Килограми

  • 1 536
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 274
   Първият път бях 47 кг. като забременях! На последната консултация / 2 седмици преди да родя/ бях 62кг.! От болницата излязох 48кг., а докато кърмех станах 46кг.! Не се притеснявай, с кърменето и другите грижи около бебето килограмите се топят неусетно!  Peace
    Сега като забременях бях 48кг., а в момента съм 56кг.! Имам още 3 месеца, но не се притеснявам! Има време да ги смъкна  Peace!

# 31
  • Мнения: 858
и аз съм в 37 г.с и стартирах от 53 кг сега съм 69 и имам чувството ,че съм като малка мечка и се надявам бързо да си върна формата от преди  Peace Като чета и се успокоявам ,колко много мами са успели

# 32
  • Мнения: 1 029
Явно при всеки е различно - някои свалят бързо, други по-трудно. Просто не го мисли и не се притеснявай сега за това. Като родиш ще видиш, че този проблем ще остане на заден план.
Аз качих 16 кг за цялата бременност, но родих 20 дни по-рано със секцио. За целия си престой в болницата бях свалила само 4 кг  #Crazy, а все си мислех, че с раждането трябва да се отърва поне от 7-8 кг. През първата седмица вкъщи вече бях свалила още 5 кг. съвсем неусетно, но от тогава до сега не съм мръднала нито килограм, а вече минаха 40 дни и малко взех да се отчайвам  Cry
Успех и леко раждане!

# 33
  • Мнения: 2 910
И аз се търкалях, особено на края на бременността Joy
Бях 45кг. ,когато забременях и качих 30кг., като последните два месеца вече трудно се придвижвах и накуцвах. За 3-4м. ги свалих, а мислех, че ще е невъзможно, така, че това не е мисия невъзможна Grinning

# 34
  • Мнения: 241
Качих 17 кг, в болницата оставих 11. В момента се боря с останките  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 2 577
Първия път от 48кг. , седмица преди да родя бях 75кг., а това беше в 8мия месец, в девети не влязох, нямам идея какво слонче щях да стана Joy
Сега от 47кг. вече съм 64кг. Последния път на консултацията чак ми се поскараха Embarassed Ама хич не ми дреме, въобще не се трогнах, тъй като вървя "по-слабичка" от преди. Може би защото сега хванах лято- повече разходки и жега ме мори, а предния път термина ми бе за март. newsm78
 newsm44 споко, сега да храним бебо и да не му мислим. Дано всичко да мине ок, живи и здрави да се приберем от родилното, пък ще ги свалим после! preggo
Успех  newsm10

# 36
  • Мнения: 8 505
Стартирах на 45кг,на финала бях 53.
Сега съм 43 Confused

# 37
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Аз забременях 50кг. на финала бях 72,500кг.Сега 1 год.и 4 месеца по-късно съм 52кг.имам да свалям още.

# 38
  • Мнения: 181
Кърменето и нормалното количество храна са единствения начин за възстановяване на старите килограми без мъки.  Peace

# 39
  • Мнения: 1 104
Сигурна съм, че няма да качиш още много.А тъй като си накрая даже е възможно да свалиш - от жегите, от тежеста, от недоспиване...Не се тревожи после ще отслабнеш. Нали всички се стремим да имаме здрави бебета. Аз досега съм качила 3 и знам ли какво ме чака, но няма да се лишавам.

# 40
  • София
  • Мнения: 35 962
Здравейте момичета.Пиша тази тема много разстроена.Аз съм в 37 г.с. и вече съм станала като една търкалящасе топка.Не мога да вляза в никакви панталони.Просто задниками и кракатами са станали огромни.Забременях на 48 кг а сега съм 72 #Crazy а имам още цели 3 седмици до термина.Страхувамсе че няма да мога да смъкна това огромно дупе след раждането защото а3 по принцип отслабвам много трудно Cry.Моля кажете при вас как беше.
Аз качих 30 кг и ги смъкнах без проблем. Всичко зависи от теб - ако искаш ще го направиш.
Сега мисли за бебчо, а не за кг-те.
Леко раждане! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт