Камъни в жлъчката

  • 431 133
  • 1 134
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 1 163
 Desssssss  стискам ти палци Hug

# 451
  • Мнения: 1 233
Desssssss, всичко ще мине много леко. Няма нищо страшно! Peace

# 452
  • Мнения: 53
Благодаря не всички за милите думи, аз вече съм в пълна готовност Simple Smile
Направих си необходимите изследвания и чакам да дойде понеделник и да ме взимат в болницата.

Страхът си го имам, ама все пак това е нормално, не отивам на хотел, а в болница за операция, така че ще събера всички сили и смелост, които имам.

Това е от мен засега, ще ви пиша другата седмица от къщи Simple Smile

Целувки на всички!

# 453
  • София
  • Мнения: 385
Desssssss, желая ти всичко да мине успешно!!! HugСъс сигурност ще е така!

# 454
  • Мнения: 53
Здравеите, аз ве4е сам си в ка6ти, в4ера беше операцията. Вси4ко мина успешно но имам о6те доста силни болки. С пална упоика ни6то не се усе6та, наи гадното беше ве4врта преди операцията и сутринта за самата подготовка.
Днес ме изписаха и сам ве4е у нас. Сега 2-3 дни 6те сам на сок4ета, вода и супи4ки, ама няма как.
Дадоха ми 3-4 камака за спомен, ина4е са били една шепа. За сега това е от мен, трудни4кио пиша, за6тото сам легнала и боли като си напрягам корема. Тези дни 6те се вклу4а с по-подробен разказ Simple Smile
Извинявам се за гре6ките ама компа ми няма BG,а на BP пи6а трудно, целужки на вси4ки Simple Smile

# 455
  • Мнения: 1 163
 Desssssss  Hugрадвам се,че вече си по-добре,желая ти бързо възстановяване.

# 456
  • Мнения: 931
Дессс бързо да се възстановиш, скоро да минат болките и да си екстра за празника.Като си по - добре да пишеш пак.    bouquet

# 457
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Бързо въстоновяване, мила!
Всичко ще забравиш бързо- бързо. Peace

# 458
  • Мнения: 1 233
Desssssss, браво на теб! Бързо възстановяване!

# 459
  • Мнения: 1 484
Здравейте  свекърва ми  има  проблеми  със  жлъчката  и  сигурно  ще  я  махнат.Нейната  е  прегъната  и  има  камък  в  нея.Ходи  при  д-р  Янев   в  Плевен  в  Авис  Медика.Искам  да  попитам  имали  със  такава  операция  и  колко  време  се  възстановява  след  нея.Темата  е  много  голяма  и  нямам  време  да  я  изчета  цялата.Благодаря  предварително. Hug

# 460
  • Мнения: 1 163
Да,бързо минава всичко.Операцията е лека и за няколко дни човек е ок.

# 461
  • Мнения: 53
Благодаря на всички за милите думи Simple Smile Аз днес се чувстам по-добре, нямам температура, даже станах да се изкъпял.
А сега да ви кажа за операцията. Свалиха ме в 8.30 в операционната. Анестезиологът ме упои със следните въпроси Grinning -ТОЙ: Пиеш ли ракия, АЗ: ами да пия, ТОЙ: сега колко грама чувстваш че си изпила-50 или 100 грама, АЗ: ами там някъде, и това беше за секунди и бях заспала. Към 10.20 ме качиха в стаята, като преди това ми удариха 2-3 шамара за да ме събудят Confused. Отначало е по-кофти, защото започваш да чувстваш страхотен студ,да те тресе и да повръщаш. После си поспах и към 13 часа се събудих. Тогава вече пийнах чайче, водичка и сок. Казаха че трябва да примеа много течности, за да се изчистя от упойката. И така после малко системи, течен аналгин на инжекция и в сряда ме пратиха в къщи. С повече движение, захранване и всичко започва да се оправя. Момичета наистина страшно е първите три дни, днес е четвъртия ден от операцията и се чувстав лразлично от вчера. Даже мисля да отида да се разходя тук около блока Simple Smile
Наистина не е страшно, само трябва малко повече смелост за взимането на решението за операция Simple Smile
Това е за сега от мен, целувки на всички Simple Smile

# 462
  • Мнения: 931
Десссс радвам се че си добре.Весел празник ти пожелавам    bouquet

# 463
  • Мнения: 53
Въпрос към оперираните-лекаря ми каза за някакъв крем, с който се мажат раните от операцията, и който горе долу заличавал белезите. Знаете ли за такъв крем и изобщо може ли да не останат белези от "Дупките"  Sad

Весел Празник на всички! Simple Smile

# 464
  • Мнения: 141
Въпрос към оперираните-лекаря ми каза за някакъв крем, с който се мажат раните от операцията, и който горе долу заличавал белезите. Знаете ли за такъв крем и изобщо може ли да не останат белези от "Дупките"  Sad

Весел Празник на всички! Simple Smile

DERMATIX - силиконов гел за цикатрикси /белези/ - маже се два пъти дневно в много тънък слой върху раната, има си подробно упътване, но се маже най-малко два месеца, тубичката е 6 грама, доколкото си спомням аз употребих две туби, че  беше преди две години и половина. Белези почти няма, от трите дупки са останали леки чертички по 1 см гладки само по- светли от цвета на кожата. То си зависи и от техниката на  оператора.
И още нещо, раните трябва да са сухи, да не отделят секрет.

Общи условия

Активация на акаунт