Изкуството да "пързаляш" хората

  • 3 628
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 629
Тц, не ми се занимава. Садистично ми се вижда, нещо като при кравите е, дайте да ви издоим, че да ви олекне. И те вярват, а ти пиеш мляко или се смееш. Зависи какво търсиш.
Освен това съм и нервачка, та не мога да се наслаждавам подобаващо на изтънчените мъчения. Става ми тъжно, не смешно. Разбира се, нищо не мой ме спря да се пошегувам просташки, па макар и неразбрано, веднъж.

# 16
  • Мнения: 46 511
Никол, за съвсем сериозни неща питам ...

Ок, значи остава в сила първият ми отговор  Grinning

Честита лентичка  hahaha

# 17
  • Мнения: 1 264
Мислите ли, че се хаби енергия със спечени  newsm78 И не е ли тогава още по-сладка играта  Grinning
Кой знае защо като разбера , че някой се дразни от някоя моя реплика ми прави кеф да го " преследвам "  Embarassed

# 18
  • Мнения: 2 759
    Кеф? Не и от гледна точна на 'спечените'. Не владея, но и съзнателно съм се дърпала да не се науча..

# 19
  • Мнения: 7 837
Мислите ли, че се хаби енергия със спечени  newsm78 И не е ли тогава още по-сладка играта  Grinning
Кой знае защо като разбера , че някой се дразни от някоя моя реплика ми прави кеф да го " преследвам "  Embarassed

Киара, тежък случай е твоя. Мисля че май-малкото трябва да се срамуваш от тези си помисли  Crossing Arms

Обаче аз говоря най-ве4е за реалния живот. Не ме накара форумското  поведение да пусна темата.
Толкова повърхностна ли изглеждам  Cry
Нищо, както казах, давам ви свобода на развиване на темата.

# 20
  • по Пътеката
  • Мнения: 180
    
      "Пускам"по пързалката - да..Само ,ако усетя белег на сродност.За другите-  чудя се и се почесвам... Grinning

# 21
  • Мнения: 1 533
... Садистично ми се вижда... не мога да се наслаждавам подобаващо на изтънчените мъчения. Става ми тъжно, не смешно. Разбира се, нищо не мой ме спря да се пошегувам просташки, па макар и неразбрано, веднъж.

Ех мюрь, досущ и аз така. Даже на моменти не издържам да гледам как хързалят някого и развалям смешката. Има доста неприятни ситуации, например да бъзикаш ревнива жена с разни измислени случки за мъжа й - не е смешно изобщо.

Кейси, гледам ти лентичката и ти чакам термина Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 7 837
Я все пак да бъда многословно обяснителна, за да не реши още някой като Киса, че възхвалявам собствената си личност и да оспамим темата с лични обяснения  Tired Пинкертоновци колкото искаш  Grinning

Та, говорехме си днес с един приятел, че границата е строго индивидуална и предела на насищане при едни е голям, но при други липсва. На него, като на артистична натура, не му пука особено как се държи, но факт, че тръгват приказки.
По негова молба пуснах темата. Той ще чете утре  Grinning 

# 23
  • Мнения: 677
умирам си да гледам глупавите физиономии на хора,които не са ми разбрали смешката..тва ми е хоби..мога да изпързалям всеки..даже тук във форума ми се струва прекалено лесно и не го практикувам..но на живо  Twisted Evil

# 24
  • Мнения: 2 495
Познавам много такива хора, които така добре го владеят това изкуство, че свят да ти се завие.Аз не съм такъв човек-немога да излъжа заради угодата и лицемерието било приятел, познат, мъж ,клиент...Повярвайте ми, такива хора които най-редовно пързалят други хора, обикновено са най-големи късметлии-никога не ги хващат, взимат повече пари от колегите си, така добре комуникират със всеки човек че си мислиш че човек с такъв дар слово едва ли би съществувал, винаги са усмихнати и готови да ти помогнат, но само заради своя угода, а когато стане въпрос за някой друг, те бягат надалеч

# 25
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз съм от тези, които обикновено лапат кукичката, демек от пързулнатите. Понякога разбирам хумора и иронията, но в повечето случаи не. Прекалено съм сериозна, че чак аз се дразня от себе си, работя по този въпрос колкото ми се удава.
За тези, които пързалят мога да кажа, че има такива, които не знаят границата и не е приятно да се общува с такива.

Последна редакция: ср, 09 авг 2006, 17:02 от Lilqna

# 26
чак ми е болно за многото хора,които се връзват и не могат да разберат,а камо ли да се насладят на подобни игри.удоволствието от "надпързалването" е неописуемо за мен.

# 27
  • Мнения: 1 629
Тъй, аз оставих темата да преспи и сега да добавя Grinning Та, в 'пързалянето' може и да няма лоша умисъл, зависи дали си поставил границата правилно. Между шегата и назидателното осмиване. Зависи дали от другата страна стои чувствителен човек или пълен дебил. Зависи дали просто се смееш на простотията човешка ала Мистър Бенит или по Оскар Уайлдовски ерудирано я размазваш на стената. Много 'зависита' има и въпросът е леко морален, което навежда да се решава дълбоко личностно.

# 28
  • Мнения: 3 091
не зная доколко съм талантлива в пързалянето, но да - обичам да го правя! не ми е кеф да пързалям спечени и беззащитни хорица - предпочитам достоен противник! и ако го изпързалям качествено - ми е кеф с дни!!!

невинен пример (гледам да съм кратка): запознанство. човекът е еснаф и много държи да разпита от какво семейство съм... увлекателно разказах за изнурителните трудови дни на татко в мината, как мама има златни ръце и тъче ли тъче... очевидно вбесена, че човекът изобщо не се усеща, завърших тази пасторална картинка с това, че брат ми е в затвора, защото ...  newsm78е откраднал мотиката на генералния директор...
друг случай: беше много отдавна. мое гадже. аз съм му жестоко нервирана, а той ме води на своя делова среща... някакви адвокати... говорят си часове и не ми обръщат внимание, аз съответно вече съм черен облак. единият ме пита: ама защо нищо не ядете? отговор с възможно най-силен мек говор: Га пиим, ни ядем!
вътрешно умирах от кеф! дадох си невинно-простоват вид! любимият беше под земята от срам - нека му е! newsm78
дано да ви е било забавно!

циник съм - така е! за мен е важно мнението на няколко човека и не спирам да се надсмивам на хорските прибързани заключения: тази мацка не е читава - виж и обувките!

# 29
  • Мнения: 6 472
По принцип обичам, но не с всеки. Пързалям с кеф, хора които се връзват. Не пързалям никой за нищо, което може да го обиди или нарани.

Общи условия

Активация на акаунт