Бяло течение по време на бременност

  • 1 275
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 158
Нормално ли е честото и обилно бяло течение по време на ранна бременност

# 1
  • Мнения: 2 478
Нормално е.
При мен беше по време на почти цялата бременност, при МБ не се изолира нищо.
Но ако имаш и други оплаквания - сърбеж, парене, неприятна миризма, трябва да те види лекар и да направиш изследване, защото по време на бременността рискът от инфекции е повишен, а те не са ОК нито за теб, нито за бебето.

# 2
  • Мнения: 2
здравейте  отново ми се появи бяло течение и ще почвам 7 месец изписали ли са ми сега полижинакс но пише че не се препоръчва за бременни ако някой го е ползвал по време на бременността моля мнение.

# 3
  • Мнения: 2 478
Не знам дали ще съм полезна, но го ползвах, докато кърмих и нямаше проблеми.
Мисля, че лекарства, които са с локално приложение и резорбацията им съответно е по-ниска, не са вредни. Освен това, най-вероятно ти го е изписал гинеколог, а те са достатъчно запознати с лекарствата, които са ОК по време на бременност.
И последно да вметна - почти няма лекарство, за което да не пише, че не се препоръчва по време на бременност.

# 4
  • Мнения: 2
гинеколага ми го изписа да 2 опаковки но заради това че пишеше че не е за бременни реших да питам тъй като ми се появява за втори път откакто съм бременна.

# 5
  • Мнения: 17
Здравейте , и аз бях с бяло течение даже доктора ми видя изследванията и ме попита преди да кажа . На мен ми изписа макмирор и каза 7 дни да слагам свещичка , почивка 7 дни и пак за да свърша лисчето . Мисля че полижинагс и магмирор са за бяло течяние...

# 6
  • Мнения: 1 287
Като цяло е нормално, но пусни една микробилогия, за да се види дали няма нещо.

Общи условия

Активация на акаунт