Ефектът от другарския съд за спама

  • 2 614
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 370
Ето сега, който не виси по цял ден в клюкарника като мен, пак не е в крак със съвременните форумски течения Rolling Eyes Предишната тема я видях, но така и не ми остана време да се зачета, а липсата на спам ми е убегнала Tired
Ан тъй, ан тъй-кажи им, Лу, колко сме ощетявени. Cry
Напрао сичкото клюка изтича покрай нас кат' мръсна вода у дере. ooooh!

# 31
  • Sf
  • Мнения: 808
Ето сега, който не виси по цял ден в клюкарника като мен, пак не е в крак със съвременните форумски течения Rolling Eyes Предишната тема я видях, но така и не ми остана време да се зачета, а липсата на спам ми е убегнала Tired
Ан тъй, ан тъй-кажи им, Лу, колко сме ощетявени. Cry
Напрао сичкото клюка изтича покрай нас кат' мръсна вода у дере. ooooh!
За всички клюкини ще те информираме, бе, душата Simple Smile И ще те оспамим, ако искаш Simple Smile
Това за баницата може ли и на мен Simple Smile

# 32
  • Мнения: 8 769
Аурелия, не ми се карай, аз проблем нямам  Grinning
Просто споделям сутрешни тоалетни мисли  Laughing  Поне една безсмислица на седмица, нямам ли право да пусна  Grinning
Не ми беше целта да се карам. Възприех го като намек отново към модераторите, че не си вършат работата  Tired...и това бяха също мои сутрешни мисли Crazy
Както и да е, виждам, че това е поредната безсмислена тема, с липса на остроумия, готова за коша.... newsm28
Безсмислици всеки може да пуска, очевидно ще се тества бързината на модовете  Rolling Eyes....ама много жегаво тия дни беее....пощадете ни малко...  Nature Sunny

Общи условия

Активация на акаунт