Коя е най- ефикасната диета според вас?

  • 19 286
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
Комбинирам лунната диета с разтоварващи дни.Скоро ще пробвам разделно хранене,защото този стомах вече незнам на какво прилича от разни "изтезания". Sad

# 31
  • Мнения: 2 070
момиче на име Принцесата ме е питала на лични колко плодове и в какво количество съм хапвала на ден докато съм била само на плодове. Тук ще копна отговора ми, за да го прочете, че нещо и е претъпкана пощата, а аз нямам време за много опити, дано е полезно и за други, не че отговаря особено на въпроса и...

Здрасти. Първо имам малко предупреждения към теб. Още се едва на 17 години!!! Тоест хормонално си на изхода на пубертета...Имаш ли дете?говоря така напосоки, защото за човек на твоята възраст е много опасно да се пазят каквито и да е диети!!! Имай го предвид. Това е защото все още си в процес на растеж и тялото ти има много повече нужда от енергия от телата на майките, които пишат в тозе форум. Помисли си да не би да се вманиячаваш на тема слабеене и се информирай какво е анорексия, най-вероятно знаеш. В тази възраст е нормално да си по-закръглена, затова лекарите препоръчват диети да се пазят след 21 години, когато тялото би трябвало да е влязло в нормите си и се води вече порастнало. С драстични диети на тези години можеш да си навредиш на менструацията и на способността да имаш деца, ти самата си още дете, дори и да водиш полов живот и т.н. Затова те питам раждала ли си?Ако искаш ми напиши колко си висока, колко килограма си и колко сантиметра са ти обиколките на бюст, талия, ханш и бедро. Ако в действителност си пълна е добре да провериш дали не е заради хормонални проблеми!!! Иначе за плодовете - хапвай колкото и когато ти се иска, но не прекалявай все пак, то е и според сезона и плодовете. Но е добре да прочетеш всичко, написано от доктор Емилова, има го и във форума, защото захранването е много важно. Пиша ти толкова много, защото според мен си малка да пазиш каквито и да е диети...Не се обиждай. Ако искаш ми прати твоя актуална снимка в цял ръст - на deshtovidi@abv.bg   и пак ще говорим. Имам опит с тези неща и може да ми се довериш!!! Пише ми пак. Деси

# 32
  • Мнения: 595
спираш да ядеш и ако не умреш ще отслабнеш
иначе мойта гинеколожка вика след раждането и сега само глад и инат
то си е същото де
майтапа настрана от лечебен глад съм сваляла най-много

Общи условия

Активация на акаунт