Били ли сте свидетел на изневярата на партньора си?

  • 8 018
  • 131
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 818
И аз не съм изпадала в такава ситуация.Спомням си обаче някъде бях чела история:Жената се прибира в къщи и сварва мъжа си с някакво момиче.Запазва самообладание и казва на момичето:Ще останеш ли за по едно кафе или бързаш да си тръгваш  hahaha
Ако посрещна мъжа ми с легенче,обезателно ще ми връчи жълтата книжка Simple Smile

# 121
  • София
  • Мнения: 7 097
Ако пък и водата е студена и му се свият топките, работата му е спукана съвсем!  Joy

Ако водата е много топла пък, ще взема да го ощавя...тъй че по-добре този експеримент да го зарежем... Mr. Green
Някой, ако има други предложения за надеждна проверка, моля да заповяда... Crossing Arms Grinning

# 122
  • Мнения: 260
Има много сигурен начин да се разбере кога мъжът е изневерил, но става само когато е изневерил с таралеж!  #Crazy
Ето как става това :
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=127527.0

Последна редакция: сб, 16 сеп 2006, 23:16 от grami

# 123
  • София
  • Мнения: 7 097
Има много сигурен начин да се разбере кога мъжът е изневерил, но става само е изневерил с таралеж!  #Crazy
Ето как става това :
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=127527.0

Трябва много да си закъсал... Sick

# 124
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Е...и и олигофрена Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
добре, че на животното нищо му няма.

# 125
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 667
Абе то това с легена е добре, ама ако човека, както има една приказка, е прал на ръка преди това  Thinking Joy
Значи, не може да послужи за достоверно доказателство. Naughty

# 126
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Абе то това с легена е добре, ама ако човека, както има една приказка, е прал на ръка преди това  Thinking Joy
Значи, не може да послужи за достоверно доказателство. Naughty
Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha hahaha

# 127
  • София
  • Мнения: 7 097
Абе то това с легена е добре, ама ако човека, както има една приказка, е прал на ръка преди това  Thinking Joy

Ти го посрещаш с легена от работа като си идва примерно. За чих ще пере на ръка на работното място... newsm78 Crossing Arms

# 128
  • Мнения: 260
Абе то това с легена е добре, ама ако човека, както има една приказка, е прал на ръка преди това  Thinking Joy

Ти го посрещаш с легена от работа като си идва примерно. За чих ще пере на ръка на работното място... newsm78 Crossing Arms
Ами ако колежката е в отпуска например.  hahaha

# 129
  • София
  • Мнения: 7 097
Ами ако колежката е в отпуска например.  hahaha

 Joy
Горканчо... Mr. Green

# 130
Не следя съпруга си. Много малка е вероятността да го сваря в такъв момент. Винаги му звъня на мобилния, когато искам да се видим и естествено, преди да се прибера от работа.
Дори и да ми изневерява-прави го дискретно.

# 131
  • София
  • Мнения: 2 381
Той майтап с легена ме разби.
Абе не ми се е случвало да хвана приятеля ми на калъп, но вариантите за реакция при мен са два - първият - дипломатично си тръгвам без да кажа нищо, а вторият - би бил страшен за тях. Затова няма да описвам.

Общи условия

Активация на акаунт