Звездни компромати -2част!!!

  • 43 498
  • 509
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 284
какво прави това мамче бре остава и трето да изстреля, като Виктория #Crazy
а това си е 100%Фотошоп

# 196
# 197
# 198
  • Мнения: 1 284
алеле БЛОНДИ хванаха те и как беше Слави Naughty

# 199
  • Мнения: 1 666
Леле! Бях я изтървала тази тема (по-точно тази й част, първата я следях редовно) и какво се оказва - изпуснала съм най-горещата новина! Блонди, що си се крила досега, бе? Laughing Леле, обсъждали сме АМ с фолкпевица, героиня в жълт вестник, при това и бивша на Слави! Wink Ама що така бе, мила, нищо пикантно не пускаш, народа е жаден за клюкини!

# 200
  • Мнения: 27 524
Леле! Бях я изтървала тази тема (по-точно тази й част, първата я следях редовно) и какво се оказва - изпуснала съм най-горещата новина! Блонди, що си се крила досега, бе? Laughing Леле, обсъждали сме АМ с фолкпевица, героиня в жълт вестник, при това и бивша на Слави! Wink Ама що така бе, мила, нищо пикантно не пускаш, народа е жаден за клюкини!

Пусках, пусках... ама стари неща. Ерика гледам е с днешни, пресни клюки...  Laughing  Hug

# 201
  • Мнения: 1 666
Пусках, пусках... ама стари неща.

Да де, да! Аз нямах точно предвид нещо като вестникарските изрезки, които си пуснала в началото на темата! Мислех си за нещо по-истинско, знам ли, снимка ли, твой клип ли ...

# 202
  • София
  • Мнения: 5 832
Блонди, аз пък се впечатлих от това:
... завършила магистратура по психология, издала книга, черен колан по таекуондо, член на американския клуб на Стивън Кинг   Hands Clap
Особено за последното ако знаеш как ти завиждам   Grinning

# 203
  • Мнения: 27 524
Блонди, аз пък се впечатлих от това:
... завършила магистратура по психология, издала книга, черен колан по таекуондо, член на американския клуб на Стивън Кинг   Hands Clap
Особено за последното ако знаеш как ти завиждам   Grinning

Не е проблем да станеш. Ще изчакам да получа пак от тях новини и ще ти препратя линк да се запишеш и ти  Hug Можеш и сама - има препратка в официалния сайт на Стивън Кинг, поне аз така се бях записала.

Иначе информацията не зная откъде я намират толкова подробна. Мисля, че е от тук - от Гинес Бг Мамма на Мама Цоцоланка и от други теми. Явно си имат и тук агенти, опичайте си акъла какво споделяте  Mr. Green

Кефят ме обаче - намират си начини, бачкат, пишат, купуват се - евала  Peace

Последна редакция: чт, 24 авг 2006, 16:53 от Блонди

# 204
  • Мнения: 6 417
Леле! Бях я изтървала тази тема (по-точно тази й част, първата я следях редовно) и какво се оказва - изпуснала съм най-горещата новина! Блонди, що си се крила досега, бе? Laughing Леле, обсъждали сме АМ с фолкпевица, героиня в жълт вестник, при това и бивша на Слави! Wink Ама що така бе, мила, нищо пикантно не пускаш, народа е жаден за клюкини!

Пусках, пусках... ама стари неща. Ерика гледам е с днешни, пресни клюки...  Laughing  Hug
Ей Блондито, стана световноизвестно вече. Слави залязва, ти изгряваш...тъй ше е тя Rolling Eyes

# 205
  • Мнения: 1 418
Момичета,представяте ли си колко много хора четат нашият форум-не само пишат в него,щом почти веднага реагираха с публикация.
Блонди,още вчера като прочетох въпросният вестник мислех да кача статията тук,но се притеснявах да не се обидиш,а ето че са мие изпреварили.

# 206
  • Мнения: 5 622
Мале, верно ли тия от вестника от тук(форума) са черпили информация?  Shocked

# 207
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Блонди,още вчера като прочетох въпросният вестник мислех да кача статията тук,но се притеснявах да не се обидиш,а ето че са мие изпреварили.

Еее естествено, че я уведомих преди това!  Simple Smile

# 208
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз изобщо не се учудвам, че тук има хора, работещи във вестник от типа на Шок. Все пак и те трябва да имат деца, нали, и достъп до Интернет. Simple Smile Но предлагам да се прекръстим на вестник Шок, освен ако Блонди не е споделяла и с вестника това, което каза тук. Мне вярвам.

# 209
  • Мнения: 27 524
, освен ако Блонди не е споделяла и с вестника това, което каза тук. Мне вярвам.

 Naughty А и те нямат контакт с мен тук  Wink

Общи условия

Активация на акаунт