Най-добрата приятелка...

  • 18 415
  • 222
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 268
Приятелки имам доста,но те спадат към графата просто приятелки-да излезем на кафе или пица,да обсъдим ежедневните дейности и до там.Истинска (в пълния смисъл на думата) приятелка за съжаление си нямам. Като у4ени4ка много се имахме с една приятелка,доста и споделях,но тя ме предаде и така ме заболя,дълго време страдах. МНОГО БОЛИ,КОГАТО ТЕ ПРЕДАДЕ 4ОВЕК НА КОГОТО РАЗ4ИТАШ. Sad  Много ми се иска да си имам една истинска , дано някой ден се появи и моята приятелска половинка. Praynig

# 106
  • Мнения: 73
Не вярвам в приятелството.Въпрос на време  е да се разочароваш.В различни ситуации от живота...отпадат един по един.Приятелят е временно явление.Той е като патерицата,от която имаш нужда да се подпираш,но падне ли и ти падаш разочарован от това,че не е такава за каквато си я мислил."приятели "за маса-да.За клюки-да!А за съвети-равни на тях няма!Но я ,сподели нещо лично и....първият на който ще те похвали е нейният съпруг или приятел.Добри познати винаги има един,двама...,но в истинско приятелство-не вярвам! Thinking

# 107
  • Мнения: 1 187
Имам 2 най-добри приятелки. Споделяме си абсолютно всичко. Страхотно ме разтоварват и зареждат с положителна енергия. Надявам се и аз тях. Обичам си ги и двете. Сестричката си също. С тези три мадами до мен, се чувствам богат човек!

# 108
  • Мнения: 6 206
Нямам, никога не съм имала, нямала съм нужда.
На различните етапи съм имала различни много добри познати, с които се разбираме много добре, прекарваме си идеално заедно, но да разчитам за нещо си, не го виждам някак си.
Колкото и да ви е смехотворно, най-добрият ми приятел е мъжът ми, да, всичко мога да му кажа, да, споделям си всички идеи с него, за повечето ме подкрепя и помага, останалите са му много смели, един вид коректив ми е. Друго не ми трябва.

# 109
  Не очаквах да  има толкова дами без най-добра приятелка, мислех, че съм  рядко явление. Не, нямам от години /7-8/ такава приятелка, след като ме разочароваха 2 считани за най-...приятелки.
 Не изпитвам  и нужда от толкова близко приятелство и от  това да си споделям всичко с някои, да искам или давам съвети. Да кажем 80 % споделям със съпруга си, но мнението ми е, че чак всичко не трябва да се споделя !
  Към днешна дата имам доста познати и  приятелки ,но с всеки контактуването е различно и изключвам клюките  по адрес  на общи познати и  споделянето на лични, интимни неща.  Много грешно се използва приятелството да се разтовари някой от негативни емоции, за тази работа си има психоаналитици и др специалисти.
И споделям изказаното по- горе мнение, 4е  всяко приятелство  е с определена цел и до време. И в почти всички случаи  толкова голямо приятелство се разпада заради интриги и злоба. А това да имам най-добра приятелка и да не сме се виждали от 2-3 години ми звучи странно и нереално.
Другия извод който съм направила  за себе си е , че между мъже може да има по- здраво приятелсво, продължаващо години.Вероятно се дължи на факта,че мъжете не са толкова склонни да споделят, драматизират нещата и не се влияят лесно  от чуждо мнение.

# 110
  • Мнения: 3 394
имах, бяхме повече от сестри.......започна да взима наркотици от гъзария и бяхме до тук Sad

# 111
  • Мнения: 2 152
Аз си имам за щастие.  Heart EyesПървата и сигурна съм завинаги е моята майка. Споделям с нея абсолютно всичко и много я обичам. Имам си и друга приятелка, на която вярвам и приятелството ни е издържало години Flutter

# 112
  • Мнения: 419
и аз нямам баш най- добра приятелка.ползвам си мъжа за такава.
Peace и мама

# 113
  • The wild, wild west
  • Мнения: 147
Имам. Наистина страхотен човек, толкова широко скроен, благороден, и щедър. Преминали сме през доста неща заедно и от опит знам какъв човек е. Имам и още няколко приятелки и приятели, на които много вярвам и много добро съм видяла от тях. И макар че разстоянията, които ни разделят с някой от тях в момента са големи, опитваме се да не губим връзка и да си бъдем в помощ, когато се налага.  Heart Eyes

# 114
  • София
  • Мнения: 10 310
Момичета, май съм от малкото които могат да се похвалят с цели 2 най-добри приятелки. От малки сме заедно и с тях мога да споделя абсолютно всичко! И досега се виждаме постоянно, насаме или с децата... много е хубаво, радвам се че ги имам!

# 115
  • Мнения: 22 934
Нямам. А и не изпитвам нужда от човек, на който да си изливам и споделям проблемите.
Мъжът ми ми е достатъчен за това  Simple Smile
Peace

# 116
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Нтц, нямам вариантът "най-добра приятелка", Вики и Мики, с която да си държим ръцете и да си споделяме всичко. Може би ми липсва в частта на безкрайни разговори по всяко време, но не и за споделки.

Хм, а за Буба-Ако нещо не мога да го споделя с мъжа ми, много трудно ще тръгна да го споделям въобще.  Mr. Green Дали е вредно или не да споделяш с мъжа си на 100 %, ще се въздържа да генерализирам.

# 117
  • София
  • Мнения: 10 310
Хора... не разбирам  newsm78 мъжа е едно, а приятелките, друго...
Определено има неща които мажо, не знае, но с кеф си говорим за тях с приятелките...
Да не говорим, че честичко си говорим за бивши гаджета и т.н. мъжо определено не гори от желание да му говоря бивши  Mr. Green

# 118
  • Мнения: 68
А аз не мога да разбера какво имате впредвид под най-добра приятелка - отдушник на проблемите си? Да не мислите че на нея и е много приятно да слуша за глупостите ви? Аз нямам нужда от таква приятелка. Мисля, че единствената жена,която ще е искрена с мен е майка ми. И защо да не може да споделите всичко с мъжа си Thinking Ако не може да си кажете всичко, това за мен е лицемерие

# 119
  • София
  • Мнения: 10 310
А аз не мога да разбера какво имате впредвид под най-добра приятелка - отдушник на проблемите си? Да не мислите че на нея и е много приятно да слуша за глупостите ви? Аз нямам нужда от таква приятелка. Мисля, че единствената жена,която ще е искрена с мен е майка ми. И защо да не може да споделите всичко с мъжа си Thinking Ако не може да си кажете всичко, това за мен е лицемерие

Никой не говори за отдушник на проблемите си! Но ако трябва и в това се превръща всяка една от нас, имало е и такива моменти.
За мен е хубаво да знам, че има цели две същества освен майка ми и мъжа ми, на които мога да разчитам изцяло, а и те на мен!
Няма нищо по-приятно от това да се съберат 3 жени и да си говорят глупости  Mr. Green много е разтоварващо  Wink

Общи условия

Активация на акаунт