преди 6 месеца или скоро, но те са длъжни да се пазят. А ако и бебето беше така щяха да го дадат. Сега не го дават.

# 733
  • Мнения: 280
За мен по-притеснителното е ако PCR теста е отрицателен. В смисъл, разбира се, че е по-добре да е отрицателен, но по тази логика, ако здрава майка е държана по грешка в ковид отделение, какво следва? Ако PCR e отрицателен в понеделник, какво ще правят? Продължават да те държат в ковид-а ли или те местят при останалите здрави?
И друго - когато постъпва родилка, те реално имат контакт с нея преди да направят теста. И после и да е положителен, какво? Те продължават да обслужват здравите. Да не говорим и ако медицинския персонал от ковид-а обслужва и здравите - за мен не е правилно. Колкото и да се преобличат, риска да пренесът инфекцията е голям. Същото и за лекарите. Би трябвало да се организират с екипи, които да не напускат ковид отделението - в смисъл да не ходят и при останалите майки. То гаранция няма, но нали уж говорим за организация при доказана инфекция. А като чета и в други теми, в Селена май хич не знаят какво правят. На теория пазят, но на практика - нищо.
Напоследък има и доста оплаквания от майки, на които бебчетата след раждане се заразяват с конюктивит/ стрептокок и естествено са на антибиотик. Еми супер. Да вземат най-накрая да си овладеят вътрешноболничните инфекции!

# 734
  • Мнения: 2 484
За мен по-притеснителното е ако PCR теста е отрицателен. В смисъл, разбира се, че е по-добре да е отрицателен, но по тази логика, ако здрава майка е държана по грешка в ковид отделение, какво следва? Ако PCR e отрицателен в понеделник, какво ще правят? Продължават да те държат в ковид-а ли или те местят при останалите здрави?
И друго - когато постъпва родилка, те реално имат контакт с нея преди да направят теста. И после и да е положителен, какво? Те продължават да обслужват здравите. Да не говорим и ако медицинския персонал от ковид-а обслужва и здравите - за мен не е правилно. Колкото и да се преобличат, риска да пренесът инфекцията е голям. Същото и за лекарите. Би трябвало да се организират с екипи, които да не напускат ковид отделението - в смисъл да не ходят и при останалите майки. То гаранция няма, но нали уж говорим за организация при доказана инфекция. А като чета и в други теми, в Селена май хич не знаят какво правят. На теория пазят, но на практика - нищо.
Напоследък има и доста оплаквания от майки, на които бебчетата след раждане се заразяват с конюктивит/ стрептокок и естествено са на антибиотик. Еми супер. Да вземат най-накрая да си овладеят вътрешноболничните инфекции!

Абсолютно!
 Ако е отрицателен  те местят горе, но май май пак не ти го дават , тъй като си бил в Ковид.
Иначе смените им са по 12 часа и нямат право да напускат сектора.  Не ходят при другите.
При приема аз бях с маска. Нито имам симптоми, нито кашлям , нито нищо. А тук някои от персонала  кашлят, нищо че са в скафандри.
И да и на нас има инфекция  на очите  и му капели тобрекс....

Общи условия

Активация на акаунт