Какво трябва да притежаваш, за да си популярен във форума?

  • 5 956
  • 122
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 447
Значи, последно, пиша се "Дона с пура Corona" и с тоз интригующ ник сядам да чакам всенародната либоф Blush

# 106
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А "ДонаС Корона"?

# 107
  • Мнения: 1 441
Явно определено трябва да притежаваш повечко свободно време  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green.
Ама я да ви попитам - какво значи "във форума"?  Rolling Eyes
Форумът далеч не е само "Клюкарника" - има и други подфоруми. Много момичета там са си популярни, но тук никой не е чувал за тях. Wink
Така или иначе е факт, че който се "мота" по цял ден из различни форуми и теми е по-популярен - има време да се "представи и запознае" с повече потребители и да си каже мнението пред повече слушатели.   Mr. Green Mr. Green

# 108
  • Мнения: 27 524

Дона Бонбона или Дона Корнишона  newsm78 Помагайте, плийз, искам да стана популярна Praynig

Дона ниКурниШона

# 109
  • Мнения: 3 447
Ти трай там, твоят си е достатъчно префърцунен Mr. Green
Но ето, хрумна ми - вместо Дона Делова ще се изписвам Дона Де Лова, ах, силвупле  Blush

Ааа, моля, моля, шона си имам  Crossing Arms

Последна редакция: чт, 17 авг 2006, 16:40 от Dona

# 110
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
ДЕ ще си сложиш, когато си родиш ДЕница Crossing Arms. Само да си посегнала - съдя!  Mr. Green

# 111
  • Мнения: 27 524

Ааа, моля, моля, шона си имам  Crossing Arms


Touché  rotfImao

# 112
  • Мнения: 1 533

Ааа, моля, моля, шона си имам  Crossing Arms

ДонаС Шона?

Но няма да изпъкнеш особено, тук почти всички потребители си имат шони!

# 113
  • Мнения: 3 447
Брей! Ами ако си сложа шоната на аватар, а? Flutter

Измислих го: Донасшонакатбонбонасамочакакурнишона
Дали е достатъчно атрактивно newsm78

# 114
  • Мнения: 1 533
Брей! Ами ако си сложа шоната на аватар, а? Flutter


 Имаше такъв случай, модераторите го измодерираха за по-малко от час! Мисли друго и престани да спамиШ Whistling

# 115
  • Мнения: 5 103
или поп-форумка на месеца кикикии
 bowuu bowuu
и фолк-форумка на месеца Mr. Green

Йеее там по цици и дупе ли ще ни избират??

# 116
  • Мнения: 817
 spam2 spam2Много  spam2, много нещо и в тази тема бе,уф!

# 117
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Дааа, много спам. А въпросът ми е конкретен! Ами ако го бях задала мааалко по-завъртян, тогава?

# 118
  • Мнения: 817
Дааа, много спам. А въпросът ми е конкретен! Ами ако го бях задала мааалко по-завъртян, тогава?
Ами не знам, тогава сигурно на ЧАТ щеше да се обърне Whistling

# 119
  • Мнения: 176
Извинете, че се намесвам...отскоро съм тук Joy
Стана ми любопитно, защото не съм се замисляла, че и във форума има хора, които се стремят да бъдат популярни, че има някаква макар и негласна /т.е. неизвестна за мен/ класация  newsm78
Аз лично си запълвам времето и се стремя да понауча нещо ново, което да ми помогне да бъда по-добра, по-търпелива и спокойна майка; или пък ако ме вълнува нещо конкретно просто питам с надежда някой да сподели опита си.
Изобщо не ме интересува дали това ще ми донесе популярност и дали някой ще се опита да анализира доколко адекватен и интересен потребител съм.
Надявам се няма да има засегнати от изказването ми. Не критикувам и никого. Възможно е дори да не съм разбрала правилно идеята на тази тема Laughing 

Общи условия

Активация на акаунт