рецепта за забременяване

  • 43 505
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 539
Далеч съм от мисълта че трябва да станем на 60 за да гледаме деца. Просто се опитах да ви окуража. Ако става за въпрос аз съм най малка тук и няма да кажа на колко години съм защото ме е срам Embarassed  
wa_wa, можем да дадем предложение за чат-рум  Wink   Stuck Out Tongue

# 16
  • Враца
  • Мнения: 5 203
всяка възраст си има своето очарование и своите проблеми, но лично аз не мисля, че ще имам нерви да се справя с майчинство на 40, а и природата си казва думата тогава. а бих искала да бъда добра майка, а не изнервена влизаща в менопаузата майка на тийнейджър

# 17
  • Мнения: 539
въпросната жена за която говоря е адски спокойна и дори бих казала прекалено толерантна към децата си. По грубо казано те направо и се качват на главата
НЕКА СЪМ ЯСНА - НЕ СЪМ СЪГЛАСНА С ТАКОВА ПОВЕДЕНИЕ. СМЯТАМ чЕ ЖЕНАТА ТРЯБВА ДА СТАНЕ МАЙКА КОГАТО И Е ВРЕМЕ ДА ГЛЕДА СВОИ ДЕЦА А НЕ КОГАТО И СТАНЕ ВРЕМЕ ДА ГЛЕДА ВНУЦИ

# 18
  • Враца
  • Мнения: 5 203
между другото като се има в предвид лечението на стерилетет преди 15 години(ако е имала проблем) едва ли това късно забременяване е било по желние
Роси, никой не иска да ти припише такова мнение, ние просто разсъждаваме на глас

# 19
  • Мнения: 539
Aз не се засягам, просто искам да са ясни и моите възгледи
Опитах се да ви дам малко кураж. Все пак стават чудеса!
Стискам палци на всички

# 20
  • Враца
  • Мнения: 5 203
може би защото престанах да вярвам в чудеса някъде по пътя, не ми се случват. но дори и чудесата има нужда от мъъъъъничка помощ

# 21
  • Мнения: 539
Само не се отказвайте от опитите и всичко ще бъде наред Sign Exclamation
 Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning

# 22
  • Враца
  • Мнения: 5 203
ако спрем с опитите, означава да се върна към вярването в чудеса Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 539
Ох, вече се обърках съвсем а и стана почти 5 часа мисля да си ходя вече.............
До утре!

# 24
  • Мнения: 3 634
Много хубаво, че го има тоя чат вече...

Вие май сте големи бърборани  Grinning

# 25
  • Враца
  • Мнения: 5 203
м да и вече ни е срам Embarassed

# 26
  • Враца
  • Мнения: 5 203
Роси, исках да кажа, че ако спрем с опитите означава да повярвам в чудото на непорочното зачатие....

# 27
Момичета, без да се натрапвам само се опитвам да дам едно уточнение относно "мастихите" - на пакетчетата медицинска дъвка, която се продава в аптеките пише МАСТИКС (MASTIX), предполагам, че за това става дума

# 28
  • Враца
  • Мнения: 5 203
слънце, точно за това доклкото разбрах е мастихито

# 29
Цитат на: слънце
Момичета, без да се натрапвам само се опитвам да дам едно уточнение относно "мастихите" - на пакетчетата медицинска дъвка, която се продава в аптеките пише МАСТИКС (MASTIX), предполагам, че за това става дума

 Извинявай за глупавия въпрос,но тази дъвка има ли нещо общо със забременяването?

Общи условия

Активация на акаунт