Да преброим "бебешорите" за ясла

  • 6 252
  • 164
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 784
Калина я отлагаме за около седмица-две. Пъпките, които я мъчиха цяло лято се оказаха стафилококи и сега се лекуваме цялото семейство. Не искам да я пускам недоизлекувана.
Въпрос- как вземате урина на момиченца, които още не ходят на гърне. Опитах с тези пликчета за урина дето се залепват на пипето, опитах с памук и гащички, клечахме с часове на гърнето- е няма и няма, и капчица не пуска. В чудо съм се видяла, иде ми вече да се изпикая вместо нея. Close

# 91
  • Мнения: 1 629
От утре - втори опит с яслата. Стискайте палци.

# 92
  • София
  • Мнения: 626
От утре - втори опит с яслата. Стискайте палци.
newsm10

# 93
  • Мнения: 3 537
Ние лесно свикнахме,но е все болна! CryДнес ще и е седмият ден.

# 94
  • София
  • Мнения: 2 164
Въпрос- как вземате урина на момиченца, които още не ходят на гърне. Опитах с тези пликчета за урина дето се залепват на пипето, опитах с памук и гащички, клечахме с часове на гърнето- е няма и няма, и капчица не пуска. В чудо съм се видяла, иде ми вече да се изпикая вместо нея. Close
Същата работа е и при нас, но на гърне не съм опитвала още. Успех! Дано успееш да събереш!

# 95
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Моето бебе вече се разболя  Confused. Проточи едни грамадни сополи и сега сме си вкъщи. А днес трябваше да ми е първият работен ден  Rolling Eyes. И последната ваксина я бавим вече 2 седмици, дано да оздравява бързо и повече да не се разболява, лекарката я иска перфектно здрава. Утре отиваме да купуваме всякакви витамини, Мултисаностоли и чудеса.

# 96
  • Мнения: 2 407
С малко закъснение - да се запишем и ние в списъка Simple Smile
Синът ни ще бъде в 14 ОДЗ в Младост/когато свърши ремонтът/
kroha, стискам Ви мноооого силно палци за утре!!!!!!!!!
И ние май сме в тази в Мл 2 от октомври.

# 97
  • Мнения: 581
И ние май сме в тази в Мл 2 от октомври.
Ако живееш наблизо може да запознаем дребосъците, а и ние покрай тях  Wink

# 98
  • Мнения: 529
И ние сме в кюпчето  Confused Тръгваме от 1 октомври и май сме най-малките в компанията. Засега се чувствам като престъпник  Cry

# 99
  • Мнения: 583
ние идната седмица започваме, но смятам в понеделник да започна с изследванията. тук искам да попитам трябва ли да са готови в деня на започването, защото в яслата така и не се намери някой да ми отговори? предварително благодаря!

# 100
  • Мнения: 3 537
ние идната седмица започваме, но смятам в понеделник да започна с изследванията. тук искам да попитам трябва ли да са готови в деня на започването, защото в яслата така и не се намери някой да ми отговори? предварително благодаря!
На нас ни ги искаха от предният ден.

# 101
  • Мнения: 1 006
Да се разпиша и аз Grinning
от 4.09. Кали е на ясла.....макар че това ни е вторият опит, го броим пак за начало, защото преди ходи 5 дена до обяд и направихме 1,5-2 месеца почивка!!
Пожелавам на всички лесно да свикнат и да са ЗДРАВИЧКИ!!!
Кали е в Слънчев рай- Тракия! Има ли и други там?

# 102
  • Мнения: 781
като ви чета, май по-добре да си седи при гледачката детето.....

# 103
  • Мнения: 3 537
като ви чета, май по-добре да си седи при гледачката детето.....
Да,но пък каква игра пада на яслата с другите деца! Wink

# 104
  • Мнения: 781
като ви чета, май по-добре да си седи при гледачката детето.....
Да,но пък каква игра пада на яслата с другите деца! Wink

Така е. Но тя си играе с деца- на детегледачката и на вън в парка. Незнам струва ли си да рискувам да е често болна....  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт