Мами слагахте ли възглавничка на децата си.?

  • 2 217
  • 68
  •   1
Отговори
# 45
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 375
Слагам от самото начало, но беше много тънка, почти символична  Grinning Сега много рядко спи на възглавница, просто защото не си спи в леглото  #Crazy

# 46
  • Мнения: 6 390
Мами слагахте ли възглавничка  на децата си.? newsm78
кога  newsm78
За сега не слагам

# 47
  • Мнения: 1 910
Не. За какво му е...

# 48
  • Мнения: 952
в началото не съм слагала, ама сега вече да

# 49
  • Мнения: 298
За сега не слагам. Но ме интересува д-р Драганов от каква възрасте препоръчал възглавничка?

# 50
  • Мнения: 144
Не, а и не е препоръчително поне докато е мъничко детенцето. Ако не прояви интерес да спи на възглавница няма да му предлагам и да настоявам.

# 51
  • Мнения: 239
Не слагам. Четох някъде, че не трябва да се слагат и за сега спим без възглавница. Понякога през деня го слагам да спи на малко по повдигнато.

# 52
  • Мнения: 2 849
Да , но е толкова ниска та е все едно без !
Peaceи нашата е такава .

# 53
  • Мнения: 200
 Peace Ние си имаме една дето все не спим на нея  Joy а е някъде ОКОЛО нас  Joy и ние сме някъде в леглото  hahaha Та тъй де няма нужда от така въобще  Peace

# 54
  • Мнения: 292
Да, после като почна да се върти - си има и в двата края на кошарата Wink. Но те са толкова тънички, че няма особена разлика - с или без  Laughing. Купувала съм ги от магазина иначе ....

# 55
  • Мнения: 4 629
Не - сина ми спи без възглавница  Peace

# 56
  • Мнения: 118
сложих и на четвъртия месец по настояване на свекито , но съжалявам ,аз самата спя без и знам колко е вредно Ще пробвам да я махна тя и без това обикаля леглото през ноща Simple Smile не и трябва

# 57
# 58
  • Мнения: 3 360
Не,още е без възглавничка!Има две в леглото,но ги използва не по предназначение JoyОбикновено си гушва едната и така заспива....Не мисля,че скоро ще използва възглавница-докато продължава да се вихри из леглото така......... Joy

# 59
  • Мнения: 3 146
Слагах нещо много тънко до годинка и нещо, но откакто е на две, вече сам си иска, но е ниска и твърда.

Общи условия

Активация на акаунт