Как да „избягаме“, без да излизаме и да намерим 15 минути #ВремеЗаМен всеки ден?

  • 7 141
  • 125
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 806
С малко бебе вкъщи, дори и по време на пандемия, никак не остава свободно време. Simple Smile А и паралелно с това и с малки ученици онлайн. Почивката е мираж. Grinning
Ако имах своето си време, бих го използвала за медитация, спорт, книги и музика, много танци. Ах, танците как ми липсват.

# 76
  • Мнения: 1 189
Почивам си като чета книги, понякога гледам и филми, но любимо ми е четенето. Забравям за всичко около мен поне за малко.

# 77
  • Мнения: 5


Благодарим на всички, които активно участват в дискусията!

Новите ни въпроси към вас са:

Слушате ли медитации и бихте ли ги превърнали в свой ритуал?
Кажете ни кой за вас е пътят към спокойствието и истинското щастие?

#ВремеЗаМен

Последна редакция: чт, 02 апр 2020, 12:56 от Редактор**

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 6 659
Никога не съм слушала медитации... То всъщност и какво точно се чува? Бих пробвала, но не съм сигурна, че бих го превърнала в ритуал за себе си.
Истинското щастие за мен е, да сме здрави и да прекарваме пълноценно достатъчно време с близките си хора.
Спокойствието също е свързано със здравето на обичните хора, но и с осигуряването на някаква финансова стабилност на семейството.

# 79
  • София
  • Мнения: 2 411
Да, слушам медитация, но вкъщи в момента ми е невъзможно. В работата обаче имам диск с медитация на Шри Шри Равишанкар и с нея си осигурявам 20 мин пренастройка на вибрациите.
У дома основно ме отпуска музиката.
А истинско щастие откривам в моментите на разкриване на възможностите на децата ни - когато сме заедно и съсредоточени в научаването на нещо ново

# 80
  • Мнения: 5 159
Никога не съм слушала медитации. Интересно ще ми бъде да чуя и тогава да преценя дали ще станат мой ритуал.
Истинското щастие е да сме здрави всички в семейството и да бъдем заедно в любов и хармония.

# 81
  • София
  • Мнения: 1 388
Слушала съм медитации няколко пъти, но не ми е ритуал.
Спокойствието е като всичкити ми близки са здрави и щастливи.

# 82
  • Мнения: 643
Слушам медитации ,а напоследък си пускам най-различни аудио книги за позитивно утвърждаване. Пътят на спокойствието е да имаш време само за себе си и да релаксираш.

# 83
  • Мнения: 1 467
Не слушам медитация.
Най-спокойна съм зад обектива или при редатирането на снимка - не усещам как минава времето. Щастие откривам в същото, но и в мъжа ми, в детето, в цъфнала лайка, огнения залез, съзерцанието на морето, лятното слънце, красива мелодия и много други неща. Пътят към спокойствие и истинско щастие е пътят вътре в мен, начинът, по който аз самата възприемам и себе си, и света, и мястото ми в него.

# 84
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 567
Не слушам медитации. Друг тип човек съм, тези неща по- скоро ме правят нервна, отколкото да ме успокояват.
Най- спокойна съм със семейството си. Когато всички са около мен, здрави и щастливи. Друго не ми трябва.

# 85
  • София
  • Мнения: 11 023
Не се разтоварвам с медитации. За да се отпусна слушам музика, бродирам гоблен и др.

# 86
  • Г. О.
  • Мнения: 1 733
Не слушам медитации. Спокойствие постигам със силна храна и пълноценен сън.

# 87
  • София
  • Мнения: 303
Слушала съм медитации, когато ходех на йога.
Спокойствието е когато моите близки са здрави.

# 88
  • София
  • Мнения: 9 850
Не съм слушала медитация, но бих опитала.
Спокойствие и истинско щастие са моментите, прекарани с близки и приятели, когато сме здрави.

# 89
  • Мнения: 1 189
Не слушам медитации. Спокойствие за мен е когато всички около мен са добри и няма никакви проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт