Клуб на двойниците във форума!

  • 3 306
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
В интерес на истината аз не бях виждала бебешки снимки на София.Ако не беше Никол да каже нямаше и да знам.
Браво Никол. Simple Smile
Хайде да се обажда следващата майка,да търсим прилика между нейният син и Боби. Simple Smile

# 31
  • Мнения: 46 511
И аз първия път останах като гръмната, а мъжът ми ме попита кога сме имали розови обиколници, нали нашите са зелени  Joy

# 32
  • Мнения: 649
Това две различни деца ли са? Или цвета на очите е заради светлината?
Много са еднакви Grinning
Ако става въпрос за Преславка и София ммм да. Simple SmileОпределено са различни,защото едната мома е на 9 месеца другата на 2 год.мисля.
Снимката със приликатана Преславка и София е изумителна. Thinking
Мъжът ми и той се ококори като я видя. Grinning


ми наистина са еднакви     Crazy    ааа, мъжът ти да не се кокори, ами да си признава  Twisted Evil   bouquet

# 33
  • Мнения: 5 299
Върджил - ей ся тъ убих Twisted Evil Ако го бях прочела по-рано тва, щях да ти измъкна столчето за кола. Mr. Green

По темата - да на marianna малката имаше една снимка, все я бърках с Викториа.Simple Smile

# 34
  • Мнения: 2 550
Върджил - ей ся тъ убих Twisted Evil Ако го бях прочела по-рано тва, щях да ти измъкна столчето за кола. Mr. Green

По темата - да на marianna малката имаше една снимка, все я бърках с Викториа.Simple Smile

Хахха, коя ли е емотиконката  Joy

# 35
  • Мнения: 46 511
sineo4ka, знам, че си голям фен на Мадона, познай на коя дата е родена София  Mr. Green Joy

Аз викам да събираме мъжете и да ги натиснем, все някой ще признае  Laughing

# 36
  • Мнения: 5 140
sineo4ka, знам, че си голям фен на Мадона, познай на коя дата е родена София  Mr. Green Joy

Аз викам да събираме мъжете и да ги натиснем, все някой ще признае  Laughing

Естествено, че знам Сифия кога е родена, остави Мадона.  Hug Любимки са ми двете. Heart Eyes
А за мъжете съм съгласна, а и мъж ми за напиване не отказва.  Mr. Green

Взимам ги и трите, няма да са ми в повече, само че мъж ми ще полудее от толкова женки в къщи. Mr. Green
Хи хи нищо му няма. Mr. GreenДа е мислил, къде е ходил и какво е правил,навреме. Joy

Ще видим тая работа ние. Rolling Eyes


Ама има един проблем, Ния много прилича на мен не на баща си, та незнам....

# 37
  • Мнения: 1 427
Върджил - ей ся тъ убих Twisted Evil Ако го бях прочела по-рано тва, щях да ти измъкна столчето за кола. Mr. Green

По темата - да на marianna малката имаше една снимка, все я бърках с Викториа.Simple Smile
За тази снимка ли става дума:
http://www.bgphoto.net/photos/6425/o632596386649062500.jpg

# 38
  • Мнения: 5 299
Върджил - ей ся тъ убих Twisted Evil Ако го бях прочела по-рано тва, щях да ти измъкна столчето за кола. Mr. Green

По темата - да на marianna малката имаше една снимка, все я бърках с Викториа.Simple Smile
За тази снимка ли става дума:
http://www.bgphoto.net/photos/6425/o632596386649062500.jpg
Е, да, аз съм ти казвала даже Wink

# 39
  • Мнения: 3 164
Дамаянти, ето Grinning

кой видял-видял.....

Последна редакция: сб, 12 авг 2006, 14:49 от Бимба

# 40
  • София
  • Мнения: 6 743
Aaaa,  ама давай и мъжа да видя  Crossing Arms, писала си, че и той прилича на моя  Joy Mr. Green

# 41
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Наистина са еднакви  Shocked

Аз като успея да сканирам моя бебешка снимка, ще видите как сме еднакви със сина ми  Grinning

Блонди, утре ще ти пусна една снимка на "сина ти". hahaha Joy.Майтап бе- племенника ми като бебе много прилича на сина ти. Днес го открих, когато сестра ми донесе снимкитe Laughing.

# 42
  • Мнения: 27 524
Джема, давай  Hug

По-късно и аз ще се включа  Grinning

Никол, награда ще има ли за спечелилите?   Flutter

# 43
  • Мнения: 27 524
       

Последна редакция: нд, 13 авг 2006, 17:51 от Блонди

# 44
  • Мнения: 46 511
1:1, само дето теб май не са те хранили много  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт