Аджибадем Сити Клиник - Болница Токуда - тема 31

  • 73 451
  • 962
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 109
В петък ми се обадиха да ми отменят ЖК, днес ми се обадиха да ме повикат на ЖК, доста странно явно не могат още да се организират.

# 61
  • Мнения: 8
Здравей, Деси Simple Smile

Днес бях на тонове и от регистратура казаха, че от днес имат нова заповед да възобновяват ЖК, но все пак всичко ще се случва седмица за седмица.

Успех на всички Simple Smile
В петък ми се обадиха да ми отменят ЖК, днес ми се обадиха да ме повикат на ЖК, доста странно явно не могат още да се организират.

# 62
  • Мнения: 85
Здравейте, каква е цялата сума за раждане в болницата? На 1 място виждам 2700,на друго 3500...

# 63
  • София
  • Мнения: 7 645
ако проверите назад в темата ще видите сниман ценоразпис.
В зависимост каква стая изберете след самото раждане - единична или двойна, цената е +300лв или -300лв
По мои груби сметки и с единична стая цената не надвишава 3000лв

# 64
  • Мнения: 126
Здравейте, каква е цялата сума за раждане в болницата? На 1 място виждам 2700,на друго 3500...
Здравей,
Цената от 3500 лв. е за лица, които не са здравно осигурени.
Около 2700 лв. илиза раждането.

# 65
  • Мнения: 5
Здравейте, каква е цялата сума за раждане в болницата? На 1 място виждам 2700,на друго 3500...
1600лв. раждане
700лв. Неонатологичен пакет на бебето
130лв. Двойна стая
250лв. Единична стая
Проверено преди три дни, предстои ми секцио, обясниха че деня преди операцията и деня на операцията не се заплаща леглоден!

# 66
  • Мнения: 150
Цените за единична/двойна стая са на вечер.

# 67
  • Мнения: 8
Здравейте! Simple Smile За пръв път се включвам по темата, но другия месец ще раждам в Токуда и ще споделям повече информация. Вчера ходих до болницата за нов болничен, нямаше проблем с издаването. Някой, който е наясно, би ли споделил какво представлява този неонатологичен пакет за бебето и дали е задължителен?

Последна редакция: нд, 05 апр 2020, 18:52 от Sisi Mikova

# 68
  • Мнения: 29
Здравейте! Simple Smile За пръв път се включвам по темата, но другия месец ще раждам в Токуда и ще споделям повече информация. Вчера ходих до болницата за нов болничен, нямаше проблем с издаването. Някой, който е наясно, би ли споделил какво представлява този неонотологичен пакет за бебето и дали е задължителен?



Това имам като информация аз Simple Smile

# 69
  • Мнения: 9
Здравейте! Simple Smile За пръв път се включвам по темата, но другия месец ще раждам в Токуда и ще споделям повече информация. Вчера ходих до болницата за нов болничен, нямаше проблем с издаването. Някой, който е наясно, би ли споделил какво представлява този неонотологичен пакет за бебето и дали е задължителен?

Не е задължителен разбира се, плащаш си го ако желаеш. Включва пълни изследвания на бебето, ехогравски, кръвни, всякакви, ваксините първите мисля и още един преглед, който ще бъде направен след няколко седмици те ти казват кога. Ако не желаеш не си длъжна да го плащаш, но не мисля че има майка която би лишила бебето си от подробна диагностика. Другото което ми казаха от неонатология е че този пакет го имало само и единствено в Токуда.

# 70
  • Мнения: 16 876
Горното мнение не е вярно.
Може да бъде отказан частично нео пакета, в частта вкл.ехографските прегледи на коремни органи, стави, трансфонтанелна. Кръвни изследвания,  ваксини ги прават и без пакет + тези, което ся по ЗК. Вижте в сайта, има подробно описание.
Преди можеше да се иконамиса 400 лв от ехографиите, сега не знам колко са, пише в сайта.

# 71
  • Мнения: 9
Здравейте, каква е цялата сума за раждане в болницата? На 1 място виждам 2700,на друго 3500...
1600лв. раждане
700лв. Неонатологичен пакет на бебето
130лв. Двойна стая
250лв. Единична стая
Проверено преди три дни, предстои ми секцио, обясниха че деня преди операцията и деня на операцията не се заплаща леглоден!
@AnitoBankova, Цената на стаята е на вечер така ли 😂😂 струва ми се че съм била в 5-звездни хотели с по-евтини стаи, но какво да правиш, все пак който не може няма да ходи там и така. Просто са прекалили с цените, а има и една административна такса мисля че беше 40лв на ден, накрая ти я слагат на сметката, понеже са ме приемали там в АГ за 1 ден помня, че имаше скрити таксички.
Горното мнение не е вярно.
Може да бъде отказан частично нео пакета, в частта вкл.ехографските прегледи на коремни органи, стави, трансфонтанелна. Кръвни изследвания,  ваксини ги прават и без пакет + тези, което ся по ЗК. Вижте в сайта, има подробно описание.
Преди можеше да се иконамиса 400 лв от ехографиите, сега не знам колко са, пише в сайта.
Март месец попитах за пакета, това което съм написала е инфо от неонатолог в болницата не си го измислям 😂😂 казаха го на отворения семинар в Токуда. В крайна сметка ще кажат отново как е като се стигне до там 🤷🏼♀

Последна редакция: вт, 07 апр 2020, 08:24 от AnMary

# 72
  • Мнения: 16 876
Явно нещо не си разбрала.
Има изследвания,  което са задължителни и се покриват от здравна каса, има други като споменатите по-гопе и долу, което сас пожелангелен характер. Затова казах да се прочете в сайта, всичко си пише там
https://www.tokudabolnica.bg/bg/neonatology/newborn-ultrasonic-screening

# 73
  • Мнения: 8
Благодаря на всички! Ще проверя в сайта, а преди раждането ще разпитам и в болницата.

# 74
  • Мнения: 9
Явно нещо не си разбрала.
Има изследвания,  което са задължителни и се покриват от здравна каса, има други като споменатите по-гопе и долу, което сас пожелангелен характер. Затова казах да се прочете в сайта, всичко си пише там
https://www.tokudabolnica.bg/bg/neonatology/newborn-ultrasonic-screening

Конкретно за пакета, неонатолога каза: който желае го заплаща, аз слушам внимателно! Те и ваксините са задължителни, но също споменаха която майка не желае ваксини да каже предварително също няма да бъдат направени! Просто споделям какво ми казаха на мен на живо, последни данни а не в сайт, който може да не е ъпдейтван. За мен това дори не е важно аз бих платила за всичко само всичко да е наред! Просто другите майки на семинара разпитаха подробно и жената им обясни. 😉

Общи условия

Активация на акаунт