ТУК ПОГЛЕДНИ И УСМИВКА ПОДАРИ...

  • 4 652
  • 104
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 493
Браво, Еми !

# 76
  • София
  • Мнения: 2 210
Вижте какви усмивки можете да подарите със съвсем мааааалко:
http://community.webshots.com/album/553263639aFbazo

# 77
  • Мнения: 3 271
Не трябва много. Трябва много повече.

Страхотно си го казала!!! Благодаря ти!

Еми, снимките говорят много! И на теб ти благодаря.

Явно за утре няма да успея, но дано да можем да се уговорим с някои от вас за сутринта на 09.09. Това ми е първата свободна събота и няма да я ангажирам с нищо, за да мога да дойда. Имам памперси, ще ми кажете какво друго е нужно за съответният дом и съм на линия.

# 78
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Много тъжно звучи това с пакетчето салфетки, става ми тъжно.Колко малко му трябва да човек, просто да е обичан, погален, целунат, прегърнат и една нежна дума........
Дамаянти Може ли за следващия път да ме имаш предвид - заминаваме неделя на почивка и не съм оправила багажа, знаеш как е с бебче.
Ще чакам да се свържеш с мен, ако ли пък не ще чакам друга покана Hug

# 79
  • Мнения: 811
днес нагушках малките сладури Heart Eyes
прекрасни,слънчеви дечица!влюбих се в Меди Heart Eyes.мъничка,сладичка душица-беше се залепил за мен-само си притискаше главичката,с пръсти разучаваше лицето,леко ме пощипваше Simple Smile
искаше ми се да имам поне 5 ръце, за да гушкам по петима наведнъж!
Мая е разкошна!
ЕМИ,БЛАГОДАРЯ ТИ! Heart Eyes
и на другите момичета също!
  bouquet

# 80
  • София
  • Мнения: 6 743
Дамаянти Може ли за следващия път да ме имаш предвид - заминаваме неделя на почивка и не съм оправила багажа, знаеш как е с бебче.
Ще чакам да се свържеш с мен, ако ли пък не ще чакам друга покана Hug
Ще те вземам всеки път когато пожелаеш  Hug ВИнаги си добре дошла   bouquet

# 81
  • София
  • Мнения: 2 210
Мили момичета благодаря ви, 4е ми се доверихте, благодаря ви, 4е дойдохте и дарихте късче щастие на тези душички! Вярвам, че не съжалявате  Wink
Благодаря ви Luluto, Charr, Lioness, Арлина, Desi2, Peperuna, Mardigras, Rut  Heart Eyes Heart Eyes  bouquet  bouquet Heart Eyes Heart Eyes
Ако има още момичета, които искат да изпитат всичко, написано в тази тема- следете я , а още по-добре влизайте в подфорума Благотворителност Hug Hug

# 82
  • Мнения: 15 619
Ще ми се иска да взема всички дечица, а то е ясно, че няма да се случи. Ще се чувствам безсилна не можейки да им дам това от което най-много имат нужда. Не знам колко време ще ми отнеме да се съвзема.
Дай Боже на всички слънчица мама и тати!

# 83
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Сега виждам темата. Пусната е докато сме били на море.
На мен ми се въртеше една идея напоследък- с децата ми да отидем до някой дом и да оставим омалелите им дрешки, както и лакомства. Сега виждам, че не е добра, пък е и неосъщетвима.
Много ми е жал за тези дечица. Не е хубаво да си заравяме главите като щрауси в пясъка и да се правим, че не съществуват.

# 84
  • София
  • Мнения: 2 210
На мен ми се въртеше една идея напоследък- с децата ми да отидем до някой дом и да оставим омалелите им дрешки, както и лакомства. Сега виждам, че не е добра, пък е и неосъщетвима.
Много ми е жал за тези дечица. Не е хубаво да си заравяме главите като щрауси в пясъка и да се правим, че не съществуват.

Идеята си е прекрасна и напълно осъществима. Важно е да имаш желание. Ходим всяка седмица, дори утре ще се ходи при бебетата!

# 85
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Значи съм останала с погрешно впечатление (не прочетох цялата тема).
А къде са бебетата?

Сега прочетох ooooh! Бих дошла, но няма на кого да оставя Рая (а тя е болна). Може би следващият път ще дойда.

# 86
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Значи съм останала с погрешно впечатление (не прочетох цялата тема).
А къде са бебетата?

Сега прочетох ooooh! Бих дошла, но няма на кого да оставя Рая (а тя е болна). Може би следващият път ще дойда.
Да,вероятно не си я изчела подробно Sad
Дечицата са в дома в София,ходи се и в Перник.Скоро се подновяват и посещенията в Доганово.

Идеята определено ти е добра Hug
Следи моля те и подфорума Благотворителност ,както и тази тема Wink

# 87
  • Мнения: 5 228
Ох, момичета, не мога да спра да мисля за малките душички. Непрекъснато са ми пред очите. Благодаря на Еми, че тя е причината да преодолея страховете си и да отида при дечицата. Моментите в които просто гушкаш едно такова детенце, все едно е твоето, са безценни. Те дават много на децата, но дават и несравнимо повече на нас.

# 88
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Еми, благодарностите ти към мен са излишни   Embarassed Embarassed Embarassed

По-скоро трябва да благодаря на Вас, момичета!
Тази дейност, койта организирате, е много трудоемка, но и невероятно благородна!

Изпитвам огромно уважение към всеки познати ми ник-нейм, зад който се крие голямо сърце и необятна душа!  bouquet

Сигурна съм, че няма да ми е еднократно "киното"  Crazy, а с каквото мога - ще съм полезна винаги и с удоволствие Hug

# 89
  • Мнения: 4 195
Ох, момичета, не мога да спра да мисля за малките душички. Непрекъснато са ми пред очите. Благодаря на Еми, че тя е причината да преодолея страховете си и да отида при дечицата. Моментите в които просто гушкаш едно такова детенце, все едно е твоето, са безценни. Те дават много на децата, но дават и несравнимо повече на нас.
радвам се, че си се докоснала до дупетата, които винаги помагаш да подсушим, всички имате от мен една огромна прегръдка, момичета незнам дали осъзнавате какво давате на тези деца..........благодаря ви Hug

Общи условия

Активация на акаунт