Изцеление чрез молитва

  • 2 327
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 296
Здравейте, не знам дали темата ми е за тук, но ако не е моля админа да я премести. Вчера една приятелка ме заведе да ми четат молитва за здраве във един малък параклис на Лаута в Пловдив. Там имало икона и мощи на света Матрона Московска и имало много излекувани. Тъй като имам сериозни здравословни проблеми се съгласих да отида. И друг път съм ходила на църква и са ми чели молитва за здраве,но вчера след молитвата се почувствах зле и още ми е така. Въпросът ми е някой ходил ли е в този параклис, има ли впечатления или да се е излекувал. Интересува ме нормално ли е да ти стане зле. Ще бъда много благодарна ако споделите. Благодаря!

# 1
  • Мнения: 12 780
На лекар ходите ли за здравословните проблеми, или разчитате основно на молитви?

# 2
  • Мнения: 296
На лекар ходите ли за здравословните проблеми, или разчитате основно на молитви?



О да да, разбира се! Имам диагнози, изследвания, снимки, всичко даже планирам операция. Тази молитва беше за да мине всичко благополучно със операцията. Проблемите които имам няма да изчезнат без нея.

# 3
  • Мнения: 3 250
Пожелавам Ви здраве!
Неразположението има връзка със заболяването, а не с църквата. Може и да сте се развълнували.
По-добре приятелката да ви вдъхва кураж и спокойствие, а не да организира разходки до чудодейни църкви, манастири, параклиси и т.н.
Кое им е по-чудодейното от това да се молите у вас?

# 4
  • Мнения: 447
Разликата между това да се молим от вкъщи и на такова място е пряко свързана с егрегора, който работи на самото място. Ако не знаете, какво означава егрегор това е обединение на 2 или повече енергии с обща цел и идея. Така семейството има егрегор, църквите имат егрегор, футболните запалянковци също имат егрегор и така често на футболните мачове стават безредици, ако някои от запалянковците имат агресия и искат да създават проблеми и така чрез егрегора, който е създаден там, това желание започва да се предава и на другите. Щом сте се почувствала зле и това е продължило после  според мен може да означава 3 неща. 1- имате енергиен проблем и тогава на това място се засилва ефекта, за да ви се покаже, че трябва да направите нещо по въпроса и това е свързано с вашата духовност. 2 - енергията на самото място не е добра и затова подсилва вашите неблагоприятни симптоми. 3 - това е вид криза, която е свързана с изцелението. Защото е известно, че всяка една болест има момент на криза, която като вид достигане на най-долнатас точка и след това започва процес на подобряване.
За мен най-подходящото място за молитва е природата и най-вече планинските места, защото там въздуха е по-чист и въобще там има чистота, която в града не може да съществува. Другия подходящ вариант за молитва е дома. Тялото е храма на душата и следователно човек може да се моли абсолютно навсякъде, стига да се чуства добре.

Общи условия

Активация на акаунт