а дразни ли ви силната музика в магазините?

  • 1 672
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13 512
Не ме дразни,даже много ми  харесва

# 31
  • Мнения: 2 550
Не, даже ме кефи и ми е по- приятно. Simple Smile


И на мен.

# 32
  • Мнения: 7 837
Хм, явно, каквито и врътки да правят търговците, клиентът е винаги недоволен  Laughing

Изобщо не ми пречи музиката. А в любимия ми метъл-магазин, даже се задържам по-дълго от нормалното. детето не пищи за мое щастие.

# 33
  • Мнения: 4 392
Дразня се,когато не мога да чуя собствения си глас заради музиката в някое заведение. Twisted Evil
Но не съм попадала тук на "алармаджийски" магазини.

# 34
  • Мнения: X
Музиката не, но гадните ароматизатори ме дразнят много Sick

# 35
  • Мнения: 1 101
Много се кефя на силната музика, стига да е хубава разбира се  Wink

# 36
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Не ми прави впечатление Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 1 205
Не, даже ме кефи и ми е по- приятно. Simple Smile


И аз така. Даже повече ме кефи защотото спокойно мога да си обсъждам нещата с този който е с мен, а не продавачката да ме гледа в устата. Фешън плейс в Пловдив са така и с кеф влизам там, да не говорим че май работят и до 00:00ч. Mr. Green

# 38
  • Мнения: 2 577
зависи каква е музиката, по принцип не..... но ако е свястна.

ароматизаторите - да дразнят ме когато са силни и натрапчиви миризмите

А знаете ли какво най ме дразни по магазините, почти всички продавачки вече или си чоплят слънчоглед, или си решават кръстословици-като влезеш и питаш за нещо все едно им бъркаш в..... Има и доста които си оправят грима или маникюра, засичала съм и такива дето си стискат черните точки и пъпките или да се скубят - ужасно е, дори не им пука на момиченцата че клиент е влязъл и си продължават процедурите...Чудно ми е шефовете дали знаят.В крайна сметка това си е до първите 7години според мен, пък и като нямат желание да работят с клиенти ами да си търсят друга работа bowuu

Общи условия

Активация на акаунт