С коя ръка пишете,режете с ножица,рисувате......?

  • 2 544
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 254
Може и да е имало такава тема,нямам време да се ровя Blush
Днес попаднах на една класация-топ 20 левичари.Изброили са ето тези :
50  Cent
Eminem
Nicole Kidman
Oprah Winfrey
Kate Hudson
Angelina Jolie
Scarlett Johansson
Tom Cruise
Dane Cook
Ne-Yo
 George Michael
Jay-Z
Katharine McPhee
Denise Richards
Bob Dylan
Keanu Reeves
Goldie Hawn
Julia Roberts
Paul McCartney
Will Ferrell
 кои от форума могат да добавят и себе си тук?


 

Последна редакция: пн, 14 авг 2006, 05:39 от tinahris

# 1
  • Мнения: 253
Съжалявам,че не мога да се включа в този звезден списък Weary всичко правя с дясната си ръка.С лявата мога да държа вилица и да нося торби wavey

# 2
  • София
  • Мнения: 6 799
Всичко с дясната, скука.

# 3
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Лява. Може ли в списъка? Wink

# 4
  • Мнения: 46 526
... топ 20 леваци(НЕ в смисъла на неакдърници ...

Това са левичари, леваци е друго Laughing

Мога да пиша и с двете, но с дясаната по-хубаво Blush
От другите неща съм 50:50, само с лявата например беля яйце и минавам с прахосмукачка  Joy

# 5
  • Мнения: 581
Всичко с лявата правя. Е, пиша и с двете,но е по принуда, защото имах една учителка дето ме караше да държа лявата ръка отзад. Храня се с лявата, режа пак с нея, шия с нея изобщо в нея ми е силата. Абе имам две леви ръце ако питаш баба ми Joy

# 6
  • Мнения: 2 254
... топ 20 леваци(НЕ в смисъла на неакдърници ...

Това са левичари, леваци е друго Laughing

Мога да пиша и с двете, но с дясаната по-хубаво Blush
От другите неща съм 50:50, само с лявата например беля яйце и минавам с прахосмукачка  Joy
ама нали съм си везна.пиша левичари-трия пиша леваци-трия хихихи

# 7
  • Мнения: 1 520
Дясна. Но като малка съм била левачка. Нещо явно ми се е преобърнало, защото отведнъж съм започнала да правя всичко с дясната. Сега лявата е  Crazy

# 8
  • Мнения: 805
Аз ще се шмугна между Еминем и Фифти. С дясната само държа и нося.

# 9
  • София
  • Мнения: 6 561
Всичко с лявата!!! .Само режа с дясната, щото всички ножици са за десничари или поне тия у нас.

По тоя повод имах едно гадже и му бях изрязала една статия за левичарите (да се изтъкна един вид), защото пишеше, че сме много умни, майстори в секса, силни индивдуалности бла, бла бла.. Flutter Party Wink, а той ми вика ласкаеш ли ме, а аз неее себе си лаская.Той: е как -аз съм левичар Shocked Shocked Shocked, а аз неее - аз съм левичар  Shocked Shocked Shocked. Та мисълта ми  е, че 1.5 год. бяхме заедно и никому не беше направило впечатление, че и двамата сме левичари  Mr. Green Mr. Green Mr. Green (ма както казваше тате -вие не сте се събрали да си пишете писма  Grinning Grinning Grinning), докато всеки , който пише с дясната ръка ми казва е-е ма ти си левичарка .

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
единствено пО-добре управлявам колело с лява ръка.
Инак всичко друго с дясна.

# 11
  • Мнения: X
Само с дясната.

# 12
  • Мнения: 1 399
Всичко с лявата!!! .Само режа с дясната, щото всички ножици са за десничари или поне тия у нас.
И аз  Simple Smile
Всъщност и мишката на компютъра е отдясно.
Но се чудя дали да не я обърна отляво, че нещо се зарибих по фотошоп-а и с дясната ръка ми е трудно да очертавам точно контурите на обектите.

# 13
  • Мнения: 2 804
Flutter  И аз така !

# 14
  • Мнения: 7 114
Преди да ме превърнат в "нормално" дете си пишех с левачката.
Сега драскам еднакво неестетично и с двете леви ръце.

Никол, и левичарство не е - "левичарството, детската болест на комунизма"  Wink

# 15
  • Мнения: 2 254
защото пишеше, че сме много умни, майстори в секса, силни индивдуалности бла, бла бла..
и аз така съм забелязала:)
А друго да ви попитам,как сте левичарите с краката?А и винаги ми е било интересно като карате коли,как е положението със скоростния лост?или това няма нищо общо newsm78

# 16
  • Мнения: 7 837
Доста от звездите са левичари, но при повечето не е вродено, а тренинг, защото се приема за стил, индивидуалност и  мода, ако пишеш с лявата ръка. Чела съм, че минават курсове, за да станат левичари  Crazy

# 17
  • Мнения: 27 524
Доста от звездите са левичари, но при повечето не е вродено, а тренинг, защото се приема за стил, индивидуалност и  мода, ако пишеш с лявата ръка. Чела съм, че минават курсове, за да станат левичари  Crazy

И аз така предполагах  Grinning

Добре дошла  Hug

# 18
  • Мнения: 2 254
Доста от звездите са левичари, но при повечето не е вродено, а тренинг, защото се приема за стил, индивидуалност и  мода, ако пишеш с лявата ръка. Чела съм, че минават курсове, за да станат левичари  Crazy
Ееее и  това било измама.Егати матрицата smile3516Пфу да му се не види #Cussing out
аз пък си питам за тези от форума дето си го могат от малки Heart Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 39 775
С дясната пиша, защото като малка са ме превъзпитавали. С лявата - останалото. Справям се добре и с двете ръце, но лявата ми е по-силна и ми е по-удобна.

# 20
  • Мнения: 5 370
Даже дамската си чанта като нося-подсъзнателно я слагам отдясно.
Торбите от Пикадили-само с дясна ръка.
С лявата съм като ...саката.

# 21
  • Мнения: 7 474
С дясната пиша. С лявата държа волата на колата.  newsm01

# 22
# 23
  • Мнения: 2 849
С дясната правя повечето неща .С лявата ми е по-удобно да нося Викторчо . Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 465
С дясната  Peace

# 25
  • Мнения: 165
S dqsnata a sin mi e levi4ar Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 723
Всичко правя с дясната.

# 27
  • Мнения: 5 713
С лявата май ве4е само броя пари и нося Маги. Като малка с лявата и за други неща си служех, но майка ми все ми се караше. Но пък винаги съм писала с дясната.

# 28
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Само едно нещо правя с лявата  Mr. Green
Всичко друго с дясна  Peace

# 29
  • Мнения: 948
Всичко правя с дясната. Party

# 30
  • Мнения: 42
Дясна,дясна!

# 31
  • Мнения: 1 393
Пиша с дясната, защото съм от поколението, което все още беше форсирано да се научи да пише с дясна ръка, дори и да е от левичарската група.  Laughing
Иначе съм си от край време чистокръвна левачка -за рисуване, рязане, абе въобще за всичко.

# 32
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Двете са ми еднакво полезни  Mr. Green
Пиша основно с дясната, но чантата ми е отляво, с лявата посягам, с лявата хвърлям. Лявата ми е опора на дясната, като се умори дясната, минавам на лявата  Mr. Green (дори и за писането)

# 33
  • Мнения: 2 792
Аз съм класически десняк, мъжа ми е левичар приучен да пише от всеотдайната си майка(начална учителка) с дясната ръка, всичко друго прави с лява. Димана и тя е с лявата, за писането случи на всеотдайна майка, която да я охранява от всеотдайна, но не толкова доволна баба  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 6 039
98% левичар. Само режа с ножица с дясната. Няма друг начин просто.
Дори мишката на компютъра ми е с обърнати бутони.

# 35
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 192
И аз съм превъзпитан левичар, що се отнася за писането. Мишката си ми е нормална (дясна), но така и не се научих да чертая с дясната - когато се чертаеше още на ръка и с туш. Рисувам еднакво грозно и с двете Wink Още имам приятели, които се стряскат като ме видят с нож в лявата ръка Twisted Evil Като се умори дясната при писане, минавам с лявата, но вече пиша по-грозно с нея - явно липсва тренинг.
Тези, които са превъзпитани левичари, а и другите - пробвали ли сте да пишете едновременно с двете ръце в двете посоки (с лявата - огледално). Едно време бях чела в сп. Жената днес, че има хора с еднакво развити половини (лява=дясна) и те можели да пишат така. Не знам доколко е вярно, но аз мога и забавлявам децата така Mr. Green Sunglasses

# 36
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 829
Аз и мъжа ми сме левичари. Никой не ни е "насилвал" да ни прави десняци. Правим всичко с лявата ръка, с ножицата сме като Малена. Когато бях на работа също ползвах сменени бутони на мишката, но вкъщи работим с дясната.

# 37
  • Мнения: 569
 С дясната.

# 38
  • Мнения: 4 358
Дясна  bowuu

# 39
  • Мнения: 920
Аз лично с лявата не мога и да се почеша. Но дъщеря ми е еднакво добра с двете, т.е. би била, ако не беше обучавана. Започна да играе тенис преди да тръгне на у-ще и треньорката ми обърна внимание. Каза, че трябва да си избере едната ръка - независимо дясна или лява. Решихме, че ще е дясната, защото светът е устроен за десняци. Има тестове, които се правят на малки деца. Най-малкото, обърнете внимание като му подавате нещо, забележете с коя ръка посяга.   

# 40
  • Мнения: 1 120
С лявата единствено мога да държа волана на колата Mr. Green
Всичко правя с дясната Laughing

# 41
  • Мнения: 1 416
Лявата ми ръка е силна и умея да правя доста неща с нея. Пиша, естествено по-трудно и грозно, отколкото с дясната. Пуша предимно с лявата ръка...  Laughing Храня се с удоволствие с нея, режа, рисувам и т.н.
В спортовете винаги ми е била силна лявата ръка и съм я използвала по-ефективно. Въобще - имам заложби за левичар май... Или, по-скоро, двете половини на тялото ми са почти равностойни...  Laughing

# 42
  • Мнения: 1 999
Правя всичко най-добре с дясната ръка, а лявата и помага. Simple Smile

# 43
  • Мнения: 2 019
вси4ко с дясната Simple Smile

# 44
  • Мнения: 7 114
Честит празник по този повод на всички леворъки  Grinning
http://www.novinar.org/main.php?act=news&act1=det&sql=Mj … ater=MjAwMDs0Nw==

# 45
  • Мнения: 6 993
С дясната...ама и с нея съм много лява Laughing

# 46
  • Мнения: 648
С дясната, но това в никакъв случай не означава, че пиша красиво, например Crazy

# 47
  • Мнения: 1 370
Всичко правя с дясната ръка, но синът ми засега се очертава да е левичар. Баща ми е левичар, но когато е тръгнал на училище са го били, за да се научи да пише с дясната. И досега пише с дясната, а останалото с лявата

# 48
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Всичко с дясната

# 49
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
С лявата мога единствено да държа вилицата Laughing и да се храня.

# 50
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 С дясна, ама и двечките ме слушкат Mr. Green.

# 51
  • Мнения: 2 407
Пиша с дясна, иначе всичко друго правя с лявата.

Последна редакция: пн, 14 авг 2006, 23:08 от Kamij

# 52
  • Мнения: 1 418
Абсолятно всичко правя с лявата откакто се помня.Голям проблем ми е като се храним,щото все на някого преча.
Айде в класацията Mr. Green

# 53
  • Мнения: 535
Всичко с дясна, с лявата мога да пиша чат- пат на компютъра Flutter

Общи условия

Активация на акаунт