Въпрос за соковете?

  • 1 795
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 927
Iva_D

и аз съм доволна от вестника, макар че някои броеве не успявам да ги прочета изцяло....абонат съм за тази година, за догодина пак - един вид си направих сама коледен подарък Wink . наистина ако се абстрахира човек от някои намеци, вестника е добър...

# 31
  • София
  • Мнения: 2 249
Цитат на: Billy
Момичета благодаря ви много.
Iva_D много много благодаря. Използвах твоя постинг и инфото и обърнах мнението на майка на 180 градуса
сега и тя е против сокчетата  Laughing

Радвам се:)

# 32
  • София
  • Мнения: 2 249
Цитат на: Taneto
Iva_D

и аз съм доволна от вестника, макар че някои броеве не успявам да ги прочета изцяло....абонат съм за тази година, за догодина пак - един вид си направих сама коледен подарък Wink . наистина ако се абстрахира човек от някои намеци, вестника е добър...

Аз от няколко години го чета, но си напълно си права за намеците. Понякога е дразнещо, специално мъжът ми много се дразни на някои редакторски изказвания, но както казваш, вестникът е добър, а и има какво да научи човек за алтернативни методи ма лечение;)

# 33
  • Мнения: 1 428
моето мнение е че сокчетата са много полезни за бебчетата.Аз започнах да давам сок от морков още на 2 м.,после ябълка,а сега въведох и всички цитрусови плодове.Не лишавай детенцето от витамини,особено сега през зимата.В момента ние сме на 8 м.и пием по 200 мл.сок дневно,че дари и през нощта.Искам да ти кажа,че сме все навън и да чукам на дърво не сме се разболявали,защото пием витаминки от сокчетата.Постъпи както смяташ ти,но за ползата от прясно изцедени плодове всеки ще потвърди.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт