Най-добрата приятелка...

  • 18 417
  • 222
  •   1
Отговори
# 30
indian rose, чета отдавна тук. Права е жената, някои верно не са в час.
Добре че не съм съжалителен.

Поне ставате човек да е..ва с вас  Simple Smile
Повече няма и да пиша, само ще ви чета. А скоро и ще спра, че трябва и да се работи.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Към тези, които нямат нужда от приятелки, а се задоволяват със собствения си съпруг: Честито и браво!

Но не всеки има подобен късмет (макар да не съм сигурна, че това е късмет).  Не всички мъже са с еднакви характери, темпераменти и т.н.

Не виждам нищо лошо една жена да си има приятелка. Между другото, покрай другите мнения се сетих, че и аз имам приятел, на който мога да се оплача от мъж ми.  Mr. Green Всъщност, мъжът ми пръв се запозна с него, после аз, после ни стана семен приятел, после и той се ожени. Но... и той не е в БГ. Егати и късмета дето го имам!

# 32
  • Мнения: 552
indian rose, чета отдавна тук. Права е жената, някои верно не са в час.
Добре че не съм съжалителен.
Поне ставате човек да е..ва с вас  Simple Smile
Повече няма и да пиша, само ще ви чета. А скоро и ще спра, че трябва и да се работи.
Твоя си работа Simple Smile
Аз съм доста миролюбива по принцип, но жена ти явно не особено - не може да разчита всички постоянно да преглъщат мълчаливо безсмислените й заяждания  Simple Smile

# 33
  • Мнения: 7 837
Признавам си, добри приятели от мъжки пол, имам и аз. Много уважам този тип приятелство, липсват всичките простотии, които се сътворяват между жени  Grinning

А скоро и ще спра, че трябва и да се работи.

Направи го, ако обичаш, защото ми съсипваш имиджа  Laughing

# 34
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Кейси, стига си спамила темата!  Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 7 837
Кейси, стига си спамила темата!  Rolling Eyes

Гледам, че си отговарям по темата. Проблем ли има Киса  Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 959
Да,имам такива приятелки и не мисля,че с мъжа си бих споделяла всичко.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Кейси, стига си спамила темата!  Rolling Eyes

Гледам, че си отговарям по темата. Проблем ли има Киса  Rolling Eyes

Прекалено често го правиш.  Confused Разбрахме ти позицията.  Sunglasses

# 38
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Кейси, стига си спамила темата!  Rolling Eyes

Гледам, че си отговарям по темата. Проблем ли има Киса  Rolling Eyes
Май проблемът е, че е по темата, което значи че не е спам Joy...

# 39
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Имам. Живее във Варна но не се виждаме всеки ден, случва се да не се чуем и месец. Познаваме се от студентските години, изключително умна и кадърна жена, много си я обичам. Мога да и кажа абсолютно всичко, тя на мен също.
Имами други приятелки които много уважавам и харесвам, но не товаря с проблемите си  или поне се старая да не го правя.
С една от тях се запоснах в нета/в дира. Heart Eyes

Мъжете?
Имам си един приятел и се омъжих за него.  Grinning  П.П. Но не му казвам всичко. Peace

# 40
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Имам такава,но живее в друг град и рядко се виждаме.И аз ползвам мъжа ми за приятелка. Laughing

# 41
  • София
  • Мнения: 1 481
Имам, да. Познаваме се от началото на студентстването. Всичко мога да споделя с нея, била е до мен и ме е подкрепяла в най-кошмарни и трудни за разбиране ситуации, тя ми е един от най-близките и скъпи хора. Освен това никога не ни е било скучно заедно  Simple Smile Тя също може да разчита на мен. Много я обичам  Heart Eyes

# 42
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
да, имам сестра ми,ина4е имам и една приятелка близко и една, с която и да не се видим 15 г както беше, все едно преди малко сме затворили телефона.

# 43
  • Мнения: 2 910
Имам 3 такива приятелки Hug
С първата ми приятелка сме заедно още от детската градина, с втората се познавам от 1-ви клас, а с третата тренирахме заедно в един клуб. През всичките тези години съм имала постоянен контакт с тях, те са най- добрите ми приятелки, от които имам голяма нужда и, на които имам голямо доверие, както и те на мен Hug

# 44
  • Мнения: 1 107
Да, имам - кумата ми  Heart Eyes Приятелки сме от гимназията, познаваме се отпреди това.
Имам още две почти най-добри, но все пак... почти  Simple Smile И още 6 много добри  Hug
С мъжете отдавна съм установила, че само приятелство не може да има  Mr. Green Не е и необходимо  Wink

Общи условия

Активация на акаунт