КЛЮкарско-петъчно, само за новаци!

  • 3 934
  • 84
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 937
Признайте си, кой от "старите кучета" вече ви влезе под кожата...

Всичко обратно на кой ви дразни се поощрява като отговор...

Така че - еднозвездни, двузвездни и пр. участници са добре дошли...

Позитивизъм моля!
Позитивизъм в изобилие, щото майка ми ми идва на гости! Grinning

Последна редакция: пт, 11 авг 2006, 12:28 от Verdad

# 1
  • София
  • Мнения: 6 743
А може ли и отговор "Кой новак ви влезе под кожата"?  newsm78

# 2
  • Мнения: 1 937
Добра идея, Дамаянти! Grinning
Да редактирам, а?

# 3
  • Мнения: 495
Кейси ми е любимка. Веднага допълвам, че не я познавам и никога не сме си писали на ЛС. Заради нея клю-то ми стана приятно и влизам с удоволствие. Казвам го и защото тя нали сега се самонаказва и не влиза тук /остават 2 дена/, т.е. не се подмазвам, щото няма да го прочете. Освен ако не се промъква тайничко... Wink

# 4
  • Мнения: 2 336
Не съм търсила някой да ми влиза под кожата. Просто си мисля, че на някои хора форумът е станал фикс идея.

# 5
  • Мнения: 6 472
На мен като новак Бу ми влезе под кожата  bouquet Много уважавам Ваче и Реза  bouquet

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Има няколко, ама няма да кажа,  smile3505 че другите ще ме изядат с парцалите и ще  smile3513

Пък и ей сега ще видиш какво ще стане  smile3514

Позитивизъм в изобилие, щото майка ми ми идва на гости! Grinning

А за това съвета ми е повече  newsm47 и smile3534

# 7
  • Мнения: 1 937
тихо и поименно...Даруся...  bouquet

Признавам си веднага - Umbra, Анда, Касиди, Лора, freak_man, Ваче, Dona...

# 8
  • Мнения: 5 103
А може ли и отговор "Кой новак ви влезе под кожата"?  newsm78

Да да да може ли???

# 9
  • Мнения: 5 103
Има няколко, ама няма да кажа,  smile3505 че другите ще ме изядат с парцалите и ще  smile3513

Пък и ей сега ще видиш какво ще стане  smile3514



Няма бе, казвай мацка

# 10
  • Мнения: 1 937
Да сложим и уточнение, може би!?!

Тези, с които не сте се виждали....ясно е, че иначе ще има пристрастия...

# 11
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 228
БУБА винаги ми е весело да чета нейните публикации -не я познавам но ми е много приятна. Peace

# 12
  • Мнения: 109
Аз също харесвам Кейси, но и други - Umbra и Lady Marmalade.

# 13
  • София
  • Мнения: 6 743
Аз ще отговоря като вече остарял нов  Laughing Joy
Когато "прохождах" в този форум ми влязоха под кожата:
Ан-Мари, Бу, Джулианна, СърДечко (сегашната ДЕПЕШАРЧИЦА - да не ми се сърди, ама хич не и харесвам новото амплоа  Rolling Eyes) , Зъхи, Анда, Самсара, Кифлата, Ерика,Кейси,СТрамел, Ню, СтрелЧе и тогавашен новак като мен Сакри  Mr. Green и две априлски майки които няма да споменавам, защото не знам как ще реагират  Mr. Green
В последствие още доста ме впечатлиха  Hug
А сред новите определено ме кефи жълтият нарцис (Даффодил), Касиди,Летящата крава, Умбра, Монда...има и други, но в момента не се сещам  Blush

# 14
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
В момента се сещам само за Реза. Има и други, но аз имена почти не помня, пък каво остава за никове. Ако се сетя - ще допълвам.

# 15
  • Мнения: 3 091
Има риск да забравя някой любим... простете ми!

Небесната Краставица, Дафодилиня, Доня, Бу-рижу-нерижу, ДейнаЗ, Сладка Хапка, Кейси, Кифлата, Страмел, Реза, Додо, Лейди Мармалад , Никол Мюриел, Василиса Умница, Кака ни Сийка ...
Явно съм впечатлителна!  newsm78 При всички случаи тук харесвам повече хора, отколкото не харесвам Grinning

ОПС! аз новак ли съм?!?  newsm78 май не съм... newsm78

Последна редакция: пт, 11 авг 2006, 14:24 от Ламята НЕСПАСКА

# 16
  • Мнения: 1 205
Дамаянти, Бейбиту и Мармаладката водят класацията при мен Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 937
Краставите магарета се надушват, мдаааа!

Изглежда ще достигнем до това умозаключение... Grinning

Пропуснала съм Ламята и цветето с жизнеутвърждаващ аватар, сега се сетих, че и Кейси много ми бърка в погледа....

# 18
  • Мнения: 1 353
никой не ми е влязъл под кожата

# 19
  • Мнения: 256
Никол -  стана ми веднага много  симпатична и то поради странната причина, че нейната дъщеря страшно ми напомня за моята

# 20
  • Мнения: 1 526
мюриель много мъ кефи, а и Бу, Ламята, Никол,Небесната,Еди...
Реза не я споменавам, защото се познаваме от ~ 100год., но колкото повече я опознавам все по- голям фен й ставам

# 21
  • Мнения: 5 103
При мене са :Бу,Блонди,Лейди Мармаладка,Дея,Никол,Рефлекс,БУБА са ми фаворитки.
Харесвам също:Небесна,Ламята,Кейси,Реза.
А от новите:Дива Орхидея,Монда,Асса и Ифа.

Последна редакция: пт, 11 авг 2006, 14:37 от МИМКА

# 22
  • София
  • Мнения: 143
Дамаянти, Ерика,Сакри,  Vasilisa Umnica, Кейси, Biby, Bubanka, Lady Marmalade, Никол, Калин@,тити, Господжа Калина, Ламелита,  Sineo4ka, Margarita, Hey ya, Нимфетка, Найка, Небесна краставица, Марчето, Ню, мюриел, Anda, Бу, Ан-Мари,Umbra.

# 23
  • Мнения: 600
никол, много ми е куул в отговорите. мамата с маргаритите също. и мюриель. и други, ама ми писна да изреждам

# 24
  • Мнения: 5 713
никой не ми е влязъл под кожата
И на мен. Що така???  newsm78
 Laughing

# 25
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Преди година и отгоре - докато само четях тук - като "изоглавена" Wink - бях голям фен на Анда и Сакри - мога да ги чета до забрава двечките. Simple Smile

Иначе се заливам от смях на мненията на Ламята Неспаска, Небесната Краставица, Бейбиту. Фен съм и на Никол. Simple Smile Със сигурност има още, като се сетя, ще добавя. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 5 391
Реза, Василиса Умница, Кейси...има и още

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Никол -  стана ми веднага много  симпатична и то поради странната причина, че нейната дъщеря страшно ми напомня за моята

Малко опс, ама да си спретнем едно конкурсче, чия щерка си прилича повече със София? Какво ще кажеш, Никол? Всеки път си мисля, че някой е снимал Йоана и е лепнал нейното фото, без да ме е информирал.

При мене са :Бу,Блонди,Лейди Мармаладка,Дея,Никол,рефлекс са ми фаворитки.
Харесвам също:Небесна,Ламята,Кейси,Реза.
А от новите:Дива Орхидея,Монда,Асса и Ифа.

Да не се повтаряме излишно

Последна редакция: пт, 11 авг 2006, 14:00 от Даруся

# 28
  • Мнения: 1 165
На мен ми допадат [color=red]Карчева-тя ми е фаворит,Реза,Ламята Неспаска, Небесната Краставица , Никол ,Василиса Умница и Дамаянти.Има и една мадама къде ни ми допада,но ще си замълча,че съм новак и ще вземете да ме бойкотирате....

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 709

Трогната съм  newsm03
Ама дали ще си взема изпита.............. bowuu

# 30
  • София
  • Мнения: 241
Под кожата ми влезнаха:
Дея, която ми отвори очите със сватбения си портал и Чарминг /най-хубавата булка/ със сватбения форум.
Вергилия 'ептен у гълъбите' и Алабала с форума за PB.
Бу със яките лафове /особено добро беше това дето даваше квартира на човек дето да отговаря на въпросите на дъщеря й/ и Буба която винаги ми повдига настроението с постовете си.
Ама много ви обичам, ей!  Hug

# 31
  • Мнения: 1 120
В моята класация са Никол, Бу, Небесната , Сакри, Мармаладката,Дамаянти и още мноооого имена , които ми е страшно приятно да чета Hug

# 32
  • Мнения: 46 534
... Малко опс, ама да си спретнем едно конкурсче, чия щерка си прилича повече със София? Какво ще кажеш, Никол? ...

И sineo4ka каза, че дъщеря й прилича на София  Joy

# 33
  • Мнения: 1 937
никой не ми е влязъл под кожата
И на мен. Що така???  newsm78
 Laughing

Щото сте дебелокожи...  bouquet

# 34
  • Мнения: 1 937
Айде и едно подсещане до всички, чиито имена бяха споменати нееднократно - да не забравите да почерпите, ей!

Ако някой има желание да започва и да брои гласовете...

Накрая ще хвърлим най-популярният на всенародната любов....Mr. Green

# 35
  • Мнения: 1 629
Не съм точно новак, но нищо не пречи да разлея малко шербет Grinning
Когато дойдох във форума преди две години ме впечатлиха(къде с добро, къде не): Бу, Сладка Хапка, ПоляСП(сега е Каспър), Мама Кенга, Афродита, Лиорена, Белинда, Адриана(сега Арвен), Радина има и други, но паметта ми е дотук Rolling Eyes
Сега има един бюлюк хора, на които много се радвам, някои чета с кеф, други ме разсмиват, трети направо ги Убичам, скоро ги изреждах в темата С кого от форума искате да се запознаете, та няма да се повтарям.

Последна редакция: пт, 11 авг 2006, 14:27 от мюриель

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 709
... Малко опс, ама да си спретнем едно конкурсче, чия щерка си прилича повече със София? Какво ще кажеш, Никол? ...

И sineo4ka каза, че дъщеря й прилича на София  Joy


Като поразследвах малко установих, че на sineo4ka щерката е най-голяма. Да видим тогава кой от кого е гледал и кой е помагал за щерките ни  Mr. Green

# 37
# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 709
никой не ми е влязъл под кожата
И на мен. Що така???  newsm78
 Laughing

Щото сте дебелокожи...  bouquet


Ми то с тези моливи дето си ги наперила кой ще те пусне да му влезеш под кожата. То да го е страх човек да ги погледне колко са остри и ... беж крачета да бягаме  smile3534

# 39
  • Мнения: 677
аз пък харесвам спамърките!те си знаят кои са..и ме е яд,че мюриель не е сред тях..а трябва..
и още 3-4,ама няма да им кажа имената..

Последна редакция: пт, 11 авг 2006, 14:49 от toni soprano

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 306
аз пък харесвам спамърките!те си знаят кои са..и ме е яд,че мюриель не е сред тях..а трябва..

Не била сред тях! Недей тъй, жената ще се обиди!  Grinning

# 41
  • Мнения: 27 524
Ми то с тези моливи дето си ги наперила кой ще те пусне да му влезеш под кожата.

 Joy Joy Joy

# 42
  • Мнения: 5 370
аз пък харесвам спамърките!те си знаят кои са..и ме е яд,че мюриель не е сред тях..а трябва..
ХА!
Ето го моя любимец сред новаците.
Ако случайно жена ти чете тукачка-и кажи, че нема шанс тази симпатия виртуална да се превърне в реална.....само тукачка ще си остане.
RESPECT! ALI G!  bouquet

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 701
БУ/и на живо,и във форума/ ,БУБА,Кейси,Дамаянти и още други,но те ми изплуваха най-напред.Е,чета им постингите с кеф!  bouquet

# 44
  • Мнения: 677
аз пък харесвам спамърките!те си знаят кои са..и ме е яд,че мюриель не е сред тях..а трябва..
ХА!
Ето го моя любимец сред новаците.
Ако случайно жена ти чете тукачка-и кажи, че нема шанс тази симпатия виртуална да се превърне в реална.....само тукачка ще си остане.
RESPECT! ALI G!  bouquet
теб май те нямаше в "оня" списък..ама си в моя..така че и ти си спамър  Twisted Evil
а жена ми чете ли чете..че и пише даже..

# 45
  • по Пътеката
  • Мнения: 180
     Допада ми умението да се" жонглира" с думите..А оттам и хората такива..

# 46
  • Мнения: 1 937
Обърнах моливите (одупих ги  Embarassed)!

Още един глас за сопрано-то - грамотен, бе! Последното е многозначително.

Чакам Kukuruzka да дойде и да каже smile3502 - мнооо мазно!

Поздравявам и мюриель и желая здраве и дълголетие на Кастро!

# 47
  • Мнения: 5 370
Хе хе-СОПРАНо, черпя виртуална БИРА.

 beer2 cheers

# 48
  • Мнения: 4 406
Аз съм за Вергито!!!

# 49
  • Мнения: 677
тенкю за бирата и наздраве!
П.П. а бе що няма "петъчна" тема?

# 50
  • София
  • Мнения: 3 680
Ама като гледам само "четки" си превите , а newsm78 Laughing
Няма ли по- смели да кажат кой ги дразни Twisted Evil
Е аз не съм от най-притеснителните -ама и не ща аз да започна -че ще ме нарочите Grinning
Затова ще си трая и за тия дето ме кефят-че иначе няма да е чесно

# 51
  • София
  • Мнения: 7 049
Много ми допадат Бу, Реза, Deja pere, Mюриелъ и Никол.

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Обърнах моливите (одупих ги  Embarassed)!


Така имаш по-големи шансове  Peace

Ама като гледам само "четки" си превите , а newsm78 Laughing
Няма ли по- смели да кажат кой ги дразни Twisted Evil
Е аз не съм от най-притеснителните -ама и не ща аз да започна -че ще ме нарочите Grinning
Затова ще си трая и за тия дето ме кефят-че иначе няма да е чесно

Не правя на никого четки, защото не ми е присъщо, но наистина няма някой който да ми боде очите  ooooh!

# 53
  • Мнения: 677
Ама като гледам само "четки" си превите , а newsm78 Laughing
Няма ли по- смели да кажат кой ги дразни Twisted Evil
Е аз не съм от най-притеснителните -ама и не ща аз да започна -че ще ме нарочите Grinning
Затова ще си трая и за тия дето ме кефят-че иначе няма да е чесно
змиярник,знаех си.."Всичко обратно на кой ви дразни се поощрява като отговор..."-тва не го ли прочете?
пусни нова тема,кво чакаш?!

# 54
  • Мнения: 1 937
Няма ли по- смели да кажат кой ги дразни Twisted Evil
Затова ще си трая и за тия дето ме кефят-че иначе няма да е чесно

Кой ме дразни темите минаха. Който участвал, участвал...

ЧеСно от чесън ли иде?

Призивът ми беше за положителна емоция. Точка.

# 55
  • Мнения: 2 849
Много са тези ,които ми харесват като начин на мислене .Няма да изброявам да не пропусна някой . FlutterИма и такива ,които ме дразнят с изказвания -подминавам и не чета . Crossing Arms

# 56
  • Мнения: 1 409
БУБА винаги ми е весело да чета нейните публикации -не я познавам но ми е много приятна. Peace
newsm10

# 57
  • Мнения: 2 495
Оххх,ама те са толкова много, но хайде ще кажа и аз:
Никол ми е фаворитка Hug, Секси Кака Сакри, Кейси, Касиди, Карчева, Luluto, Аурелия, Дивиана, Бу, Лео, Перето, Вергилия и т.н.
Кулинарките са моето вдъхновение-Джема, Морена, Скарлет, Пеп-чо, Сеньора Хапка.Специални поздрави за тях  bouquet

# 58
  • София
  • Мнения: 3 680
Леле-човек да не си каже мнението Laughing-веднага го нападате Laughing
Точка Laughing Joy

# 59
  • Мнения: 1 277
Харесвам Дамянти, Дидка, Небесната Краставица, Мюриел, Анда, Белинда, Лилита и Червената Депешаркчица.
Тези, които ме дразнат, няма да ги споменавам.

# 60
  • 1st floor
  • Мнения: 9 117
най ме кефи birdie и по лични причини - Карагиозовам   bouquet!Има и др . готини, но не съм ги запомнила, защото съм съвсем прясна новачка Grinning

# 61
  • Мнения: 6 315
Когато се регистрирах бяхме доста малко и някои не пишат вече тук.

Боболента, Елси, Лиорена, Шани, Биляна, Милинка и мъж й (не му помня ника вече), Ина, Радина, Павлина (бочко), сегашната Каспър, Реза, додо_додо, МОФ, ренци, тединце с близнаците, Туфи (Аурелия), Бу, сладка хапка... Има и много още, които си харесах веднага - това са на първо четене...

А сега повечето новаци които ми харесват вече не са такива Simple Smile). Много бързо набират скорост Wink.

# 62
  • Мнения: 5 391
Ооps, как можах да забравя да спомена тити Wink

# 63
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
Ламята Неспаска, Василиса Умница, Секси кака Сакри Simple Smile

# 64
  • Мнения: 3 447
Аз казвам кой новак ми влезе под кожата - Асса. Още с първите си постинги ми направи впечатление и ми допадна интелигентният, фин и ненатрапчив начин, по който се интегрира.
Иначе, разбира се, всичките кубаноси са ми на сърце, да не повтарям Hug

# 65
  • Мнения: 1 937
Малееееее, Dona...колко си хубава!  Grinning

# 66
  • Мнения: 3 447
Благодаря ти много  Blush Heart Eyes

# 67
  • Мнения: 1 629
Аз казвам кой новак ми влезе под кожата - Асса. Още с първите си постинги ми направи впечатление и ми допадна интелигентният, фин и ненатрапчив начин, по който се интегрира.
Иначе, разбира се, всичките кубаноси са ми на сърце, да не повтарям Hug

Добавям Umbra.
Която не била въобще новак, ама кой да ти погледне Blush

# 68
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Като новак веднага ми направиха добро впечатление Никол, Дидка Любопитка/маргритка, Ерика, Моф, Кейси, Калин@...
Любимки са ми всички от ПБ темата.С Ян Бибиян имаме сходно мнение.Всъщност хората който не харесвам се броят на пръсти Peace

# 69
  • Мнения: 5 103
Някой брои ли гласовете?
Кой е с най-много?
Като се замисля без една потребителка Twisted Evil всички харесвам.

# 70
  • Мнения: 1 937
Е няма начин, питаме - КОЯ Е?

Ама не казвай, щото направо развалих добрия тон!

# 71
  • Мнения: 1 951
С удоволствие чета постингите на  Асса, Никол, Небесната краставица  Hug

# 72
  • Мнения: 2 491
Аз си много си харесвам Буба във всяко отношение Grinning

# 73
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Мен ме кефи Краставицата.Днес за сефте я видях на една снимка и се изумих едно бяло и нежно девойче.Не знам защо в представите ми изглежда по друг начин Rolling Eyes

# 74
  • Мнения: 899

Добавям Umbra.
Която не била въобще новак, ама кой да ти погледне Blush


 tooth аз се прикривам

Взаимно е  Wink

# 75
  • Мнения: 2 254
Тук е пълно със сладури .Още на първо четене са ми станали много приятни: мюриель,Франзела Калина и Лиска.
А пък ако някой от вас  ми каже магията за повече свободно време,та да мога да си клеся тук поне по 4 часа на ден  love001

# 76
  • Мнения: 3 447
Мен ме кефи Краставицата.Днес за сефте я видях на една снимка и се изумих едно бяло и нежно девойче.Не знам защо в представите ми изглежда по друг начин Rolling Eyes
Да, нали?  Grinning И аз се изумих, като я видях - по никакъв начин не мога да свържа неподражаемия й стил с една млада мацка (туй да се разбира като комплимент) Simple Smile

# 77
  • Мнения: 476
Много ми допаднаха още в самота начало и продължава да  ми е интересно да чета мненията на Ню, Бу, Никол, July1, Ерика, Кейси, Реза, монда и да не забравя МОФ  Simple Smile Някой заради чувството им за хумор, други заради острият им  език, трети защото са страшно земни и пр.

# 78
  • Мнения: 2 407
Калпазанка, но нещо се губи напоследък.

# 79
  • Мнения: 781
Вергилия, незнам защо просто ми стана много сладурска още от самото начало

# 80
  • Варна
  • Мнения: 10 793
Мен ме кефи Краставицата.Днес за сефте я видях на една снимка и се изумих едно бяло и нежно девойче.Не знам защо в представите ми изглежда по друг начин Rolling Eyes

Сигурно си си я представяла като тази на аватара й.  Joy

# 81
  • Мнения: 5 877
Може би трябва да пуснем тема "Как си представяте....", в която да сравняваме представите си едни за други  hahaha
Би ми било забавно да видя колко противоположни могат да бъдат визуалните представи за един и същ човек.
Всъщност, ще я пусна.

Извинявайте за офф-а, ама он по темата не искам да пусна. Ако сложа 2-3 имена, които ми идват ей така, ще ме е яд, че съм пропуснала останалите 20, за които мога да се сетя, а пък ако напиша всички 20, за които се сетя, ще изпусна другите 10, които са ми изхвърчали от главата в момента, но иначе са ми интересни. Ако се напъна да опиша половината форум (11000 ли се падаше), ще се окаже, че баш приятелката си от детинство и току-що отлетялата за Канада близка моя приятелка съм изпуснала. Ааааааа не.
Благодарности и торти на споменалите ме  Grinning

# 82
  • Мнения: 7 837
Кейси ми е любимка. Веднага допълвам, че не я познавам и никога не сме си писали на ЛС. Заради нея клю-то ми стана приятно и влизам с удоволствие. Казвам го и защото тя нали сега се самонаказва и не влиза тук /остават 2 дена/, т.е. не се подмазвам, щото няма да го прочете. Освен ако не се промъква тайничко... Wink

 newsm09
А аз си мислех, че моята особа гони хората от Клюкарника  Laughing
Благодаря ви, госпожо.


Навремето на мен, като новак, Маргарита беше първата, която ми направи впечатление  Grinning
И Пере-то с голямото си спамете, не се спираше просто  Mr. Green

# 83
  • Мнения: 162
Най са ми на сърце Никол, AnMary, dp, Депешарчицата и Франзела Калина Peace
Позитивни и интелигентни Grinning

# 84
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Мен ме кефи Краставицата.Днес за сефте я видях на една снимка и се изумих едно бяло и нежно девойче.Не знам защо в представите ми изглежда по друг начин Rolling Eyes

Сигурно си си я представяла като тази на аватара й.  Joy
Сигурно Joy

Общи условия

Активация на акаунт