Любе идат!!!!!

  • 5 361
  • 66
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 25 793
Бях там.  Не беше лошо, но подмина очакванията ми.  Пяха "Ты неси меня река", "Давай за", "Позови меня тихо по имени" и мн. други.  Но.

Не изпяха "Комбат" и "Солдат".  Въпреки скандиранията на публиката.
Ми като не четат БГ-мама и не знаят какво харесват българските им фенове...  Crossing Arms Whistling
Гейминг, все пак ти завиждам!    bouquet

# 46
  • Мнения: 1 462
Гейминг, а на Соник беше ли?  Rolling Eyes
Пропуснах.  Както каза един от плажуващите, "Соник мога да си я слушам и на MP3 плейъра".

Ми като не четат БГ-мама и не знаят какво харесват българските им фенове...  Crossing Arms Whistling
Всъщност Любэ нямат нито един издаден албум в България Joy  Не съм съгласен, че не знаят - аз се цепих "Комбат" до последно и тогава Николай ми рече "Комбат будет следущий раз".  Е тва ме довърши.  Що не я изпяха - не разбрах.  Знаеха, че я искаме, но не рачиха.

# 47
  • Мнения: 2 697
Всъщност Любэ нямат нито един издаден албум в България Joy  Не съм съгласен, че не знаят - аз се цепих "Комбат" до последно и тогава Николай ми рече "Комбат будет следущий раз".  Е тва ме довърши.  Що не я изпяха - не разбрах.  Знаеха, че я искаме, но не рачиха.

Аз не бях на концерта, за съжаление... Cry...обаче доколкото разбрах, след като голяма част от публиката си е заминала, Любе пак са излезли и са пели и "Комбат" (няколко пъти), и др. песни... Wink

Последна редакция: ср, 30 авг 2006, 18:30 от Шехина

# 48
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Фенове на "руското", мярвал ли е някога някой от вас група "Песнярьi" и песента им "Олеся"?
Ще бъда много благодарна и ако някой ми каже къде да намеря "Аквариум" (не търся определено парче, а всичко  Blush).

# 49
  • Sf
  • Мнения: 808
 И аз наскоро ги открих Любэ Simple Smile Свалих си всичко, което Сакри беше сложила в подписа си преди време, а и после Гейминг беше пуснал линк с доста голяма колекция Simple Smile
Давай за, Конъ, а Дед я слушам поне 10 пъти един след друг...
И си припомням с носталгия руския език, който така учехме едно време... Simple Smile
Дано дойдат и в София, и ние ще сме там Simple Smile
Може тогава и Комбат да изпеят... Simple Smile

# 50
  • Мнения: 25 793
Василиске, потърси тук:
http://www.mp3real.ru/mp3//

Гледай на кирилските букви!   bouquet

# 51
  • Мнения: 1 986
Аз бях на концерта на Любе-беше страхотен Peace Peace PeaceАтмосферата -също!Още предния ден предупредиха,че вокалиста-Н.Разсторгуев имал здравословни проблеми,след кацането си в БГ е бил на хемодиализа-и въпреки това,се представиха подобаващо и напълно оправдаха очакванията ми!!!Дори споделиха,че не са очаквали такава публика и такова посрещане GrinningСлед като обявиха,че приключват,народа започна да ги вика на "бис",някои се разотидоха,но повечето-не,след 10-на минути излязоха и изпяха още няколко песни!На 23 октомври ще бъдат в София!

Някой беше питал за Скорпиънс-те ще пеят в Стара Загора,не в Каварна!

# 52
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Василиске, потърси тук:
http://www.mp3real.ru/mp3//

Гледай на кирилските букви!   bouquet
Ай лов ю, Сийке!  bouquet

# 53
  • Мнения: 25 793
Ай куче!  Mr. Green
 Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 1 462
Аз не бях на концерта, за съжаление... Cry...обаче доколкото разбрах, след като голяма част от публиката си е заминала, Любе пак са излезли и са пели и "Комбат" (няколко пъти), и др. песни... Wink
Не знам за такова нещо.  Първо пяха, после групата отиде да почива, докато Николай пя със запис от симфоничен оркестър.  После пак групово, после 15 минути почивка "за по един чай".  После час пяха пак и Николай рече "Пожелайте ни лек път" и си тръгнаха.  15 минути аплодирахме и крещяхме, светнаха сцената отново, излязоха, пяха 2 песни и "Всё.  Нам пора.  Комбат будет следущий раз."  Тогава си тръгнаха всички.  Ако са пяли още - да са пяли пред публика.

# 55
  • Мнения: 2 697
Не знам за такова нещо.  Първо пяха, после групата отиде да почива, докато Николай пя със запис от симфоничен оркестър.  После пак групово, после 15 минути почивка "за по един чай".  После час пяха пак и Николай рече "Пожелайте ни лек път" и си тръгнаха.  15 минути аплодирахме и крещяхме, светнаха сцената отново, излязоха, пяха 2 песни и "Всё.  Нам пора.  Комбат будет следущий раз."  Тогава си тръгнаха всички.  Ако са пяли още - да са пяли пред публика.

Копирам директно от един друг форум  Heart Eyes

Цитат
Дори когато ги викахме на бис и се чудех ще излязат ли или не, си мислех, че даже и да не излязат, аз вече съм получила толкова много радост от това, че съм там, че и да не излязат, това няма да ми помрачи радостта. Когато излязоха и се чудех какво ще изпеят, бях сигурна, че и да пропуснат Конь, няма да ме разочароват, защото отдавна бях подминала седмото небе Simple Smile

Не знам защо сте решили, че след като се прибраха за втори път, не са имали намерение да излязат повече. Прекалено сте бързали да си тръгнете. Аз лично страшно се зарадвах на готовността на тълпата да крещи в продължение на 20 минути, за мен това беше едва ли не кулминацията, заради еуфорията на хилядите фенове и заради емоцията, която всички ние споделихме в този момент.
Не мисля, че публиката е тръгнала да си отива и те са излезли пак само за най-"нахалните". Около мен всички си останаха и викаха без прекъсване за бис.
Вие ясно наистина много сте бързали да си тръгнете. После част публиката се събра и изпя заедно Конь от начало до край Simple Smile
И Комбат, няколко пъти.


Бе, не съм била там, не знам, от горното мнение разбрах, че са изпълнили и "Конь" и "Комбат"... Hug

# 56
  • Мнения: 1 006
Фенове на Любэ, копвам ви ЛС до мен,  с което започна сутринта ми. Hug  :


Кога? - 08.10. (неделя) от 19.30 ч.
Къде? - ТВ МСАТ
Какво? - Любээээээээээээ!
   newsm44


За всеки случай проверете точния час в програмата на телевизията.

# 57
  • Мнения: 2 697
SUNFLOWER, страхотна новина! Благодаря ти много! Hug Hug Hug

# 58
  • Мнения: 4 555
Гейминг, а на Соник беше ли?  Rolling Eyes
Пропуснах.  Както каза един от плажуващите, "Соник мога да си я слушам и на MP3 плейъра".

Ми като не четат БГ-мама и не знаят какво харесват българските им фенове...  Crossing Arms Whistling
Всъщност Любэ нямат нито един издаден албум в България Joy  Не съм съгласен, че не знаят - аз се цепих "Комбат" до последно и тогава Николай ми рече "Комбат будет следущий раз".  Е тва ме довърши.  Що не я изпяха - не разбрах.  Знаеха, че я искаме, но не рачиха.
Хахаха, това ти ли си бил Simple Smile Спомням си този момент, аз бях в публиката близо до теб Simple Smile

# 59
  • Мнения: 413
SUNFLOWER: много благодаря за информацията  Hug  bouquet

В Каварна не успях да отида, но на 24-ти съм на линия  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт