Какво трябва да има един любовник?

  • 11 558
  • 410
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте. Интересувам се от женското мнение за любовника. Цялостно обобщение от жените, какво очакват от него, какво е необходимо да има, какво точно да прави, какво да не прави, какво да притежава в леглото, какво не и т.н., накратко, очакванията от един такъв мъж.

Мъж съм, просто се интересува от това. Има го и това, че се имам за провал като такъв.  Може да се каже, че в леглото съм голям егоист,  а по другите параграфи не по-добре, може би не знам друг начин.

Може да приемете темата като обобщения за мъжът до вас, понеже няма как да знам дали сте имали любовници. Но е малко вероятно да не сте. (това е на базата на лични наблюдения последните 15 години, в които се загледам в жените) Simple Smile

Темата е съвсем сериозна, разбира се.  Може като подточки да изброите вашите очаквания, за да не влизате в романи. Може и с точни приказки да споменавате нещата, дори по-добре.

# 1
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Статия ли пишеш?
Иначе, няма по- лошо от това един мъж да е егоист в леглото.
Тук никой няма да си признае извъбрачни похождения.
Най- вероятно любовникът не е някакъв конкретен образ, по- скоро притежава и дава това, което съпругът не.

# 2
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Добрият любовник е като добрия прах за пране - прониква в дълбочина, ухае хубаво и не оставя следи...Trollface

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Функцията на любовника е не да е "техничар" в леглото, а да умее да събужда и дарява емоции.

# 4
  • София
  • Мнения: 571
Може и нищо повече да не предлага, просто някаква моментна страст да възникне. Много субективни неща са това Grinning Някоя омъжена дама ли си харесал, та СВ да гласиш с подточки? Grinning

# 5
  • Мнения: 7 690
Цялостно обобщение от жените, какво очакват от него

Да не задава тъпи въпроси като твоите.

# 6
  • Мнения: 22 433
Ако си се пробвал като съпруг и не ставаш, много вероятно е да не ставаш и за любовник.
Особено с уточнението, че си егоист в леглото.

# 7
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Какво значи егоист?! Няма цуни-гуни, няма прелюдие?!Директно сваляш гащи и го мушваш?! После 2ч блъскаш жената като кооперативна щайга...и накрая за нея няма "Ода на радостта"?!

# 8
  • Мнения: 2 220
За всяка жена е различно. Ако утре си хвана любовник, ще търся това, което ми липсва вкъщи.

# 9
  • Мнения: 19 863
Потърси проблема в главата (си). Обикновено мъжете с по-висока интелигентност са и по-добри любовници, тъй като са и емоционално интелигентни (поне повечето, айде не всички, някои са си умни бастуни), усещат жената, умеят да съпреживяват с нея. Това важи с обратна сила и за добрите жени-любовници.

Ти ми напомняш на Митето Пищака дето пълни чушки, джакузита-макузита.

# 10
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Бруталната истина е, че трябва да имаш много зелено, особено ако си се насочил към 20+ годишни.

# 11
  • Мнения: 7 690
Какво значи егоист?! Няма цуни-гуни, няма прелюдие?!Директно сваляш гащи и го мушваш?! После 2ч блъскаш жената като кооперативна щайга...и накрая за нея няма "Ода на радостта"?!

Тц. Има "Ода на забравените".

Автора си го представям като маратонец, търсещ непрестанно одобрение: А, мъжът ти така може ли, а?! А, така може ли? Ами така?! Чакай бе, защо си тръгваш...

# 12
  • София
  • Мнения: 35 101
Като знаеш, че си скапан любовник, защо изобщо си се хванал с това занимание?

Никъде няма класа вече. Аматьори.

# 13
  • Мнения: 19 863
Аз го разбрах, че пита за "любовник" като техника, умения, поведение, а не като любовник на изневеряваща. Ама знам ли... да каже.

# 14
  • Мнения: 6 622
Аз го разбрах, че пита за "любовник" като техника, умения, поведение, а не като любовник на изневеряваща. Ама знам ли... да каже.
И аз така го разбрах. Най-добре да уточни какво точно пита.

Общи условия

Активация на акаунт