L-karnitine

  • 6 997
  • 71
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 381
И аз си купих на биогейм ама имаше два вида и си купих по-скъпия.Засега още не съм го почнала щото съм в цикъл ,но като ми свърши Mr. GreenМисля да пия по две/по 500мг/и да скачам на въже ама колко ще се осъществи скачането не се знае Embarassed

# 61
  • Мнения: 4 176
А какво общо има цикъла и л-карнитина?

# 62
  • София
  • Мнения: 4 966
А какво общо има цикъла и л-карнитина?
newsm78

# 63
  • Мнения: 13 512
Не и е комфортно да скача на въже,когато е неразположена.

# 64
# 65
  • Мнения: 525
Хей!Какво направихте?Отслабнахте ли вече?Аз едвам 1-2 кила ,а вече привършвам първата опаковка.Да не говорим,че спортувам всеки ден.

# 66
  • Мнения: 381
Ми аз ги пия много нередовно и то вечер преди лягане.Май не съм отслабнала Cry

# 67
  • Мнения: 4 176
Аз бях на море и ядох като за световно. Радвам се, че поне не съм качила.

# 68
  • BG
  • Мнения: 390
Мами, чакаме постиженията Ви в борбата с килата, благодарение на Л-карнитин.
По-специално ме интересува, ако спорта е само домакинската работа и ходене пеш 1 час ще има ли ефект? Разбира се и ограничаване на храната не се изключва.

# 69
  • Мнения: 525
Понеже четох,че Л-карнитина след 3-4 седмица вече не бил ефективен изпих една опаковка и спрях.Някой знае ли колко време трябва да се почива преди да се почне отново.

# 70
  • Мнения: 221
И аз си купих на биогейм ама имаше два вида и си купих по-скъпия.Засега още не съм го почнала щото съм в цикъл ,но като ми свърши Mr. GreenМисля да пия по две/по 500мг/и да скачам на въже ама колко ще се осъществи скачането не се знае Embarassed

л-карнитина се пие в зависимост от килoграмите (специално за този на биогейм)
http://www.biogame.biz/?page=products&level=3&prod_id=20
и той не че е по-скъп, а просто е повече мг
но той трябва да се пие с много движение и много вода за да действа

# 71
  • Мнения: 381
Ами на упътването пише че трябва да се взема сяка вечер преди лягане newsm78Иначе водата я спазвам,но движението не Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт