Притеснение за извънматочна бременност

  • 2 305
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте! Моля Ви за съвет. Бременна съм в 7 г.с. по мои изчисления. След няколко дни ще отида на преглед. Тогава ще съм в 8 г.с. Много се притеснявам да не би да е извънматочна и да ми стане нещо. Имала съм на моменти болки долу ниско, но е било за кратко сега поотшумяха. Не са кой знае колко силни. Ако е извънматочна дали ще ми стане нещо дотогава? Нямам почти никакви симптоми на бременност, освен леко гадене.

Последна редакция: сб, 28 мар 2020, 18:35 от Анонимен

# 1
  • Мнения: 4 518
Ако беше извънматочна вероятно щеше да имаш силни болки и зацапване. Живей спокойно и дишай, всичко ще е наред.

# 2
  • Мнения: 12 790
Защо пък да е извънматочна? Не се притесняваай излишно, хората различно износват, изобщо не си внушавай такива неща без основание.

# 3
  • Мнения: X
Ако беше извънматочна вероятно щеше да имаш силни болки и зацапване. Живей спокойно и дишай, всичко ще е наред.
Имам течения, но не са кървави. Както и леко парене.

# 4
  • Мнения: 15 356
Извънматочната не можеш я сбърка,боли от към тръбата до бедрото,болката е изтръпваща.Още в 5 г.с. боли страшно,до сега да ти е руптурирала тръбата.

# 5
  • Мнения: X
Благодаря ви, момичета! 😊

# 6
  • Мнения: 177
На преглед с ехограф в коя седмица може да се разбере, че е извънматочна бременността

# 7
  • Мнения: 15 356
Към края на 5та при мен и двата пъти се видя.

# 8
  • Мнения: 177
Благодаря, а в четвъртата били могло? Ходих на аг, каза че няма извънматочна..но ме потвърди и нормална...

# 9
  • Мнения: 15 356
В четвърта е времето в което би ти дошло,няма закъснение още.Защо се съмняваш в извънматочна?

# 10
  • Мнения: 177
Имам болки в стомаха, в яйчниците също, мести се болката непрекъснато, направих си тест, който беше положителен, заради болките отидох на гинеколог по - рано отколкото мислих, тя ми каза че ме вижда бременност още, но няма и извънматочна. Видя се киста на десния яйчник...Предписа ми дуфастон и бусколизин.

# 11
  • Мнения: 15 356
Извънматочната боли от страната в която тръба е,болката е към бедрото надолу и почти изтръпваща .Бременей си спокойно,нормални са болките в ранна бременност,на моята успешна ги имах до към 7-8 г.с.

# 12
  • Мнения: 177
Благодаря, Bobchita Simple Smile Вдъхваш ми надежда!

Общи условия

Активация на акаунт