Мъже, плачете ли?

  • 3 823
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 473
Не мога да разбера кой им е втълпил на мъжката половина, че ако плачат са по-малко мъжкари?! Thinking Абсурдно е да се мисли, че плачът при мъжете е израз на слабост!

Собственият ми съпруг го видях един-единствен път да плаче.....баща му почина в ръцете му внезапно след масиран инфаркт на улицата...Всъщност го видях случайно, без той да разбере. Уважавам желанието му да не го вижда никой разплакан.

# 31
  • Мнения: 130
  Плача!!!! И го намирам за едно от най-естествените неща-като кърменето примерно  newsm45 Пък и според мен  понякога е доста по-мъжествено да пророниш няколко сълзи, отколкото да ступаш някой ей така, от любов към спорта newsm48

# 32
  • Мнения: 98
  Плача!!!! И го намирам за едно от най-естествените неща-като кърменето примерно  newsm45 Пък и според мен  понякога е доста по-мъжествено да пророниш няколко сълзи, отколкото да ступаш някой ей така, от любов към спорта newsm48





newsm10

# 33
  • Мнения: 2 242
ДА! А бях вечно усмихнато дете...
grami и всички останали, пожелавам ви никога да нямате причина за истински плач. олеква, вярно. но след това се връща пак. бъдете щастливи и се радвайте и при най-малкия повод!

# 34
  • Мнения: 98
ДА! А бях вечно усмихнато дете...
grami и всички останали, пожелавам ви никога да нямате причина за истински плач. олеква, вярно. но след това се връща пак. бъдете щастливи и се радвайте и при най-малкия повод!

Sadman не звучиш добре - като че ли доста страдаш?

# 35
  • Мнения: 2 242
Ееее, не ме разбирай погрешно Simple Smile
Просто някои неща изглежда не можем да преживеем напълно...

# 36
  • Мнения: 8 505
Виждала съм мъжа си да плаче.Един-единствен път.
Смятам го за нещо естествено.

# 37
  • Мнения: 494
естествена физиологично / психическа нужда. И мъжете плачем, нормално е. Мен не ме е срам да го призная а и не го крия.

Няма нищо срамно да си признаеш.Напротив шапка ти свалям.  Малко мъже са като тебе newsm10

# 38
  • Мнения: 220
Ами плача да,рядко но и невъздържано.така ми идва от вътре-докато се усетя и съм ги заронил едни  #Crazy.който му е смешно да се смее,на мен когато ми е тъжно нито се мъча да предизвикам ,нито да спра и скрия сълзите  Sunglasses

# 39
  • Мнения: 1 370
Два пъти, за 10 годишна връзка съм виждала мъжът ми да се разплаче и това са случайте, когато се разделяхме на летището и знаехме, че няма да се видим скоро

# 40
Аз плача, не често, но плача. Пред съпругата си съм плакал 1-2 пъти, по много неприятни поводи, от тъга, по простата причина, че тя много страда, когато съм тъжен. Иначе плача си поплаквам сам. Последния път беше скоро. Беше от умора, от нерви, от ...... безпомощност да осигуря безгрижен живот за семейството си... Плаках на някакъв филм буквално като бебе. Дори не помня, кой беше филма. Но главоболието ми спря за няколко дни  Wink

# 41
  • Мнения: 50
poplakvam si no ne si go priznavame

# 42
  • Мнения: 302
Както е нормално една жена да плаче така смятам за нормално и мъжете да плачат когато нещо много им тежи.Аз съм го виждала два пъти досега да плаче - 1-ия път беше когато се върна от чужбина и прегърна сина си след като 1 година го беше чувал само по телефона-тогава се прозълзи от радост,никога няма да го забравя.Вторият път сълзите не бяха от радост...Май има и трети път-когато Левски вкараха 2-ия гол срещу Киево-голям ми е левскар

# 43
  • Мнения: 2 116
Не смятам, че нещо толкова нормално трябва да е чуждо на мъжете!  Peace
Както е нормално една жена да плаче така смятам за нормално и мъжете да плачат когато нещо много им тежи

# 44
  • Мнения: 1 047
Плача,дори и като режа лук.

Общи условия

Активация на акаунт