Течни кристали за коса

  • 23 695
  • 88
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 7 040
Много съжалявам за офф-а обаче какво точно представляват тия кристали,в смисъл от какво ги правят  newsm78 ? Уф много тъп въпрос  Embarassed


Не знам какво е съдържанието им, защото не съм в къщи да погледна.
Консистенцията им е като олио (мазна течност).
newsm53 smile3534
Представляват серум. При тънка и права коса, не е за препоръчване да използвате твърде много от тях. Ако косата ви е гъста и заплетена, използвайте такива, които изглаждат, правят косата да изглежда лъскава. Нанасят се на краищата на косата и не я правят мазна, сресват я, правят я подредена и не-летлива. Аз ги нанасям на влажна коса след баня. Казват се просто"кристали" за коса... "течни" не е нужно да се добавя, понеже твърди кристали няма как да се нанасят по косата  Mr. Green




Благодаря Kity  bouquet

И аз ще ги пробвам,най-вероятно ще си търся на Биофарма,понеже много ги хвалите   Wink

# 76
  • Бургас
  • Мнения: 3 553

и другото, което искам да попитам е за нанасянето на кристалите-поставят се след измиване на косата, на влажна коса.но използвате ли балсам или използвате само тях след като се измиете със шампоана?

Да, ползваш си всичко което си ползвала и преди, както си му е реда - балсам, маски, лосион, крем за изправяне и т.н. Кристалите се слагат на влажна коса, само в краищата на косата. Не се наелектризира косата, по-лесно се разресва и я предпазват от изсушаване или изгаряне (сешоар, маша, преса).

# 77
  • София
  • Мнения: 3 328
q kajete powe4e za teq kristali na taq firma cosmofarma li kwto be6e.i kwo drugo predlaga???
Струва ми се, че това е фирмата, свързана с производството и/или разпространението на продуктите с марка "Биопоинт" /за която писах, че съм ползвала и съм доволна от боя-маска на билкова основа/. Днес питах в "Блик" за кристали от същата марка - имаха, но опаковката струваше над 21 лв. Не ми се откъснаха, при положение, че не съм сигурна дали ще мога да ги ползвам /при мен почти всеки продукт за коса алергизира кожата/.

# 78
  • Мнения: 3 537
На BioPharma и съм много доволна, 30 мл за 5 лв.Слагам си вече 1 месец след всяко миене на косата,през два дена я мия и като гледам 30 мл ще ми стигнат за 2 месеца някъде Wink

# 79
abe bprobwaite na cosmofarma ne na bio farma i 6te widite 4e teq na cosmofarma sa neweroqtni za cenata si.a sa6tata firma imat i maski s 4esan ,morkow ili bilki .a pak mednite im produkti sa s 4ist med.ima gi w rtargowska weriga zara w plowdiw.

# 80
аз днес си купих кристалите на биофарма , но още не съм ги ползвала, за пръв път ще ползвам такова нещо newsm78

# 81
  • Мнения: 3 248
Биофарма! Peace

# 82
днеска си намазах налко само крайчетата Simple Smile

# 83
  • Мнения: 2 897
Аз съм много доволна от кристалите на Биофарма Peace,косата ми става мека,гладка и придобива много хубав блясък,лесно се разресва...

# 84
ABE WIJTE SAITA NA TAQ ITALI FIRMA I KRISTALITE SAMO 4E CENITE SA ZA ITALIQ WWW.COSMOFARMA.IT A BG CENITE MOJE DA PITATE NA EMEIL  TOMISRT@ABV.BG

# 85
  • Мнения: 661
Аз съм много доволна от кристалите на Биофарма Peace,косата ми става мека,гладка и придобива много хубав блясък,лесно се разресва...
newsm10

# 86
  • Мнения: 23
Cosmofarma-от къде могат да се купят в София?

# 87
Cosmofarma-от къде могат да се купят в София?

а мене ме интересува откъде мога да си купя лосион на биофарма?

# 88
Cosmofarma-от къде могат да се купят в София?

а мене ме интересува откъде мога да си купя лосион на биофарма?
OT COSMOFARMA MOJE DA SI PORA4ATE NA EMEILA NA FIRMATA.TOMISRT@ABV.BG 6TE TI GI PRATQT PO SPIDI I KATALOG 6TI PRATQT.ZA6TOTO TOWA E PLOWDIWSKA FIRMA I W SOFIQ MAI GI NQMA. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт