Колко вреди биричката на добрата фигура?

  • 2 688
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
И според мен се пълнее. Но обичам бирата и немога /пък и не искам/ да я спирам. Но в никой случай не съм "алкохоличка" - пия по една бира, един или два пъти в седмицата.

# 31
  • Мнения: 5 622
Калорична си е  Cry За диета се препоръчва бяло вино, като най-диетично  Rolling Eyes

Бейлис, като каза, че е калорична..та се присетих и отивам да изпия едно бейлисче  Heart Eyes  Пък нека ми сложи няколко калорийки отгоре. Много важно! Нека на душата да е хубаво..от там идва всичко  Wink

# 32
  • Мнения: 7 640
аз когато пиех бира на корем, бях в най-слабото си тегло, после я ограничих и чак тогава понапълнях.
Т.е. не смятам, че влияе на отслабването съществено Peace

# 33
  • Мнения: 332
Не мисля че бирата е кой знае колко калорична.Калорични са по-скоро мезенцата към нея.Доста биричка си пийвам но не съм забелязала да ми се отразява на фигурата при условие че се храня нормално.Е имам леко закръглено коремче но пък аз си го харесвам.

# 34
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
От бира може и да се пълнее, но зависи от количествата, в които се пие. Една бира дневно със сигурност не влияе отрицателно дори и на отслабващите.  Wink

# 35
  • Мнения: 1 526
ми пийвам си  Embarassed, пък коремчето- не му се връзвам!

# 36
  • Мнения: 4 915
Чела съм, че пълнеенето от бира е мит. Точно мезетата обявиха за виновни. 1 чаша портокалов сок била по-калорична от 1 бира.

Преди бременността си пийвах по 1-2 бири дневно лятно време, зимата - предимно бира пак за вечеря и винаги съм имала плосък корем, и никакви проблеми с килограмите.


Общи условия

Активация на акаунт