🍽️ MasterChef 🍽️ България - сезон 6, тема 2

  • 43 657
  • 730
  •   1
Отговори
# 690
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Отборна битка

Ивайло изобщо не беше уверен. Нямаше представа нито каква да е супата, нито основното.

Краси добре организира отбора. Наистина показва, че се развива и се учи.

Роу крещи като някоя тетка от пазара. Окончателно не я понасям. Миналата година ѝ бях почитател Nº 1.

Скрит текст:







Много се радвам за Краси. Стана ми мъчно за Ивайло, защото му симпатизирам.

Елиминация

Теодора колко беше сигурна, че само с един поглед ще познае поне 15 продукта. Още на втория се издъни.

Веган ястие със супер храни

Аман!

Идеята на Неда ми хареса.

Теодора отговаря на Роу и пъха в този момент нещо в устата си и да дъвче. Ама че възпитание!

Чиниите

На Добата

Ужасна чиния.

На Димитър

Чудесна, красива и апетитна чиния.

На Елени 

Изглежда интересно.

На Неда

Направила е промяна. Каза, че ще пълни патладжани с три вида пълнеж. Даже беше приготвила патладжаните.

На Теодора

Манджурляк!!! От надуване ще се пръсне. Високомерието ѝ изяде главата, мисля. Според мен през цялото време смяташе, че е нива над другите, защото е собственик на ресторант.

На Куин 

Теодора няма да ми липсва.

# 691
  • Мнения: 14 840
Малко започва да ми идва в повече това наблягане на веган храните. Роу припада УАУ само като чуе за веган ястие. Дали е някакъв реверанс към Роу всичко това не знам.

# 692
  • Мнения: 13 828
По повод мангото в чинията на Теодора - що ми се струва, че сурови плодове и зеленчуци в чиниите не се толерират. Прави или не, шефовете не искат в порцията да има необработени продукти.
Ивайло наистина доста несмело подходи вчера. Интелигент Wink, какво друго да кажем! Но и момичета, които държаха рибата да е нарязана на шайби не бяха хич в час. Повече от ясно е, че риба с костите и кожата няма да се приеме добре там.  Вкъщи или край огнището до язовира както искат си я готвят и ядат, на представителна вечеря обаче!? Нали затова ги учат да я филетират и почистват, с пинсети да махат костици, а тук... Чак се учудвам на това им решение. Или им беше "силно" подсказано...

# 693
  • тук и там
  • Мнения: 11 735
Рибарите коментираха, че оставало кръв около коста в средата, май и шеф Роу не го беше чувала това..

# 694
  • Мнения: 13 828
Да, и аз го чух това обяснение и си взех бележка.

# 695
  • Мнения: 459
Беше странно за рибата, наистина. Също се учудих, че не познаха просото и амаранта. Аз през телевизора първо тях познах...

# 696
# 697
  • Мнения: 13 828
Сега се замислих - Добрин май нямаше нищо от въпросните суперхрани в чинията си. Някакви водорасли беше тръгнал да прави и в крайна сметка ги изхвърли. Ако съм права, редно беше да го дисквалифицират, а не спасяват.

# 698
  • София
  • Мнения: 8 172
Рибарите коментираха, че оставало кръв около коста в средата, май и шеф Роу не го беше чувала това..

Да не говорим, че точно тази кръв, е отровна на паламуда. Въобще, тя е специфична риба, и се учудвам, че я дадоха на хора, които не знаят как да я приготвят. Има достатъчно хора натровени с паламуд.

Последна редакция: чт, 30 апр 2020, 07:54 от Аглея

# 699
  • Майничка
  • Мнения: 12 679
Сега се замислих - Добрин май нямаше нищо от въпросните суперхрани в чинията си. Някакви водорасли беше тръгнал да прави и в крайна сметка ги изхвърли. Ако съм права, редно беше да го дисквалифицират, а не спасяват.
Имаше нещо от зърнистите май.

# 700
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 598
Спирулината беше взел Добчо, но като пробва, му нагарчаше и реши да не я слага. Съгласна съм, че трябваше да го изгонят, въпреки че ми е приятел Simple Smile

# 701
  • София
  • Мнения: 11 730
Стори ми се, че е използвал киноа, която същи е суперхрана, въпреки че не беше в списъка, може да е питал и да са му разрешили.

# 702
  • Мнения: 1 804
И аз съм съгласна, че трябваше да изгонят Добчо, въпреки че "викам" за него. Чинията му беше отвратителна и не се спомена дали има друга супер храна освен спирулината, която не сложи.
Явно е по по-традиционното готвене и не е много иновативен, което разбира се, не му пречи да готви вкусно и балансирано. За съжаление ми се струва, че скоро ще си ходи.

Ужасно се ядосах на Роу, че подведе червените да сложат паламуда на шайби. Според мен тя е виновна за загубата им. Ивайло готви добре, но явно не е решителен и се разколеба. Другото, което ме подразни е, че се качи на балкона и беше поредния пъзльо, спасил кожата по най-лесния начин. Съжалявам, че правилата го позволяват, но така си личи много добре кой какъв е.

На Петя жалко за амбициите и за самочувствието ѝ. Досега нищо не е показала. Отначало я харесвах и не мислех, че тя ще е ревлата на предаването, но много бързо ме опроверга.

Последна редакция: чт, 30 апр 2020, 12:51 от pip4i

# 703
  • София
  • Мнения: 8 172
Днес Теодора беше в Преди обед, и прави прословутия си чийзкейк. Така и не дадоха рецепта, и самото интервю беше 3 минути. Не разбрах защо беше там.

# 704
  • Мнения: 694
Момичета, в blitz има статия с коментари от темата Stuck Out Tongue Winking Eye

https://show.blitz.bg/rialiti/eto-go-top-3-na-nay-drazneshchite- … ed-bg-mama-snimki

Общи условия

Активация на акаунт