Отстраняване на бенки?

  • 1 842
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 511
[charming], ще чакам включване Wink

Bellucci, дано другото момиче наистина знае повече, понеже съм от София и не мога да дойда до Бургас просто така, да търся наслуки лекаря  ConfusedМерси, че си питала, дано научиш повече  Embarassed

# 16
Mahala sam si 3 benki, relefni, kafjavi, v ramkite na 3-4 god. poslednijat pat beshe predi okolo 2god. Goriha mi gi, malko e bolezneno, no e ponosimo! Sled tova 2-3 dni ne triabva da gi mokrish v nikakav sluchaj, samo gi "pudrish" s nemibacin. Za tova e po-dobre da se premahvat prez po-studenite meseci, ljatoto se poti chovek poveche i tova s mokreneto si e problem  Grinning
A sega ostava i da ti kaja kade:   ( shte ti go opisha, zashtoto ot mnogo godini ne jiveja v Sofia i sam dosta skarana s imenata na ulicita Wink) Tragvash po Vitoshka ot bivshoto kino Vitosha po levija trotoar posoka Halite, Sadebnata palata i t.n. Na parvata ili vtorata presechka zavivash vljavo, pak po levija trotoar i pochti vednaga ima goljama tabelka "Kozmetichen Zentar". Daje mojesh da poglednesh otkam Vitoshka, nadpisat se vijda, prosto ne sam sigurna koja tochno presechka beshe, no sas sigurnost v nachaloto, predi Solunska e sas sigurnost! Ta tam rabotjat niakolko kojni lekari, konsultiraj se s niakoj ot tjah, te izvarshvat takiva proceduri, no pri niakoi benki e riskovano- tova te shte precenjat.
Belezi pochti njamam, t.e. edva zabelejimi sa- kato ot izgarjane!
Uspeh!

# 17
  • Мнения: 511
Mahala sam si 3 benki, relefni, kafjavi, v ramkite na 3-4 god. poslednijat pat beshe predi okolo 2god. Goriha mi gi, malko e bolezneno, no e ponosimo! Sled tova 2-3 dni ne triabva da gi mokrish v nikakav sluchaj, samo gi "pudrish" s nemibacin. Za tova e po-dobre da se premahvat prez po-studenite meseci, ljatoto se poti chovek poveche i tova s mokreneto si e problem  Grinning
A sega ostava i da ti kaja kade:   ( shte ti go opisha, zashtoto ot mnogo godini ne jiveja v Sofia i sam dosta skarana s imenata na ulicita Wink) Tragvash po Vitoshka ot bivshoto kino Vitosha po levija trotoar posoka Halite, Sadebnata palata i t.n. Na parvata ili vtorata presechka zavivash vljavo, pak po levija trotoar i pochti vednaga ima goljama tabelka "Kozmetichen Zentar". Daje mojesh da poglednesh otkam Vitoshka, nadpisat se vijda, prosto ne sam sigurna koja tochno presechka beshe, no sas sigurnost v nachaloto, predi Solunska e sas sigurnost! Ta tam rabotjat niakolko kojni lekari, konsultiraj se s niakoj ot tjah, te izvarshvat takiva proceduri, no pri niakoi benki e riskovano- tova te shte precenjat.
Belezi pochti njamam, t.e. edva zabelejimi sa- kato ot izgarjane!
Uspeh!

Какво ще рече "едва забележими, като от изгаряне"? Rolling Eyes Звучи страховито Confused Ако наистина остават белези каква е ползата? Например, ако се касае за лицето? Sad

# 18
  • Мнения: 321
Ами според мен си струва, да работи в Пловдив.
Процедурата минава бързо тя слага упойка. После около седмица си с лепенки, но не бива да ги мокриш. Тя ще ти обясни подробно.
Сега ще потърся визитката и ще ти пиша на ЛС по-късно.
Моля те прати адреса и на мен,защото ще имам престой в Пловдив и много ще се радвам да го съчетая с преглед при специалист!

# 19
  • Мнения: 511
Ами според мен си струва, да работи в Пловдив.
Процедурата минава бързо тя слага упойка. После около седмица си с лепенки, но не бива да ги мокриш. Тя ще ти обясни подробно.
Сега ще потърся визитката и ще ти пиша на ЛС по-късно.
Моля те прати адреса и на мен,защото ще имам престой в Пловдив и много ще се радвам да го съчетая с преглед при специалист!

Стига да получа адрес ще ти го изпратя  Wink

# 20
  • Мнения: 1 205
За белези и аз имам мноооого леки и то защотото аз си ги знам, а и аз си бях виновна.
Понеже стават малки ранички жената ми е казала стане ли коричка да я махам, а аз ги таксувах като обикновени рани и не ги махах. Като отидох на консултация ме навика как може да съм с такива корички защо не съм я послушала и т.н. и действително щом почнах да ги махам самата раничка почна много бързо да се затваря. После се мазах с едно мехлемче за белези и нямам проблем.
Затова е важно да слушате внимателно какво ви казва специалиста.

# 21
  • Мнения: 105
Най-добре първо се консултирай с дерматолог или онколог, защото съм  чувала че бенките са образувания от ракови клетки

Общи условия

Активация на акаунт