Да преброим "бебешорите" за ясла

  • 6 271
  • 164
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 5 577
Яна, кога има Александра рожден ден, че не мога да сметна?

# 121
  • София
  • Мнения: 1 285
На 26.09. Аз редовно ви чрта в отчетнитетеми, но както се вижда не пиша много. само подслушвам. Сега ви разглеждах тортите за РД. Предстои ми да поръчвам поне три.

# 122
  • Мнения: 9
Ох, моята малка Елена е на ясла от 18.09.  Надявам се, всичко да е наред!!! Стискайте палци и на мен.  Praynig

# 123
  • Мнения: 1 416
Маргарита ще тръгва на ясла следващата седмица. В частна, но все пак се записвам в темичката...  Grinning
Много се радвам, че ще е ученичка вече  Wink, вярвам, че ще се чувства щастлива с връстниците си...

# 124
  • Мнения: 281
Ние сме вече "стари кучета" в яслата, ходим цяла седмица  Joy
Тодор се адаптира лесно, не е плакал, постоянно ми го хвалят  bowuu и вече има едно обедно спане с другарчетата в яслата  Heart Eyes
Цялото му това държание много ме учудва, защото вкъщи реве дори като вляза в тоалетната или просто ме изтърве от поглед Crazy

Пожелавам на всички лесна адаптация и много приятни емоции!   bouquet

# 125
  • Мнения: 1 494
Днес ние първи ден за ясла-ужас!Ще ходим малко по-късно-така ни казаха.Чудя са какво да му облека-да не му е студено,пък и да не се изпоти.Приттеснявам се дали ще го гледат добре и т. н...
Георги е на 2г. и5м.и е доста общителен,но дали ще е така и без мама?  Sad

# 126
  • Мнения: 3 356
И ние в 9ч. отиваме  Cry,стискайте палци да не плаче много.

# 127
  • Мнения: 5 577
Оставих ученика, много, много съм доволна.
Шмугна се при децата (те тъкмо закусваха, имаше три лелки да им помагат).

КАзаха ми ако искам през 15 минути да се обаждам да видя как е, но аз няма да ги притеснявам, дори забраих да взема телефона на яслата. Казах им ако има проблем, ако плаче, ако всява смут да ми се обадят веднага и ще си го прибера за 5 минути (яслата е под нас точно, виждам ги от балкона  Laughing).

Още казаха да не се притеснявам да правя забележка ако не ми харесва нещо, и да не си мисля, че отношението към детето ще се промени. И казаха, че в 11:30  ще обядват, и ще нахранят и него (нямало да се храни сам), ако има желание. 12:00 да си го вземам.

Това е от нас, моял и другите мами да пишат като си дойдат как е минало.   Hug

# 128
  • Мнения: 5 577
Офф, все да ме обвзема притеснение.  Rolling Eyes
Гледам часовника през 5 минути, Боже колко време има още?  Shocked

Трябва да се захвана с нещо, да мине времето, че  #Crazy

# 129
  • София
  • Мнения: 1 285
Заведох я Александра. Още в 8:30. Една топка ми е заседнала на гърлото. Друго си е да пишеш и да знаеш, че има и други, които те разбират. Не плака, но тя още не знае и защо да плаче. Ще си я взема в 12. Сега ще работя нещо, да не мисля, но ще остана онлайн да чувствам подкрепа.
УСПЕХ Hug Hug Hug

# 130
  • Мнения: 5 577
Az se хващам да мия печката, да се разсея.  Confused
 Не мислех, че ще го мисля, а анаправо откачих. Първия час не го мислех,даже си изтеглих филм,ама не мога да гледам.

Яна, хайде после пиши как се е представила, и аз ще пиша.  Hug

# 131
  • Мнения: 248
И на нас днес ни  е първи ден. Влязохме двамата заедно при децата. Той беше много спокоен. Даже отиде сам при  играчките и започна да си играе, докато аз разговарях със сестрите. След това, като че ли разбра какво ще последва и започна да ме дърпа да го взема. Тогава сестрата го взе и аз излязох. Последва страшно пищене. И след като излязох навън се чуваше още да плаче. Преди малко се обадих да питам как е. Казаха ми, че доста е поплакал. Неспокоен е и пак от време на време приплаква. Отказал е да закусва. В момента имало рожден ден на едно момиченце, той седял на столчето и гледал с интерес. Казаха ми в 12.30 пак да се обадя и ако се е успокоил и обядвал ще го оставят и да спи там. Чувствам се ужасно. Не мога да си намеря място в къщи, камо ли да правя нещо. Чакам с нетърпение 12.30.

# 132
  • Мнения: 3 537
Да се запишем и ние,на нас ни е 4-ти ден. Confused
Първия ден не е плакал ,защото не можа да се усети,ама другите дни е реев. CryДаже днес сутринта от много рев се задави и взе,че повърна,добре,че не беше ял много Sad Confused Tired
Но няма да се отказваме,дерзаем напред и това е WinkДано свикне бързо.Не искал да яде там,не ,че у дома яде много де Crazy, ама се надявам в яслата да прояде,като гледа от другите деца... Rolling EyesПонякога пикал и акал на гърнето,друг път пика в гащите Crazy
За сега сме до обяд,незнам до кога...госпожите ще ни кажат. Wink

# 133
  • Мнения: 5 577
Взех ученика, не е ревал - но ми казаха точно както Мимис - утре щял да бъде зора.  Tired

Хапнал, боб имало. Преобували са го гледам. Играл си, ступал малко другите деца.  Rolling Eyes

Другите ученици да пишат как са?

# 134
  • Мнения: 3 356
И аз го взех моя хубавец.Беше ревал,не е искал да яде.Като ме видя и наду гайдата с пълна сила.Прибрахме се хапна и заспа сам(рядко му се случва)седна пред телевизора.

Общи условия

Активация на акаунт