В кой месец излязохте в болнични?

  • 6 320
  • 71
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 284
от 6 месец съм в къщи можех да работя още, но бяха яки студове зимата и се изморявах вече доста

# 61
  • Мнения: 3 360
В петия още...Но беше наложително!

# 62
  • Мнения: 156
Бях на работа до 45-я  ден преди термина.

# 63
  • Мнения: 5 183
Моето мнение е ясно - аз работих до 2.11, родих на 14.11. Периода от 2 до 14.11 у дома ми се стори ужасно дълъг ... терминът ми беше на 21.11.

# 64
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
И двата пъти от 7-я месец, но имах проблеми и това беше причината да спра да работя.

# 65
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
От начало съм си в къщи. Болнични обаче започнах да ползвам от април месец....от нчера съм вече и в 45 дневния болничен. Просто така се наложи...и в болницата полежахме...

# 66
  • Мнения: 503
вьв втори

# 67
  • Мнения: 2 673
на мен ми се почиваше Mr. Green беше ми писнало от работата и към 4-я мес. си пуснах болничния

# 68
  • Мнения: 2 274
В седми месец. Едвам издържах до тогава.Исках да изляза още в началото.

# 69
  • Мнения: 992
бях влезнала една седмица от деветия месец когато спрях да ходя  на работа след 2 седмици родих  Peace
ако се чувстваш добре ходи си на работа поне се разнообразяваш

# 70
  • Варна
  • Мнения: 2 317
В четвъртия месец получих контракции и излязох в болнични. След това ходих на лекции, изпити, поработих още около 1 месец (бях в края на 7-мия месец) на половин работен ден, после вдигнах кръвно и ме взеха в болницата в края на 8-мия месец. От там излязох с бебе. На края хемоглобина ми беше 85 и се измарях много, дори като говоря. Но ако нямах проблеми, бих работила до края. В къщи наистина омръзва.

# 71
  • Мнения: 3 456
От шестия, но като спомня, как добре и спокойна с чувствах като спрях да ходя на работа ме хваща яд, дето не излязох по-рано.

Общи условия

Активация на акаунт