За .. Ялтенската конференция ..... :)

  • 1 399
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 917
 
    Не се притеснявай,това са бели кахъри.Те не е необходимо да се обичат.Вие се обичайте  bouquet
Peace

  И честито ! bouquet

# 16
  • Мнения: 5 475
 
    Не се притеснявай,това са бели кахъри.Те не е необходимо да се обичат.Вие се обичайте  bouquet

  И спокойно.Всичко ще е наред
Честито!:bouquet:
А според мен за такива срещи най-добра е неутрална територия!Идете на ресторант! Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 4 884
Честита предстояща сватба и от мен!

Колкото и да се притесняваш, всичко ще мине и ще замине..Обаче сега знам колко напрегната се чувстваш..Затварям очи и си представям себе си в тази ситуация. Свекитата са традиционалисти с всички произтичащи от това семейни традиции и обичаи,а моите разведени родители, са събрани само за случая..Теми за разговор няма, а във въздуха витае една тежка атмосфера. Всеки е ужасно далеч от света на другия, освен свекитата помежду си..Тишина, после някоя глупава смешка, пусната не на място..А ти седиш и се усмихваш мило на всеки един от участниците в тая странна сбирка. НО всичко свършва, това е единственото успокоение в случая, и вие с мъжа ти си лягате под завивките, като тихичко си хихикате, преживявайки всички тези моменти..


Е, желая ти голяма доза свежо настроение и сполучлива родителска среща..И да си много хубава и щастлива булка..

# 18
  • Мнения: 1 753
Дръж се естествено и им кажете на родителското тяло да не приказват много, за да не се създаде по погрешка някой конфликт. Тихо, спокойно и дипломатично!  Peace

# 19
  • Мнения: 2 039
Я не се тревожи толкова!Харесат се,не харесат,ако са свестни хора,ще се постараят заради вас.В крайна сметка най-важното е виие двамата да се харесвате  Heart Eyes,другите да се оправят,нали няма те да живеят заедно!Успех със съдбовната сбирка и дано нищо не помрачи ентусиазма ти   bouquet  bouquet  bouquet

# 20
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Успех и честито!
Предполагам си гледала "Запознай се с нашите"? Laughing

# 21
  • Мнения: 272
Преживях същото преди 3 години и те разбирам прекрасно! На всичкото отгоре родителските ни тела не се харесаха. На мен мн ми пукаше, та бях инструктирала моите как да се държат за да избегнат конфликта. И какъв мислиш беше резултата? Свеки от големия град ги мислеше за провинциални и започнахме трагично, но в един момент на скандал със сина си, свеки влезе в правия път( но пък на тържеството дойде с черна плажна рокля на пеперудки и ме обиди страшно много) Та затова, да става каквото ще, не е най-важното родителите ви да се харесват, въпросът е вие двамата да сте добре, нали вие живеете заедно?!
Споко и се радвай на подготовката за мероприятието и бъди най-щастливата, красивата и обичана булка  bouquet

# 22
  • Мнения: 476
Ти пък за какво се тревожиш...  При мен да видиш какви са нещата. Омъжена съм от почти две години и моите родители никога не са се срещали с родителите на съпруга ми, просто защото той е чужденец и така се случиха нещата, че нито неговите, нито моите родители можаха да се срещнат. И така след около две-три седмици ГОЛЯМАТА  СРЕЩА ще се случи. И тук идва моето голямо притеснение: аз съм единствената, която говори двата езика. Хайде ти ми кажи цял уикенд какво ще ги правя. Пуши ми главата отсега.

# 23
  • Мнения: 4 651
Мерси момичета, вече съм на фаза: "Абе каквото стане" Simple Smile
Така, че ще докладвам в събота, кой е оцелял след сбирката  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт