Търся си търпелив инструктор:)- препоръчайте ми.

  • 12 125
  • 86
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 909
Честито на Бухтичка и Иренка Hug
Сега трябва и аз да взема листовките да не се изложа Peace
Ще ги вземеш, не е трудно Grinning

# 61
  • Мнения: 1 492
Браво момичета, много се радвам и за двете.  smile3501 [charming] и Бухтичка на вас успех и за напред. fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 62
  • Мнения: 2 550
Бухте, успех и на същинския изпит  Peace

# 63
  • Мнения: 5 140
Иренка честито, айде леко и безаварийно каране.
Бухтичка, стискам палци, Чарминг на теб също. Успех и на двете. Praynig Hug

# 64
  • София
  • Мнения: 5 289
Иренка честито!!!Пожелавам ти леко и безаварийно каране,и повечко увереност! Hug  bouquet
Бухтичка честито и на теб,пожелевам ти кормуването да го вземеш с лекота! Hug  bouquet

# 65
  • Мнения: 6 909
Благодаря на всички, които ми пожелаха късмет Hug
Аз лично много се съмнявам, че ще успея, защото допускам доста грешки, но знам ли, може пък да изкарам някакъв късмет Laughing

# 66
  • Мнения: 1 492
Благодаря на всички, които ми пожелаха късмет Hug
Аз лично много се съмнявам, че ще успея, защото допускам доста грешки, но знам ли, може пък да изкарам някакъв късмет Laughing
Решавай, не се отказвай. Ако ги минеш поне 2 пъти ще си готова. Те се повтарят повечето. Не пречи да си прочетеш и правилника още веднъж. Ще се справиш Peace

# 67
  • Мнения: 6 909
Благодаря на всички, които ми пожелаха късмет Hug
Аз лично много се съмнявам, че ще успея, защото допускам доста грешки, но знам ли, може пък да изкарам някакъв късмет Laughing
Решавай, не се отказвай. Ако ги минеш поне 2 пъти ще си готова. Те се повтарят повечето. Не пречи да си прочетеш и правилника още веднъж. Ще се справиш Peace
За кормуването става въпрос. Листовките си ги взех днес с 1 грешка Simple Smile

# 68
  • Мнения: 1 492
Малеее Бухтее, каква съм овца.Преди малко те поздравих, че си ги изкарала и пак за тях пиша.Сори. Praynig   bouquet
За кормуването си е до късмет. Ако изпитващия е готин и ти успееш да се отпуснеш, ще се справиш от раз. Пък ако има с кой да караш из кваратала,пак ще ти е от помощ.

# 69
  • София
  • Мнения: 2 044
На кормуването обикновенно късат,все си намират нещо,дори идеално да караш.Аз лично бутнах 100 лв и не ми се занимаваше с глупости като късане,допълнители часове и т.н.Иначе листовките си ги бях научила перфектно,имах само една грешка CrazyКарах и добре,но за всеки случай да ми е сигурна работата си платих.За Червения кръст,пак си платих да не ходя Rolling EyesТе като те скъсат и се запишеш пак ,таксите и допълнителните часове и пак ще ти излезе сигурно 100 лв,всеки сам си преценява де Laughing

# 70
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Благодаря на всички за пожеланията. Сега уговарям мъжо за возило, че семейното ми е доста голямо и не се качвам. Карам Маздата на баща ми само из преките и тя ми е голяма, а и докимент нямам официално. Laughing

Браво на Бухтичка за листовките, късмет на всички за кормуването.

# 71
  • Мнения: 1 205
Честито на Бухтичка и Иренка Hug
Сега трябва и аз да взема листовките да не се изложа Peace
Ще ги вземеш, не е трудно Grinning

Да се похваля и аз, днес взех листовките Hug

# 72
  • Мнения: 769
Не е съвсем по темата, но колко струва курса в момента? Аз съм взела книжка преди 9 години, но мъжо още няма...

Извинявам се за оф-а..

# 73
  • Мнения: 1 492
Не е съвсем по темата, но колко струва курса в момента? Аз съм взела книжка преди 9 години, но мъжо още няма...

Извинявам се за оф-а..
300-400лв. Намира се и по 250лв., но като си платиш листовките и правилника+ изпита+ бчк+ таксата в КАТ, си се събират.

Честито [charming],бараво на теб, хайде скоро да се похвалиш и за кормуването. Peace

# 74
  • Мнения: 1 564
Цитат на: [charming
link=topic=120683.msg2247560#msg2247560 date=1156257175

Да се похваля и аз, днес взех листовките Hug
=======================================================================
Честито  bouquet и успех на кормуването.Няма да се притесняваш и всичко ще е  Peace.Аз преди 2 месеца карах курса и изпитите бяха в един ден.От кога са тези промени. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт