Заместване на хранене с протеин

  • 10 080
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 802
Ехеееееее, 1 кг!!! Дано да ти хареса. Grinning

# 16
  • Мнения: 2 582
Имам силни подозрения, че няма да ми хареса, но аз съм дисциплиниран човек, щом трябва, го правя. Писна ми всеки ден да си измислям протеини, така затварям очи, стискам зъби и пия. Grinning

# 17
  • Мнения: 7 802
Pepa, да вметна само, че може и в разни печива/ палачинки също да го слагаш. На мен любим десерт лятото ми е протеин, разбит с кисело мляко, някакви плодове, желатин- и в хладилника. Много приятни кремчета се получават.

# 18
  • Мнения: 2 582
Ок, благодаря за подсещането. Обичам да импровизирам.

# 19
  • Мнения: 4 711
Pepa, да вметна само, че може и в разни печива/ палачинки също да го слагаш. На мен любим десерт лятото ми е протеин, разбит с кисело мляко, някакви плодове, желатин- и в хладилника. Много приятни кремчета се получават.
О, да. Аз слагах и чиа, ленено семе... ммм

# 20
  • Мнения: 7 802
Варианти има наистина много, аз идеи само давам, пък всеки при желание си ги развива как му душа сАка. Blush

# 21
  • Мнения: 10 012
Идеята ми е да заместя закуската и обяда примерно с протеин 🤔 А за вечеря месо и салата ....
Възможно ли е ?
Знам ,че протеина се пие като междинна закуска,но въпроса ми е дали може да се замести основно хранене 🤔🙄
ЗНАМ ,че не е най- добрия избор ,но нека пишат само компетентни  по темата ,избора си е мой 😁😀

🤣
Замествай както ти душа иска.
Въпросът е какво ще постигнеш с това.

Тренираш ли с тежести изобщо? Проблем ли е набавянето на протеин от естествени източници?
Ще умреш от 2 яйца за закуска? Не са толкова скъпи.....

# 22
  • Мнения: 110
Аз съм вегетарианка но ям яйца и пия мляко протеина е важен за здравето на човека.

# 23
  • Мнения: 10 012
Протеин се набавя спокойно и чрез варива.
Но да заместваш закуска е излишен въртел. Купи си и пробвай щом ти е интересно, но няма никакъв практичен смисъл.
След яка силова за възстановяване е ОК, иначе е излишен разход.

Аз лично пия протеин (грахов изолат) след силова тренировка, но не замествам основно хранене с него.

# 24
  • Мнения: 119
Протеин се набавя спокойно и чрез варива.
Но да заместваш закуска е излишен въртел. Купи си и пробвай щом ти е интересно, но няма никакъв практичен смисъл.
След яка силова за възстановяване е ОК, иначе е излишен разход.

Аз лично пия протеин (грахов изолат) след силова тренировка, но не замествам основно хранене с него.
Здравейте! Бихте ли ми казали на коя фирма купувате граховия изолат? Търся си хубав протеин, но не съм купувала досега. Благодаря предварително!

# 25
  • Мнения: 10 012
Не живея в България, и не знам дали ще ви е от полза, но продуктът е този:
https://obchod.ronnie.cz/s-6194-vegan-80.html

# 26
  • Мнения: 119
Не живея в България, и не знам дали ще ви е от полза, но продуктът е този:
https://obchod.ronnie.cz/s-6194-vegan-80.html
Благодаря! Аз поръчах грахов протеин преди 2-3 дни и днес дори вече го пробвах. Смятам да го приемам преди след тренировка по 1 лъжица с бадемово мляко. Вие как го взимате?

# 27
  • Мнения: 10 012
Не живея в България, и не знам дали ще ви е от полза, но продуктът е този:
https://obchod.ronnie.cz/s-6194-vegan-80.html
Благодаря! Аз поръчах грахов протеин преди 2-3 дни и днес дори вече го пробвах. Смятам да го приемам преди след тренировка по 1 лъжица с бадемово мляко. Вие как го взимате?

Преди дълго тичане за запазване на мускулна маса (при маратонски тренинг) и след силова. С вода, защото ми е вкусно. Не смесвам вкусове, не ми е приятно.
Дозата ми е според указанията на кутията.

# 28
  • Мнения: 119
Не живея в България, и не знам дали ще ви е от полза, но продуктът е този:
https://obchod.ronnie.cz/s-6194-vegan-80.html
Благодаря! Аз поръчах грахов протеин преди 2-3 дни и днес дори вече го пробвах. Смятам да го приемам преди след тренировка по 1 лъжица с бадемово мляко. Вие как го взимате?

Преди дълго тичане за запазване на мускулна маса (при маратонски тренинг) и след силова. С вода, защото ми е вкусно. Не смесвам вкусове, не ми е приятно.
Дозата ми е според указанията на кутията.
И моята цел е запазване и увеличаване на мускулната маса, защото правя много кардио. Знам, че не е добре, но когато се кача на степера, забравям да сляза. 😁

Общи условия

Активация на акаунт