Колко време сте били безработни?

  • 4 992
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
4 месеца е най-дългият ми период на безработица - от завършването на университета докато си намеря работа. Много беше тежко. Финансово - понеже мъжът ми беше студент, а моите безработни родители трябваше да издържат и брат ми, който още учеше. И психически се разсипах - от притеснения и от отношението на повечето работодатели.

Родителите ми обаче седяха с години без работа след съкращенията в първите години на демокрацията. Хващаха се където намерят за месец, два или три. Състариха се за много кратко време, баща ми се разболя... Въобще не искам да си спомням за юношеството си - много тежък период от живота ми беше  Tired

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Ако трябва аз да пиша-ще ви изплаша.Поради много причини, май мен трябва да ме питате колко време съм работила Laughing.За последно (до сега) не съм работила 2 години, а има възможност да станат 3 ooooh!.Ама моето е особен случай newsm78 #Cussing out.

# 17
  • Мнения: 793
Ами месец, след завършването на висшето ми образование   Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 7 036
Шест месеца след завършването на висшето си образование, изкарвам пари от 16 годишна (взимах стипендия за успех) и тези 6 месеца ми бяха кошмарни.

# 19
  • Мнения: 656
вече 6-та година съм безработна!

# 20
  • София
  • Мнения: 5 079
Около 1 година след университета, справих се с помощта на семейството и любимия човек! Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 6 472
Не съм била безработна. Работя от 18 годишна Rolling Eyes Дано никога да не ми се налага да търся работа по принуда, защото с тия кредити сме направо за никъде Praynig Embarassed

# 22
  • Мнения: 1 489
Нито ден.Откакто завърших през 1996г. веднага започнах.Напуснах,когато забременях,но условията на работа го налагаха.

# 23
  • Мнения: 1 951
Веднж за около три месеца, беше ужасно, бях се изнервила и се изпокарахме в къщи.

# 24
  • Мнения: 133
от 5г. съм безработна, но не мога да кажа че скучая... напротив, чувствам се много добре, мъжът ми работи и ни издържа, а аз се грижа за къщата и детето. Blush

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Не съм била безработна.

# 26
  • Мнения: 184
6 месеца. Трябваше да уча за Държавен изпит, а и работата вече не ми харесваше, нито заплатата щяха да ми увеличат... За какво да работя за 300 лв Crossing Arms и реших да си остана вкъщи. Осъзнах, че и да си стоиш вкъщи също не е толкова лесно - превърнах се в истински пенсионер - от сапунките над тенджерите, и обратно...
Сега си мисля, че вече съм намерила наистина добра работа Simple Smile

# 27
  • Мнения: 2 237
Ми аз не съм била безработна,ама сигурно е много гадно...

# 28
  • Мнения: 1 546
Нито ден! Simple Smile

# 29
  • Мнения: 5 391
След като завърших веднага започнах работа та до сега, като изключим болничните през бременността и майчинството сега.

Общи условия

Активация на акаунт