Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 13 206
Малкият Никола, Ако бях Голям , Карлсон който живее на покрива  Peace Peace
Изброените до тук книги за възпитанието са полезани, но за моето терминаторче са само хубаво написани книги, които не действат!

За Малкият Никола съм с две ръце!!! Всеки родител трябва да прочете тези разкази... Mr. Green

# 61
  • Мнения: 3 491
Не те виждам да напляскаш Александър с линийката, ако не си пише домашните, затова защо да се хабиш да учиш манджурски?  Laughing
Сори за офф-а, но: за да съм час с материала, може ли иначе  Mr. Green! Аз мога да мина метър, ама Александър знам ли ... newsm78 "Au-pair in America" сключи наскоро договор с Китай за внос на момичета детегледачки, поради интерес на американски родители, народа иска хлапетата да учат езика отрано и да са в час със световната хегемония на новата икономическа сила. В наше село поне го предлагат безплатно като чужд език, да видим как ще помагам, като му дойде времето. ooooh!

# 62
  • Мнения: 705
Наръчник за бащи

# 63
  • Мнения: 5 877
Хахаха, тази беше яка!

# 64
  • Мнения: 796
Знаете ли откъде мога да си купя книгата "Да възпиташ син" на Джийни и Дон Елиъм? Тук прочетох много добри отзиви за нея, търсих я в няколко големи книжарници, и на пл. Славейков, но не я намирам.

# 65
  • София
  • Мнения: 1 324
"НЕСТАНДАРТНОТО ДЕТЕ, ИЗКУСТВОТО ДА ОБЩУВАМЕ", Владимир Леви

Четох я бавно, но с голям интерес. Много е различна от всичко преведено от американски автори.

# 66
Много хубава тема. Препоръчайте нещо за трудната седемгодишна възраст. Стреса от училище, новата учителка, новите съученици, мъката по старите приятели, борбата за позиции в класа и т.н.

# 67
# 68
  • Мнения: 1 568
Според мен много е важна книгата: Мъжете са от Марс,жените от Венера!!!!
Ще кажете: а,глупости,какво общо има това с децата ни,но не е така.....прочетете и ще разберете!!!  bouquet

# 69
  • Мнения: 1 652
Момичета, някой знае ли дали има електронен вариант на книгата "Трудните въпроси"- въпроси за секса , наркотиците ...

# 70
Моля, някой да даде идея къде да намеря Мъдрата обич и Малкия Никола?

Благодаря ви:)

Общи условия

Активация на акаунт