Имaте ли излишни строители или пъзели?

  • 1 160
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 271
момичета в края на септември ще правим акция за памерси

Чудесно!! Отдавна бях говорила с Роси, че имам няколко отворени пакета ном. 5 и 6, защото имах у дома и у бабите, а децата изведнъж спряха да се напишкват нощем.

Чудя се обаче ще има ли нужда от толкова много конструктори? Дали няма да е полезно и някакви други играчки или книжки да занесем? Дискове с музика или филми?

# 16
  • Мнения: 6 417
Ако се изпрати колет по пощата на кое име трябва да е? newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 2 210

Чудя се обаче ще има ли нужда от толкова много конструктори? Дали няма да е полезно и някакви други играчки или книжки да занесем? Дискове с музика или филми?

Уви, нямат нито касетофон (дискмен), нито телевизор, за DVD да не говорим Cry Cry Информацията, 4е имат нужда от строители и пр. ме е от последното ходене от възпитателката. В четвъртък ще питам за друго..Засега има един конструктот от Таня П. и един от мен, но ми писаха няколко момичета на ЛС, така че сигурно до четвъртък поне 3-4 ще се съберат  bouquet  bouquet  bouquet
Незнам дали сте видели темата, която пуснах в Клюкарника, но да кажа и тук- момичета децата имат невероятна нужда от обич и ласка и най-много ще се зарадват да им занесете всичко, което иамте желание лично..

Ако се изпрати колет по пощата на кое име трябва да е? newsm78
Ако се изпраща до дома- няма значение на чие име. Ако искаш можеш да го изпратиш на няко момиче от Движението на българските майки или на мен. Пиши ми на ЛС, ако решиш до мен да го пратиш. (Във всеки град има такива домове- можеш да зарадваш и други дечица  Heart Eyes)

Общи условия

Активация на акаунт