Докога безнаказаност?

  • 1 613
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 567
За съжаление се чувстват безнаказани точно, защото са "роми"!! Независимо какви престъпления са извършили, веднага ги защитават разни организации, които уж се борят с дискриминацията.  Sick

Законите важат за всички други, освен за циганите.  #2gunfire

# 16
  • Мнения: 636
те и от затвора не се страхуват. Там поне ги хранят и пак не им е зле. #Cussing out


Точно това е идеята! Да бачкат за едното ядене и същевременно да бъдат полезни.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 328
Проблемът е стар като света. Адекватни решения има много, но незнайно защо никой не желае да прилага подобни.
Не ги били затваряли в зандана, понеже държавата трябва да ги храни  ooooh! Вместо да ги "интегрират" да вземат престъпниците да ги приберат в трудов лагер (независимо дали са бг или роми). Да използват евтината им работна ръка - държавата ще създава евтин продукт - вси4ки ще пе4елят. Отдавна работи в Китай и др. страни.
Напълно съгласна съм с написаното. Но то също опира до точното и стриктно прилагане на наказателния закон. А пък прилагането от своя страна - до засягане на интереси. За съжаление вариантът с концлагера също не би сработил, как по-меко да се изразя - по чисто козметични причини Rage /предполагам, че се сещате за циничния вариант на фразата/. Но е за предпочитане пред това българинът да се прочуе като № 1 и в още нещо - че носи най-много на бой, е...не и убиване от "малцинствените" си "събратя".
Ех, смъртното наказание...

# 18
  • Мнения: 2 242
Ех, смъртното наказание...
Ако някога станеш политик - имаш моето сърце  Mr. Green Heart Eyes Mr. Green
а по темата предпочитам да не се обаждам ... че много бързо паля и съм с крайно мнение  Twisted Evil

# 19
  • София
  • Мнения: 3 328
Ти си вторият човек в живота ми, който ми го е предлагал...ше зема да се замисля по въпроса. Току виж основала партия "ЗСН" /"за см. н."/ - май ще задмина Волен по скорост на политическото израстване Laughing
А не е за смях...

Общи условия

Активация на акаунт