Какво трябва да притежаваш, за да си популярен във форума?

  • 5 957
  • 122
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 623
Изобщо не ми дреме кой колко е популярен, най-малко пък аз  Crazy
Не деля хората на популярни и не популярни, а на приятни и неприятни  Hug

# 76
  • Мнения: 3 376

Не деля хората на популярни и не популярни, а на приятни и неприятни  Hug

Точно така  Peace Има такива,които ги засичам доста често в темите които чета/незнам дали четем еднакви такива  или пишат навсякъде/,но без да ги познавам имам нещо като нетърпимост...Едната е вечна контра на всичко,друга пък все се хвали с нещо...просто не ми допадат такъв тип хора...Може би отчаян вик да бъдат забелязани..поне тук..знам ли  Rolling Eyes Whistling

# 77
  • средноголям град в България
  • Мнения: 145
Ех, ама и вие! Тъкмо бях решила да се изфотографирам и аз в профила си и да сложа лентичка с годините на децата ми, току виж съм станала "Популярен новак".  Joy hahaha

А сега, сериозно: Дори и за новаците е ясно кой е "популярен" във форума. Именно затова не са ми много интересни. Искам да прочета и други "непопулярни" мнения.

# 78
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Има съфорумки, които съм запомнила и чиито мнения с удоволствие чета, защото знам, че ще видя нещо добре формулирано - грамотно, закачливо + щипчица ирония и мога да науча нещо, но съм запомнила и такива, които само навъртат празни мнения и просто ги "скролвам" Mr. Green

# 79
  • Мнения: 1 680
* Дали трябва да имаш повече от хиляда мнения, за да си популярен?!? не е задължително* Дали трябва да даваш адекватни съвети?!? също не е необходимо* Дали трябва да създадеш тема, която ще бъде супер четена и мненията в нея ще бъдат повече от триста?!? няма да ти помогне* Дали трябва да си настроен критикарски и скандалджийски към другите, за да те запомнят?!? виж това би имало ефект* Дали трябва да влизаш често в чат-а, за да те опознаят и там?!? не зная* Дали трябва да ходиш на форумски срещи?!? не бива да пропускаш* Дали трябва да имаш атрактивен ник, за да те запомнят?!? добре би било
Ама защо изобщо да се напъваш? newsm78

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
или много красива
или много заядлива
или много грамотна
или съвсем неграмотна
с чувство за хумор
полезна
.
.
на кой му пука всъщност Thinking

# 81
  • Мнения: 495
хайде номинации тогава за аутсайдери hahaha Joy
ще стане весело, отсега предвкусвам удоволствието  Party /както си личи от употребения от мен глагол - още не съм закусила и си мисля за апетитни неща newsm64 /

# 82
  • Мнения: 5 877
Ами на мен ми харесват тези, които биха ми харесали и на живо. Не виждам особена разлика. Чувство за хумор, самоирония, известно желание да правиш нещо "на ползу роду", някакъв интерес, който преследваш и искаш да се усъвършенстваш...
а понякога просто едно мнение стига, за да го запомниш човека.

# 83
  • Мнения: 421
Много мнения. Mr. Green
Чувство за хумор. Laughing
Леко хаплив или пиперлив начин на изразяване. Mr. Green
Информираност. Naughty
Малко загадъчност. Wink
По възможност убава. Crazy

# 84
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
- Да имаш забавен стил на писане, леко шеговит
- Да пишеш редовно, но по теми, които има какво да кажеш
- Да имаш запомняш се ник, хубав аватар и подпис (като моя)  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 85
  • Мнения: 1 629
хайде номинации тогава за аутсайдери hahaha Joy


Трудно. Затова са аутсайдери, щото никой не ги знае Mr. Green

# 86
  • Мнения: 495

Трудно. Затова са аутсайдери, щото никой не ги знае Mr. Green

ок, ще се задоволя със закуската  hahaha Joy

# 87
  • Мнения: 3 091
в потрес съм!
защо смятате, че е важно да си убав, за да си популярен в Интернет? да не се женим? това не е форОм за запознанства. (или аз пак съм се заблудила) Какво като някоя мацка е убавица?! Само евала може да й се каже, но като пише тъпотии или отговаря с "и аз така"  bouquet ? newsm78

Молим ви се, начи! Praynig Не ме принуждавайте да мислим! Мисли, който може - известно е, че това не ми е силна черта!

ПС: ниШТо не трябва да ме накара да мислА

# 88
  • Мнения: 1 639
друга пък все се хвали с нещо......Може би отчаян вик да бъдат забелязани..поне тук..

Абсолютно.  Grinning
То си е цяло изкуство да се хвалиш ей така, уж, междудругото .

Както си даваш емоционалното мнение и хоп....с кво си била облечена , как ти минал деня ....
Нищо ,че никой не го интересува  Tired

# 89
  • Мнения: 1 629
Чакай да отговоря и по темата, че Доня Ламелита ме засрамва с нейното мислене Laughing
Лично на мен ми стават симпатични потребители, които не се вземат особено на сериозно, шегуват се, отзивчиви са и имат мнение. А, истински заобичвам тези, които с удоволствие плещят глупости, без да са глупави Grinning

Общи условия

Активация на акаунт